Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.cz

Klub věrného zákazníka

Vážení a milí klienti,
od 1. 10. 2018 se Vítkovice Tours stala součástí TRAVEL FAMILY s.r.o. – rodiny specialistů na dovolenou. Vaše oblíbená značka – značka Vítkovice Tours se v rámci rodiny bude jako doposud specializovat na dovolenou v Chorvatsku a Černou Horu, kde se s ní i nadále budete setkávat.

Značky Viamare a VTT jsou specialisté na Řecko, řecké ostrovy a Kypr. Abychom vám mohli nabídnout veškerý komfort a výhody v rámci celé rodiny uvedené níže, proběhne prodej zájezdů na rok 2019 již pod hlavičkou Travel Family, jako pořadatele zájezdů rodiny. Vy si tak budete moci vybrat ze široké nabídky zájezdů cestovní kanceláře Travel Family na všech pobočkách nebo na webových stránkách www.ckvt.cz., www.viamare.cz, www.vtt.cz.

Podmínky pro uplatnění slevy:

  • Věrnostní sleva 3% vám zůstává. A rozšiřuje se na zájezdy v rámci celé naší rodiny. Pokud jste tedy využili našich služeb od roku 2017 včetně, můžete čerpat věrnostní slevu 3 %..
  • Slevu uplatníte při nákupu jakéhokoli zájezdu z naší nabídky a nabídky VTT a Viamare. Věrnostní slevu je možné uplatnit pouze na katalogové ceny ubytování.
  • Věrnostní slevu nelze uplatnit na již cenově zvýhodněné zájezdy nebo zvýhodněné ceny letenek pro děti, kterými jsou: Aktivní dovolená 55+, Dovolená za pár kaček, Cenově zvýhodněné autobusové a letecké zájezdy, nabídky Last Minute, slevy poskytnuté v rámci mimořádnými slevových akcí a slevy pro zaměstnance vybraných podniků (podnikové slevy).

pdf  Zavolejte nám 596 664 040


Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje