VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

Klub věrného zákazníka

Vážení a milí klienti,
Od 1. 10. 2017 vstupuje v platnost nový věrnostní program, který je určen všem klientům cestovní kanceláře Vítkovice Tours, kteří využili našich služeb od roku 2016. Tyto pravidla plně nahrazují Klub věrného zákazníka, který byl v platnosti od 1. 12. 2015.

Podmínky pro uplatnění slevy:

 • Klienti, kteří využili služeb cestovní kanceláře Vítkovice Tours od roku 2016 včetně, mají možnost čerpat věrnostní slevu ve výši 3 %.
 • Věrnostní sleva se vztahuje pouze na produkty z nabídky Vítkovice Tours a je možné ji uplatnit pouze na katalogové ceny ubytování.
 • Věrnostní slevu nelze uplatnit na již cenově zvýhodněné zájezdy, kterými jsou: Kluby českých seniorů na Jadranu, Dovolená za pár kaček, Cenově zvýhodněné autobusové a letecké zájezdy, nabídky Last Minute, slevy poskytnuté v rámci mimořádnými slevových akcí a slevy pro zaměstnance vybraných podniků (podnikové slevy).

pdf  Zavolejte nám 596 664 040


Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje