VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Volejte zdarma

800567567

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

RODINNÁ dovolená na Jadranu - to jsou NEPTUN KLUBY!

chcete dopřát sobě a své rodině skvělou dovolenou na Jadranu plnou zážitků? Zveme vás do našich Neptun klubů 2017.

Cestovní kancelář VÍTKOVICE TOURS připravila pro sezónu 2017 nabídku rodinné dovolené v destinacích v Chorvatsku s animačním programem NEPTUN KLUB pro celou rodinu.

 

 

Animační programy jsou pečlivě připravovány a organizovány pod vedením zkušených animátorů a delegátů. Oblíbený NEPTUN KLUB si už stihly zamilovat tisícovky dětí a dospělých, kteří si svou dovolenou chtějí naplno užít a pořádně se pobavit. Tým našich animátorů se postará, aby vaše dovolená i v případě nepříznivého počasí byla jednoznačně tím, na co budete ještě dlouhé měsíce v dobrém vzpomínat.

Programová nabídka NEPTUN KLUBU, zábava, sportovní aktivity (zumba, aquaaerobic, pilates aj.) a utkání, hry pro dospělé i děti, ranní rozcvička, volba boha Neptuna a každý týden překvapení v "křesle pro hosta" je ve spojitosti s nádherným prostředím zážitkem a to nejen pro děti, které NEPTUN KLUBY milují.

Ti, kteří vás baví po celý den, po celé léto - naši ANIMÁTOŘI

   

Naše programová nabídka - Sportovní a zábavné aktivity po celý den, pouze v našich NEPTUN KLUBECH. Je jen na vás, co si vyberete a čím si zpestříte svou dovolenou.

      

Sportovní a zábavné aktivity po celý den, pouze v našich NEPTUN KLUBECH

   

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 2

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

 • 3

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje