Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.cz

Hotel SALINERA

 • Kód produktu: SI-0008C
 • Do centra: 3000m
 • K moři: 50m
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Slovinsko, Slovinské pobřeží, Portorož Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt CKVT, STORNO ZDARMA
Doprava Vlastní
Stravování Polopenze, Snídaně
Ubytování Pokoj 1(+0) B / Pokoj 1(+0) BM / Pokoj 1(+0)*** / Pokoj 2(+1)*** / Pokoj 2(+0) B / Pokoj 2(+0) BM / Pokoj 2(+0)*** / Pokoj 2(+1) B / Pokoj 2(+1) BM

Cena za 1 osobu od 1 426 Kč Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje


Popis hotelu a zájezdu

 • Poloha

  hotel***/**** obklopen mediteránským parkem v klidné části městečka Strunjan, cca 3 km od Portorože.

 • Vybavení a služby

  restaurace, bar, terasa, směnárna, výtah, WI-FI ZDARMA, sejf, plážový bar, hotelové parkoviště ZDARMA. Hotel nabízí služby jak pro rekreační, tak i pro profesionální cyklisty.

 • Ubytování

  2lůžkové pokoje***, některé s možností přistýlky (pro dítě do 10 let), se sprchou a WC, SAT TV, telefonem, fénem. Klimatizované 2lůžkové pokoje  jsou **** kategorie, některé s možností přistýlky, se sprchou a WC, SAT TV, telefonem, fénem, minibarem a balkonem.

 • Sport a zábava

  venkovní bazén (otevřený v termínu 15.6. - 15.9.) a vnitřní bazén (zavřený v 7. měsíci) s mořskou vodou, wellness - sauna, masáže, animace (v 7. a 8. měsíci), půjčovna kol, dětské hřiště.

 • Stravování

  snídaně a večeře formou bufetu s možností dokoupení obědů.

 • Pláž

  travnatá, betonová plata, cca 50 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.  

 • Doplňující informace

  přihlašovací poplatek cca 1 EUR/os./pobyt a pobytová taxa cca 2,5 EUR/os./den - platí se na recepci hotelu.

 • Slevy pro děti

  dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA. Dítě do 12 let na základním lůžku s 1 dospělým - sleva 20 %. Slevy pro pokoje 2(+1) a 2(+1) BM: dítě do 12 let na přistýlce na pokoji se 2 dospělými - ZDARMA. Sleva pro pokoj 2(+1)***: dítě do 10 let na přistýlce na pokoji se 2 dospělými - ZDARMA. Na slevy pro osoby od 12 let přistýlce se 2 dospělými se informujte na webu nebo v CK.

 • Cena zahrnuje

  ubytování a snídani/polopenzi na vybraný počet nocí.
  Silvestrovský pobyt 2021 zahrnuje navíc silvestrovskou večeři s živou hudbou a pitím, novoroční dárek, novoroční brunch (1.ledna), neomezené využití vnitřního vyhřívaného bazénu s mořskou vodou.

 • Volitelné doplatky

  MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, obědů: dítě do 12 let - 1 890 Kč/os./týden, osoba od 12 let - 2 290 Kč/os./týden. Na vyžádání: dětská postýlka - 7 EUR/den, platba na místě.

Interaktivní mapa oblasti

Slovinské pobřeží

Portorož

Portorož je slovinské sídlo městského typu na pobřeží Jaderského moře. Je administrativní součástí Piranu. Název místa doslovně znamená "Přístav růží".

Žije zde okolo 2849 obyvatel, oficiální jazyky jsou slovinština a italština. Město žije hlavně turismem, lázeňské sídlo, kasina, hotely, herny a mnoho dalších.

Koupání v Portoroži
Portorož je největším a nejvybavenější přímořské letovisku ve Slovinsku. Pláž s pozvolným vstupem do moře je ideální variantou pro malé děti nebo nezkušené plavce. Možnost sportovního vyžití zejména vodní a míčové sporty, zapůjčení loďky, potápění. Laguna Bernardin je nedaleký aquapark s mnoha atrakcemi, který je otevřený po celý rok. Bázenky s teplou a studenou vodou, bázenky pro děti, vířivky, sauny.

Kultura v Portoroži
Festival slovinského filmu, který se koná každoročně, od rok 1961 hostí také bienále současného umění, umělci tedy tvoří svá díla před diváky.
Forma Viva – stálá výstava pod širým nebem v blízkosti města Seča.

Historie a památky v Portoroži
Město bylo osídleno již v době Římské říše. Město Portorož bylo obýváno hlavně rybáři a těžaři soli a v roce 1891 zde byly založeny pivní lázně. V tomto městě zemřel František Čáp, český režisér, který se zde usadil na sklonku svého života, jelikož byl po roce 1948 donucen k emigraci.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje