VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

Cestovní kancelář VÍTKOVICE TOURS s.r.o.

CKVT je největší českou cestovní kanceláří specializovanou na pobyty na Jadranu: v Chorvatsku a Černé Hoře.

Naše nabídka

V široké nabídce ubytovacích kapacit naleznete pobyty vlastní, autobusovou i leteckou dopravou do více než 350 pobytových míst od Severní Itálie a Istrie přes Kvarner, Dalmácii, dalmátské ostrovy až do Černé Hory a Bulharska. V naší nabídce naleznete také atraktivní lázeňské a wellness pobyty v Čechách, Slovinsku, Rakousku, Maďarsku a na Slovensku. V zimním období můžete s cestovní kanceláří Vítkovice Tours vyrazit na zimní dovolenou do Rakouska, Itálie, Slovinska.

Diplom – Velká Cena Cestovního Ruchu

Neptun kluby

Nejžádanějším produktem je rodinná dovolenáNeptun klubech na Jadranu!

O nás

Logo-CKVT člen ACK ČR

CK Vítkovice Tours je zakládajícím členem Asociace cestovních kanceláří a je pojištěna ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u UNIQA pojišťovny a.s.. Zákaznici velmi oceňují širokou síť delegátů, kteří jsou jim v pobytových místech na Jadranu plně k dispozici. Produkty Vítkovice Tours zakoupíte v pobočkách v České, na Slovenské republice i v Polsku nebo u více než 1300 autorizovaných prodejců. Nabízených služeb využije každoročně více než 40.000 zákazníků.

CK Vítkovice Tours je společně s cestovními kancelářemi VTT (Venus Trade and Tours) a VIAMARE součástí TRAVEL HOLDINGU. Ten svým obratem přes 700 mil. Kč je sedmičkou na českém trhu cestovního ruchu. Jednotlivé cestovní kanceláře jsou zavedené značky a jako specialisté se orientují na příslušné destinace.

Koncesní listina cestovní kanceláře Vítkovice Tours

Sídlo

Mírové náměstí 3d-519, 703 00 Ostrava-Vítkovice, Česká republika 
Rok založení: 1991 Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje