Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare

Informace před nákupem

Jak objednat zájezd

  • Vyhledejte a rezervujte si zájezd/službu z naší nabídky.
  • Rezervace je pro vás nezávazná a je platná maximálně 2 dny. Doba platnosti rezervace může být také jen několik hodin podle termínu zahájení čerpání zájezdu/služby, zejména v období Last Minute.
  • Vaše rezervace se po vypršení platnosti  automaticky uvolní a uvolněná místa budou nabídnuta dalším zákazníkům. V době platnosti rezervace je tedy nutné učinit všechny potřebné úkony nutné k uzavření cestovní smlouvy.
  • Úkony nutné k uzavření smlouvy jsou: rezervace, vyplnění všech údajů potřebných k uzavření smlouvy, potvrzení smlouvy ze strany CK TRAVEL FAMILY, zaplacení zálohy ve výši min. 50% z celkové ceny zájezdu. Doplatek celkové ceny objednávky je zákazník povinen uhradit nejpozději 45 dní před zahájením čerpání služeb sjednaných v cestovní smlouvě.
  • Po zaplacení plné ceny objednávky obdržíte od CK TRAVEL FAMILY „Poukaz k čerpání služeb“ (voucher) a informace k vaší dovolené.

Máte poukaz a informace na cestu? Přejeme vám příjemně strávenou dovolenou.

Jak zaplatit objednávku

V současné době můžete využít tyto možnosti platby:

Bankovní účet CK TRAVEL FAMILY, na který můžete zaplatit:

  • Komerční banka: 35-8824720277/0100
  • Oberbank: 2131120722/8040

Vyplňte tyto identifikační údaje platby:

Variabilní symbol = ČÍSLO SMLOUVY

Důležité:

Aby byla vaše platba přiřazena k vaší objednávce, musíte správně vyplnit všechny identifikační údaje platby, zejména ČÍSLO ÚČTU a VARIABILNÍ SYMBOL.

Zkontrolujte, prosím, pečlivě správnost všech identifikačních údajů platby ještě před tím, než podáte platební příkaz své bance.

Platba platebními kartami na pobočkách

Platební kartou můžete zaplatit na kterékoliv pobočce CK TRAVEL FAMILY. Na pobočkách akceptujeme tyto platební karty: VISA, MAESTRO, AMERICAN EXPRES, DINER CLUBS, MASTER CARD.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje