VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Volejte zdarma

800567567

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

1. AUTOBUSOVÁ DOPRAVA

Jako česká jednička na Jadranu Vám nabízíme nejširší možnosti dopravy a nástupních míst do Chorvatska a Černé Hory. Naše společnost spolupracuje s osvědčenými autobusovými dopravci. Doprava probíhá bezpečnými, pohodlnými a klimatizovanými autokary, které splňují veškeré předpisy dle norem Evropské unie a k cestám jsou využívány dálniční úseky v České republice, Rakousku, Slovinsku a Chorvatsku.
A proč právě na dovolenou autobusem?

 • Nabízíme více než 70 nástupních míst
 • Odjezdy na 7, 10 a 11 nocí
 • Jezdíme bezpečně, pohodlnými a klimatizovanými autobusy s WC
 • Po celou dobu přepravy se o Vás postará technický průvodce
 • WI-FI připojení v ČR a Chorvatsku
 • Káva nebo čaj při cestě ZDARMA
 • Promítání filmů a denní tisk

Do kterých pobytových míst vás odvezeme?  

ISTRIE: Umag, Novigrad, Porec, Vrsar, Rovinj, Rabac (odjezdy od 2. 6.do 8. 9. včetně)
KVARNER: Crikvenica, Selce, ostrov Krk – Njivice, Krk, Baška, Malinska, ostrov Rab* (odjezdy od 2. 6. do 8. 9. včetně)
SEVERNÍ A STŘEDNÍ DALMÁCIE: Biograd na Moru, Sv. Filip i Jakov, Vodice, Split, Šibenik-Solaris, Primošten, Trogir, Omiš, Lokva Rogoznica, Nemira, Brela, Baška Voda, Baško Polje, Promajna, Makarska, Tučepi, Podgora, Drvenik, Brist, Gradac, ostrov Brač* – Bol, ostrov Hvar* – Stari Grad, Jelsa (odjezdy od 19. 5. do 22. 9. včetně)
JIŽNÍ DALMÁCIE a ČERNÁ HORA: poloostrov Pelješac – Trpanj, Orebić, ostrov Korčula, Mlini, Cavtat, Budva, Bečići, Petrovac* (odjezdy od 2. 6. do 8. 9. včetně)

* AUTOBUSEM NA OSTROVY: tato doprava je organizována vždy do nejbližšího pobytového místa na pevnině, poté místními autobusovými transfery do místa vašeho pobytu.
Ostrov Rab – autobusem do Crikvenice, poté přestup do místního transferu a odvoz do pobytového místa na ostrov Rab, platí pro termíny odjezdu: 2. 6., 9. 6., 16. 6., 23. 6., 30.6., 7. 7., 14.7., 21.7., 28.7., 25.8. a 1.9.
Ostrov Brač, Hvar, Korčula, Mljet je kombinací autobusové a lodní dopravy. Transfer je zajištěn místním dopravcem, proto muže dojít k časové prodlevě při cestě.
Černá Hora – přímým autobusem do Gradacu, poté přestup do místního transferu a odvoz do místa vašeho pobytu (v mnohých případech se jedná o minibusy či osobní auta, pro zefektivnění dopravy do místa vaší dovolené může nastat ještě jeden přestup v Černé Hoře).

Důležité informace 

Konečná cena autobusové dopravy do Chorvatska a Černé Hory zahrnuje: jízdenku tam i zpět klimatizovaným autobusem, průvodce po dobu přepravy, kávu nebo čaj při cestě tam i zpět. Ceny autobusové dopravy jsou platné pouze pro klienty, kteří si zakoupili současně s dopravou i pobyt z katalogu FIRST MINUTE 2017 a Jadran 2017. O možnosti zakoupení samostatné jízdenky se informujte na pobočkách. V dopravních prostředcích zajišťovaných CKVT je převoz zavazadel do hmotnosti 17 kg/os. ZDARMA. Zavazadla s vyšší hmotností mohou být z přepravy vyloučena. Autobusy jsou často podrobovány kontrolám hmotnosti a při jejich překročení by mohlo dojít ke zbytečným nepříjemnostem. Přeprava zvířat na našit trasách není povolena.

Mapa nástupních míst v ČR

2. INDIVIDUÁLNÍ DOPRAVA

Volíte pro svou dovolenou v Chorvatsku nebo Černé Hoře raději pohodlnou a dnes již rychlou cestu vlastním autem? Proto neváhejte nahlédnout do naší pestré nabídky pobytů v Chorvatsku a Černé Hoře v létě 2017. Záleží jen na Vás, kterou destinaci si zvolíte! Přinášíme Vám několik rad a informací, které Vám pomohou při plánování Vaší cesty na Jadran. Aktuální doporučené příjezdové trasy společně s mapkou destinace Vám budou zaslány s celkovým odbavením.

Při cestě autem do Chorvatska a Černé Hory musí mít řidič-občan ČR platný řidičský průkaz, osvědčení o technickém průkazu vozidla a doklad o zaplacení pojištění o zákonné odpovědnosti za škody způsobené provozem motorového vozidla, tzv. zelenou kartu. Povinností vybavení vozidla je oranžová výstražná vesta. Rodiny s dětmi musí mít při průjezdu Rakouskem pro všechny děti ve věku do 12 let bezpečnostní sedačku. Doporučujeme dodržovat dopravní předpisy a omezení rychlosti jízdy. Pro průjezd Rakouskem a Slovinskem je nutné si zakoupit dálniční známku. Tyto známky jsou k dispozici v České republice ve směnárnách, na čerpacích stanicích nebo v auto-moto klubech. Pokud si tyto známky nestihnete zakoupit v ČR, je možné je získat na čerpacích stanicích před úseky dálnic v Rakousku a Slovinsku. Pro bližší informace uvádíme ceny těchto poplatků v roce 2016 (zdroj. www.uamk.cz), které se vztahují na vozidla do 3,5t:

RAKOUSKO:  10-ti denní - 257 Kč, 2 měsíční - 730 Kč, roční - 2409 Kč
SLOVINSKO: 7- denní 450 Kč, měsíční 900 Kč, roční 3300 Kč
CHORVATSKO: úseky dálnice v Chorvatsku se platí podle délky použitého úseku dálnice a podle typu vozidla - tzv. MÝTNÉ. Mýtné se může platit v hotovosti, a to i v zahraničních měnách podle úředního kurzovního lístku, platného pro den platby mýtného. Na mýtnicích se může platit platebními kartami American Express, Diners, Master Card, Maestro, Visa.

Bližší informace týkající se aktuálních cen mýtného naleznete zde:

Informace o provozu na příjezdových komunikacích lze získat na následujících stránkách:

Chorvatsko:
www.hak.hr - Chorvatský autoklub - HAK (Hrvatski autoklub) 
www.hac.hr Chorvatské dálnice - HAK (Hrvatske autoceste) 
www.azm.hr - Dálnice Zagreb-Macelj (Autocesta Zagreb-Macelj) 
www.arz.hr - Dálnice Rijeka-Zagreb (Autocesta Rijeka -Zagreb) 
www.bina-istra.com - BINA Istra

Slovinsko:
www.dars.si - DARS (Družba za avtoceste v Republiki Sloveniji) 
www.amzs.si - AMZS (Auto-moto zveza Slovenije)

Rakousko:
www.oesag.at - ÖSAG (Österreichische Autobahnen und Schnellstrassen-Gesellschaft) 
www.arbo.at - ARBÖ (Auto-, Motor- und Radfahrerbund Österreichs) 
www.oeamtc.at - ÖAMTC (Österreichischer Automobil-, Motorrad- und Touring Club)
 

Další užitečné webové odkazy:

Pro naplánovaní trasy Vaší cesty do Chorvatska můžete využít služby: Mapy.cz nebo Mapy Google

3. LETECKÁ DOPRAVA

AKTUÁLNĚ

Detekční kontroly uvnitř zavazadel na Letišti Praha

Z důvodu zvyšování ochrany cestujících přistoupilo Letiště Praha k provádění detekčních kontrol uvnitř zavazadel se zaměřením zejména na výbušniny.
Prosíme klienty aby se seznámili s Informačním letákem Letiště Praha uvedeným na www.prg.aero/kontrola, případně na informační lince Letiště Praha +420 220 11 888.
Informace se týká pouze odletů z Prahy, dle informací Letiště Ostrava se zde k podobnému kroku zatím nechystají.

 

Jaké jsou výhody letecké dopravy?

 • Rychlá, bezpečná a komfortní doprava
 • Spolupracujeme s renomovanými a prověřenými leteckými společnostmi
 • Možnosti každodenních letů do vybraných destinací
 • Z letiště transfer do místa vaší dovolené
 • Služby zástupce CK na letišti

Odkud a ve kterých termínech létáme?

Leteckou dopravu si můžete objednat z Ostravy a Prahy.
Letiště odletu a příletu v ČR je Praha – Letiště Václava Havla, Ostrava – Letiště Leoše Janáčka Mošnov. Přepravu pro lety z Prahy zajištuje letecká společnost SMART WINGS (Boeing 737, Airbus A320). Přepravu pro lety z Ostravy zajištuje letecká společnost SMART WINGS (Boeing 737, Airbus A320) a CSA (ATR 72). Transfery na a z letiště v ČR nezajištujeme.

OSTRAVA–SPLIT–OSTRAVA, společnost ČSA (ATR 72)
odlety každou sobotu od 17.6. do 9.9. včetně
PRAHA–SPLIT–PRAHA, společnost SMART WINGS (Boeing 737)
odlety každou středu od 14.6. do 6.9. včetně
PRAHA–DUBROVNÍK–PRAHA, společnost SMART WINGS (Boeing 737)
odlety každou sobotu od 17.6. do 9.9. včetně
PRAHA–PODGORICA–PRAHA, společnost SMART WINGS (Boeing 737)
odlety každou středu od 14.6. do 6.9. včetně

Konečná cena letecké dopravy zahrnuje: letenku tam i zpět, transfer z letiště do hotelu v pobytovém místě, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek. Dítě do 2 let bez nároku na sedadlo – ZDARMA. Pro skupiny nad 10 osob rádi připravíme speciální zvýhodněné ceny letecké dopravy. Samostatné letenky pro odlety ve středu Praha-Split-Praha, v sobotu Ostrava-Split-Ostrava a Praha-Dubrovník-Praha bez ubytování a transferu je možno zakoupit v CKVT. Ceny letenek na vyžádání.

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 2

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

 • 3

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje