VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

Informace před nákupem

Jak objednat zájezd

 • Vyhledejte a rezervujte si zájezd z naší nabídky.
 • Rezervace je pro Vás nezávazná a je platná maximálně 2 dny. Doba platnosti rezervace může být také jen několik hodin podle termínu nástupu na zájezd, zejména v období Last minute.
 • Vaše rezervace se po vypršení platnosti  automaticky uvolní a uvolněná místa budou nabídnuta dalším zákazníkům. V době platnosti rezervace je tedy nutné učinit všechny potřebné úkony nutné k uzavření smlouvy o zájezdu.
 • Úkony nutné k uzavření smlouvy o zájezdu jsou: rezervace, vyplnění všech údajů potřebných k uzavření smlouvy o zájezdu, potvrzení smlouvy o zájezdu ze strany CK Vítkovice Tours, zaplacení zálohy ve výši min. 50% z celkové ceny zájezdu. Doplatek celkové ceny zájezdu je zákazník povinen uhradit nejpozději 30 dní před zahájením čerpání služeb sjednaných ve smlouvě o zájezdu.
 • Po zaplacení plné ceny za objednané služby obdržíte od CK Vítkovice Tours Poukaz k čerpání služeb (voucher) a informace k vaší dovolené.

Máte poukaz a informace na cestu? Přejeme vám příjemně strávenou dovolenou.

Jak zaplatit zájezd

V současné době můžete využít tyto možnosti platby za zájezd z nabídky CK Vítkovice Tours:

 • platba v hotovosti nebo platební kartou na kterékoliv pobočce CK Vítkovice Tours
 • platba poštovní složenkou
 • platba bankovním převodem

Bankovní účet CK Vítkovice Tours, na který můžete zaplatit:

 • Komerční banka a.s. Ostrava - číslo útu: 1091249761/0100

Vyplňte tyto identifikační údaje platby:

Variabilní symbol = ČÍSLO SMLOUVY O ZÁJEZDU

Důležité:

Aby byla vaše platba přiřazena k vaší rezervaci, musíte správně vyplnit všechny identifikační údaje platby, zejména ČÍSLO ÚČTU a VARIABILNÍ SYMBOL.

Zkontrolujte, prosím, pečlivě správnost všech identifikačních údajů platby ještě před tím, než podáte platební příkaz své bance.

Platba platebními kartami na pobočkách

Platební kartou můžete zaplatit na kterékoliv pobočce CK Vítkovice Tours. Na pobočkách akceptujeme tyto platební karty: VISA, MAESTRO, AMERICAN EXPRES, DINER CLUBS, MASTER CARD.

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje