TRAVEL FAMILY s.r.o. - Vítkovice Tours Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

Hotel VILE PARK

 • Kód produktu: SI-0010P
 • K moři: 50m
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Slovinsko, Slovinské pobřeží, Portorož Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastní
Stravování Polopenze, Snídaně
Ubytování Pokoj 1(+0) / Pokoj 1(+0) B / Pokoj 2(+0) / Pokoj 2(+0) B / Pokoj 2(+1) / Pokoj 2(+1) B / Pokoj 2+2

Cena za 1 osobu od 2 481 Kč Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje


Popis hotelu a zájezdu

 • Poloha

  hotel v okrajové části Portorože, cca 1,5 km od Piranu.

 • Vybavení a služby

  restaurace, bar, směnárna, sejf, parkoviště. V blízkosti casino, restaurace, bary, kavárny, obchody.

 • Ubytování

  klimatizované 1-2lůžkové pokoje s možností přistýlky se sprchou a WC, SAT TV, minibarem, sejfem, WI-FI ZDARMA, telefonem, fénem. Pokoj 2+2 - 2lůžková ložnice a denní místnost se 2 lůžky  se sprchou a WC, SAT TV, minibarem, sejfem, WI-FI ZDARMA, telefonem, fénem.

 • Stravování

  snídaně a večeře formou bufetu v hotelu Histrion, s možností dokoupení obědů - výběr ze 3 menu.

 • Pláž

  přírodní kamenitá, travnatá, betonová plata, cca 50 m.

 • Sport a zábava

  venkovní bazén se slanou vodou, dětský bazén s mořskou vodou, wellness, animace v 7. a 8. měsíci, vodní park. 

 • Doplňující informace

  parkování ZDARMA. Přihlašovací poplatek cca 1 EUR/os./pobyt a pobytová taxa cca 2,5 EUR/os./den - platí se při nástupu na recepci hotelu. Na vyžádání - zapůjčení dětské postýlky - 7 EUR/den, pobyt s malým psem - 12 EUR/den (pouze v pokojích s balkónem), platba vždy na místě.

 • Slevy pro děti

  dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA. Dítě do 12 let na přistýlce nebo na základním lůžku na pokoji se 2 dospělými - ZDARMA. Slevy pro pokoje 2(+1): dítě do 12 let na základním lůžku s 1 dospělým - sleva 30 %. Na slevy pro osoby od 12 let přistýlce či na základním lůžku se 2 dospělými se informuje na webu nebo v CK.

 • Výhody a benefity

  Na pobyty v období 6.1.-12.4. a 15.10.-22.12. Vám při zakoupení pobytu na 5 nocí poskytneme mimořádnou slevu 20 % - nelze kombinovat se slevou za včasný nákup.

 • Poznámka

  Přihlašovací poplatek cca 1 EUR/os./pobyt a pobytová taxa cca 2,5 EUR/os./den - platí se při nástupu na recepci hotelu. Na vyžádání - zapůjčení dětské postýlky - 7 EUR/den, pobyt s malým psem -12 EUR/den (pouze v pokojích s balkónem), platba vždy na místě.

 • Cena zahrnuje

  ubytování a snídaně/polopenzi na vybraný počet nocí.

 • Volitelné doplatky

  Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, obědů: dítě do 12 let - 1990 Kč/os./týden, osoba od 12 let - 2790 Kč/os./týden. Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, obědů: dítě do 12 let - 3290 Kč/os./týden, osoba od 12 let - 4690 Kč/os./týden. Na vyžádání: dětská postýlka - 7 EUR/den, pes cca 12 EUR/den (možný pouze v pokojích s balkonem).

Interaktivní mapa oblasti

Slovinské pobřeží

Portorož

Popis

Portorož je slovinské sídlo městského typu na pobřeží Jaderského moře. Je administrativní součástí Piranu. Název místa doslovně znamená "Přístav růží".

Žije zde okolo 2849 obyvatel, oficiální jazyky jsou slovinština a italština. Město žije hlavně turismem, lázeňské sídlo, kasina, hotely, herny a mnoho dalších.

Koupání v Portoroži
Portorož je největším a nejvybavenější přímořské letovisku ve Slovinsku. Pláž s pozvolným vstupem do moře je ideální variantou pro malé děti nebo nezkušené plavce. Možnost sportovního vyžití zejména vodní a míčové sporty, zapůjčení loďky, potápění. Laguna Bernardin je nedaleký aquapark s mnoha atrakcemi, který je otevřený po celý rok. Bázenky s teplou a studenou vodou, bázenky pro děti, vířivky, sauny.

Kultura v Portoroži
Festival slovinského filmu, který se koná každoročně, od rok 1961 hostí také bienále současného umění, umělci tedy tvoří svá díla před diváky.
Forma Viva – stálá výstava pod širým nebem v blízkosti města Seča.

Historie a památky v Portoroži
Město bylo osídleno již v době Římské říše. Město Portorož bylo obýváno hlavně rybáři a těžaři soli a v roce 1891 zde byly založeny pivní lázně. V tomto městě zemřel František Čáp, český režisér, který se zde usadil na sklonku svého života, jelikož byl po roce 1948 donucen k emigraci.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?






Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje