VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Volejte zdarma

800567567

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

INFORMACE PŘED NÁKUPEM                                      

Jak objednat zájezd

 • Vyhledejte a rezervujte si zájezd z naší nabídky.
 • Rezervace je pro Vás nezávazná a je platná maximálně 2 dny. Doba platnosti rezervace může být také jen několik hodin podle termínu nástupu na zájezd, zejména v období Last minute.
 • Vaše rezervace se po vypršení platnosti  automaticky uvolní a uvolněná místa budou nabídnuta dalším zákazníkům. V době platnosti rezervace je tedy nutné učinit všechny potřebné úkony nutné k uzavření smlouvy o zájezdu.
 • Úkony nutné k uzavření smlouvy o zájezdu jsou: rezervace, vyplnění všech údajů potřebných k uzavření smlouvy o zájezdu, potvrzení smlouvy o zájezdu ze strany VÍTKOVICE TOURS, zaplacení zálohy ve výši min. 50% z celkové ceny zájezdu. Doplatek celkové ceny zájezdu je zákazník povinen uhradit nejpozději 30 dní před zahájením čerpání služeb sjednaných ve smlouvě o zájezdu.
 • Po zaplacení plné ceny za objednané služby obdržíte od VÍTKOVICE TOURS Poukaz k čerpání služeb (voucher) a informace k vaší dovolené.

Máte poukaz a informace na cestu? Přejeme Vám příjemně strávenou dovolenou.

Jak zaplatit zájezd

V současné době můžete využít tyto možnosti platby za zájezd z nabídky CK VÍTKOVICE TOURS:

 • platba v hotovosti nebo platební kartou na kterékoliv pobočce CK VÍTKOVICE TOUR
 • platba poštovní složenkou
 • platba bankovním převodem

Bankovní účet CK VÍTKOVICE TOURS, na který můžete zaplatit:

 • Komerční banka a.s. Ostrava - číslo útu: 1091249761/0100

Vyplňte tyto identifikační údaje platby:
Variabilní symbol = číslo smlouvy o zájezdu

DŮLEŽITÉ: Aby byla Vaše platba přiřazena k Vaší rezervaci, musíte správně vyplnit všechny identifikační údaje platby, zejména ČÍSLO ÚČTU a VARIABILNÍ SYMBOL.

Zkontrolujte, prosím, pečlivě správnost všech identifikačních údajů platby ještě před tím, než podáte platební příkaz své bance.

Platba platebními kartami na pobočkách

Platební kartou můžete zaplatit na kterékoliv pobočce CK VÍTKOVICE TOURS. Na pobočkách akceptujeme tyto platební karty: VISA, MAESTRO, AMERICAN EXPRES, DINER CLUBS, MASTER CARD.

Platba platebními kartami přes internet

Při objednání zájezdu na našich webových stránkách můžete zaplatit prostřednictvím platební karty přímo na internetu a zaplatit tak svůj zájezd On-line. Některé typy platebních karet však k platbám na internetu nelze použít. Aby bylo možné platit Vaší kartou přes internet, musí Vaše karta splňovat určité náležitosti. Informujte se ve Vaší bance, zda můžete Vaši platební kartu použít k přímým platbám přes internet. Pokud ne, pracovníci banky Vám jistě ochotně poradí, co je třeba udělat pro použití karty k přímým platbám přes internet.

Informace pro platby platební kartou na internetu

Pro platbu na internetu mohou naši zákazníci použit platební karty, které splňují tyto podmínky:

 • platební karty typu Eurocard/Mastercard nebo VISA
 • peněžní limit karty (týdenní/denní) pro platbu kartou je větší než hodnota objednávky.
  (limity nastavuje banka, která Vám vydala platební kartu)
 • platební karta musí být určena pro platbu na internetu
  (nastavuje banka, která Vám vydala platební kartu)

Zjednodušeně platí, že Vaše platební karta je určena pro platby na internetu pokud  máte na zadní straně platební karty, v podpisovém proužku vytištěny 3-6 číslic (kódy CVC2/CVV2). Tyto číslice bude třeba zadat při platbě na platební bráně.

Při realizaci platby platební kartou na internetu budete zadávat tyto informace:
(viz zeleně orámovaná pole na obrázku níže):

 • čislo platební karty
 • expiraci (dobu platnosti) platební karty
 • kod CVC2/CVV2


Obrázek - realizace platby platební kartou na platební bráně Global Payment Europe

Platba platebními kartami přes internet

Při objednání zájezdu na našich webových stránkách můžete zaplatit prostřednictvím platební karty přímo na internetu a zaplatit tak svůj zájezd On-line. Některé typy platebních karet však k platbám na internetu nelze použít. Aby bylo možné platit Vaší kartou přes internet, musí Vaše karta splňovat určité náležitosti. Informujte se ve Vaší bance, zda můžete Vaši platební kartu použít k přímým platbám přes internet. Pokud ne, pracovníci banky Vám jistě ochotně poradí, co je třeba udělat pro použití karty k přímým platbám přes internet.

 

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 2

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

 • 3

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje