VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

DOVOLENÁ ZA PÁR KAČEK

Zažíváte běhěm dovolené většinou průvan v peněžence? Počítáme i s takovou variantou a máme pro vás báječné pobyty, které vás nebudou stát mnoho peněz, ale i tak si dovolenou užijete naplno.

Rezervujte si týden na Makarské riviéře právě teď za nejvýhodnější ceny.

Dovolená za pár kaček funguje tak, že pokud netrváte na konkrétním hotelu na Makarské zarezervujete si pouze typ ubytování. My vám garantujeme ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky v ubytovacím zařízení minimálně se dvěmi hvězdičkami. K moři to budete mít maximálně 150m a polopenzi ve formě snídaně, jako bufetu a večere výběrem ze 3 menu.

Konkrétní ubytování vám sdělíme nejpozději 5 dní před odjezdem.

Na společné chvíle na Makarské se již teď velmi těšíme.

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje