Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare

Hotel VILE PARK

 • Kód produktu: SI-0008O
 • Do centra: 1000m
 • K moři: 50m
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Slovinsko, Slovinské pobřeží, Portorož Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastní
Stravování Polopenze, Snídaně
Ubytování Pokoj 1(+0) STANDARD / Pokoj 1(+0) B STANDARD / Pokoj 1(+0) Premium / Pokoj 2+2 STANDARD / Pokoj 2(+0) STANDARD / Pokoj 2(+0) B STANDARD / Pokoj 2(+0) Premium / Pokoj 2(+1) Premium / Pokoj 2+2 (propojené) Family Premium / Pokoj 2+2 Family Premium / Pokoj 2+3 Studio Premium / Pokoj 2(+1) B STANDARD

Cena za 1 osobu od 2 483 Kč Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje


Popis hotelu a zájezdu.

 • Poloha

  rodinný hotel se nachází v areálu hotelu Histrion a skládá se z 5 vil, které jsou propojeny stylovou nákupní ulicí s bary a restauracemi, v okrajové části Portorože, cca 1,5 km od Piranu. V hotelu jsou vítána malá domácí zvířata.

 • Vybavení a služby

  v areálu několik restaurací, barů, kavárny, obchody, casino, směnárna, sejf, parkoviště ZDARMA (parkování v garáži 10 EUR/den).

 • Ubytování

  Pokoje PREMIUM se nachází v nově renovované vile Galeja - klimatizované 1-2lůžkové pokoje typu Premium, některé s možností přistýlky. Pokoj typu 2+2 - dvoulůžková ložnice se 2 přistýlkami pro děti do 12 let (může být patrová postel). Typ 2+2 (propojené) - 2 propojené dvoulůžkové pokoje pro 2 dospělé osoby a dvě děti do 12 let. Typ 2+3 Studio - prostornější dvoulůžkový pokoj se 3 přistýlkami pro děti do 12 let. Pokoje vždy se sprchou a WC, SAT TV, minibarem, sejfem, WI-FI ZDARMA, telefonem, fénem. Pokoje 2+1 jsou přednostně obsazovány 3 osobami.
  Pokoje STANDARD se nachází ve vilách Galeb, Orada, Nimfa nebo Barka -  klimatizované 1-2lůžkové pokoje STANDARD, některé s možností přistýlky (80x190 cm). Typ 2+2 (propojené) - 2 propojené dvoulůžkové pokoje. Pokoje vždy se sprchou a WC, SAT TV, minibarem, sejfem, WI-FI ZDARMA, telefonem, fénem. Pokoje 2+1 jsou přednostně obsazovány 3 osobami.

 • Sport a zábava

  volný vstup do vodního parku Termaris (nově rekonstruovaný komplex venkovních bazénů a dětských bazénů s vyhřívanou mořskou vodou, nachází se u hotelu Histrion), animace (červenec, srpen).

 • Stravování

  snídaně nebo polopenze formou bufetu v hotelu Histrion.

 • Pláž

  přírodní kamenitá, travnatá, betonová plata, cca 50 m.

 • Doplňující informace

  Ceny za ubytování jsou na vyžádání (prezentované ceny jsou orientační) a budou potvrzeny cestovní kanceláří až po potvrzení slovinským partnerem.
  Přihlašovací poplatek cca 1 EUR/os./pobyt a pobytová taxa cca 2,5 EUR/os./den - platí se při nástupu na recepci hotelu. 

 • Slevy pro děti

  SLEVY PRO POKOJ PREMIUM: dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA. Dítě do 12 let na přistýlce v pokoji 2(+1) nebo na základním lůžku v pokoji 2+2 se 2 dospělými - ZDARMA. Na slevy pro osoby od 12 let na přistýlce či na základním lůžku v pokoji 2+2 se 2 dospělými se informujte na webu nebo v CK.
  SLEVY PRO POKOJ STANDARD: dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA. Dítě do 15 let na přistýlce v pokoji 2(+1) nebo na základním lůžku v pokoji 2+2 se 2 dospělými - ZDARMA. Na slevy pro osoby od 15 let na přistýlce či na základním lůžku v pokoji 2+2 se 2 dospělými se informujte na webu nebo v CK.

 • Poznámka

  Při pobytu od 2.1. do 21.6.2024 a od 15.9.2024 - doplatek za ubytování v pátek a v sobotu - 190 Kč/ 9 EUR/ dospělá os./noc

 • Cena zahrnuje

  ubytování a snídani/polopenzi na vybraný počet nocí.

 • Volitelné doplatky

  MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: dětská postýlka - platba na místě.

 • Individuální storno podmínky

  V případě zrušení pobytu, který byl zakoupen na termín v období 21.6.-15.9., 14 dní a méně před nástupem na pobyt činí storno poplatek 100 %, v případě zrušení pobytu ve lhůtě více než 14 dní před nástupem na pobyt platí storno poplatky dle VOP.

Interaktivní mapa oblasti

Slovinské pobřeží

Portorož

Portorož je slovinské sídlo městského typu na pobřeží Jaderského moře. Je administrativní součástí Piranu. Název místa doslovně znamená "Přístav růží".

Žije zde okolo 2849 obyvatel, oficiální jazyky jsou slovinština a italština. Město žije hlavně turismem, lázeňské sídlo, kasina, hotely, herny a mnoho dalších.

Koupání v Portoroži
Portorož je největším a nejvybavenější přímořské letovisku ve Slovinsku. Pláž s pozvolným vstupem do moře je ideální variantou pro malé děti nebo nezkušené plavce. Možnost sportovního vyžití zejména vodní a míčové sporty, zapůjčení loďky, potápění. Laguna Bernardin je nedaleký aquapark s mnoha atrakcemi, který je otevřený po celý rok. Bázenky s teplou a studenou vodou, bázenky pro děti, vířivky, sauny.

Kultura v Portoroži
Festival slovinského filmu, který se koná každoročně, od rok 1961 hostí také bienále současného umění, umělci tedy tvoří svá díla před diváky.
Forma Viva – stálá výstava pod širým nebem v blízkosti města Seča.

Historie a památky v Portoroži
Město bylo osídleno již v době Římské říše. Město Portorož bylo obýváno hlavně rybáři a těžaři soli a v roce 1891 zde byly založeny pivní lázně. V tomto městě zemřel František Čáp, český režisér, který se zde usadil na sklonku svého života, jelikož byl po roce 1948 donucen k emigraci.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje