TRAVEL FAMILY s.r.o. - Vítkovice Tours Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

Hotel Salinera

 • Kód produktu: SI-0010S
 • Do centra: 3000m
 • K moři: 50m
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Slovinsko, Slovinské pobřeží, Portorož Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Produkt CKVT
Doprava Vlastní
Stravování Polopenze, Snídaně
Ubytování 1/1 SWC / 1/1 SWCB-Su / 1/1 SWCBM-Su / 1/2(+1)SWC / 1/2(+1)SWCB-Su / 1/2(+1)SWCBM-Su

Cena za 1 osobu od 2 696 Kč Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje


Popis hotelu a zájezdu

 • Poloha

  hotel***/**** obklopen meditranským parkem v klidné část městečka Strunjan, cca 3 km od Portorože.

 • Vybavení a služby

  restaurace, bar, terasa, směnárna, výtah, WI-FI ZDARMA, sejf, plážový bar, parkoviště.

 • Ubytování

  2lůžkové pokoje*** s možností přistýlky (pro dítě do 10 let), se sprchou a WC, SAT TV, telefonem, fénem. Klimatizované 2lůžkové pokoje označené Su jsou ****, s možností přistýlky, se sprchou a WC, SAT TV, telefonem, fénem, minibarem, balkonem.

 • Stravování

  snídaně a večeře formou bufetu s možností dokoupení obědů.

 • Pláž

  travnatá,  betonová plata, cca 50 m.  

 • Sport a zábava

  venkovní bazén (otevřený v termínu 15. 6. - 15. 9.) a vnitřní bazén (zavřený v 7. měsíci) s mořskou vodou, wellness - sauna, masáže, animace (v 7. a 8. měsíci), půjčovna kol, dětské hřiště.

 • Doplňující informace

  parkování ZDARMA.

 • Slevy pro děti

  dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA. Dítě do 15 let s 1 dospělým - sleva 30 %. Na slevy pro dítě nebo dospělou osobu na přistýlce se informujte v CK.

 • Výhody a benefity

  Na pobyty v období 3.4.-27.4. Vám poskytneme mimořádnou slevu 15 % (nelze kombinovat se slevou za včasný nákup). Na pobyty v období 3.6.-24.6. Vám při zakoupení pobytu na 7 nocí poskytneme mimořádnou slevu 15 % (nelze kombinovat se slevou za včasný nákup, platí pro pobyty zakoupené od 1.4.). Na pobyty v období 16.9.-23.12. zakoupené více jak 30 dní před nástupem na pobyt Vám poskytneme mimořádnou 10 % slevu (nelze kombinovat se slevou za včasný nákup).

 • Cena zahrnuje

  ubytování a snídaně/polopenze na vybraný počet nocí, pobytovou taxu, přihlašovací poplatek.

 • Volitelné doplatky

  Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, obědů - 2990 Kč/os./týden. Na vyžádání: dětská postýlka pro dítě do 3 let - 7 EUR/den.

Interaktivní mapa oblasti

Slovinské pobřeží

Portorož

Popis zájezdu

Portorož je slovinské sídlo městského typu na pobřeží Jaderského moře. Je administrativní součástí Piranu. Název místa doslovně znamená "Přístav růží".

Žije zde okolo 2849 obyvatel, oficiální jazyky jsou slovinština a italština. Město žije hlavně turismem, lázeňské sídlo, kasina, hotely, herny a mnoho dalších.

Koupání v Portoroži
Portorož je největším a nejvybavenější přímořské letovisku ve Slovinsku. Pláž s pozvolným vstupem do moře je ideální variantou pro malé děti nebo nezkušené plavce. Možnost sportovního vyžití zejména vodní a míčové sporty, zapůjčení loďky, potápění. Laguna Bernardin je nedaleký aquapark s mnoha atrakcemi, který je otevřený po celý rok. Bázenky s teplou a studenou vodou, bázenky pro děti, vířivky, sauny.

Kultura v Portoroži
Festival slovinského filmu, který se koná každoročně, od rok 1961 hostí také bienále současného umění, umělci tedy tvoří svá díla před diváky.
Forma Viva – stálá výstava pod širým nebem v blízkosti města Seča.

Historie a památky v Portoroži
Město bylo osídleno již v době Římské říše. Město Portorož bylo obýváno hlavně rybáři a těžaři soli a v roce 1891 zde byly založeny pivní lázně. V tomto městě zemřel František Čáp, český režisér, který se zde usadil na sklonku svého života, jelikož byl po roce 1948 donucen k emigraci.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje