Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare

Vítejte v TRAVEL FAMILY s.r.o. – rodině specialistů na dovolenou

Vítkovice Tours – člen Travel Family je součástí cestovní kanceláře TRAVEL FAMILY s.r.o., a je jedničkou na Chorvatsko.

Travel Family – rodina specialistů na dovolenou

pdf   Travel Family – Oznámení o realizaci fúze .pdf

Proč jet na dovolenou s námi

 1. Nejširší nabídka na jednom místě
  Na webu či našich pobočkách snadno zjistíte vše o zájezdech na léto, zimu i o relaxačních pobytech. U nás si můžete vybírat. Máme pro vás různé typy zájezdů, rozmanitý výběr destinací, mnoho druhů ubytování, stravy a dopravy. Dokonce termín umíme přizpůsobit vašim potřebám.
 2. Věrnostní sleva rodiny
  Věrnostní sleva 3 % vám zůstává. A rozšiřuje se na zájezdy v rámci celé naší rodiny. Slevu tedy uplatníte při nákupu jakéhokoli zájezdu z naší nabídky.
 3. Bezplatná změna zájezdu v rámci rodiny
  Do 31. 3. můžete bezplatně vyměnit stávající dovolenou za jinou, a to ve všech dostupných destinacích. Více ve VOP.
 4. Výhodný balíček 1+1 se slevou až 5 %
  Objednáte-li si druhou dovolenou realizovanou ve stejném roce, získáte na ni extra slevu ve výši až 5 % z katalogové nabídky dovolených u moře a 5 % z katalogové nabídky Travel Family. Více ve VOP.
 5. Akční nabídky napříč celou rodinou
  Můžete využívat akčních nabídek z celé naší rodiny. Akce typu Ahoj léto!, Veselé léto, Dovolená za pár kaček, děti ubytování zdarma nebo zvýhodněné nabídky pro rodiny s dětmi (až 3 děti zdarma).
Certifikát o úhradě příspěvku do garačního fondu cestovních kanceláříČlenský list TRAVEL FAMILY o řádném členství v Asociaci čestovních kanceláří České Republiky

Neptun kluby

Nejžádanějším produktem je rodinná dovolenáNeptun klubech na Jadranu!

O nás

Vítkovice Tours – člen Travel Family je tradiční a oblíbená značka a česká jednička na Chorvatsko.
CK Vítkovice Tours byla zakládajícím členem Asociace cestovních kanceláří a je pojištěna ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Slavia pojišťovna a.s..
Zákaznici velmi oceňují širokou síť delegátů, kteří jsou jim v pobytových místech v Chorvatsku a Černé Hoře plně k dispozici. Produkty Vítkovice Tours zakoupíte na pobočkách v České republice a v Polsku nebo u více než 1300 autorizovaných prodejců.
Nabízených služeb využije každoročně více než 40.000 zákazníků.

TRAVEL FAMILY s.r.o. – Výpis z živnotenského rejstříku

Vítkovice Tours – člen Travel Family je společně s VIAMARE – člen Travel Family, VTT – člen Travel Family (Venus Trade and Tours) a Kovotour plus – člen Travel Family součástí TRAVEL FAMILY s.r.o. – rodiny specialistů na dovolenou. TRAVEL FAMILY patří mezi 7 největších cestovních kanceláří v České republice. Bude nám ctí vás i nadále doprovázet na vaší pohodové a spokojené dovolené.

Sídlo TRAVEL FAMILY s.r.o.

Palackého 717/11, 110 00 Praha 1 

Diplom – Velká Cena Cestovního Ruchu


pdf  Zavolejte nám 596 664 040


Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje