Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.cz

NIFOREIKA BEACH

 • Kód produktu: GR-1200NI
 • K pláži: 50m
 • U pláže (do 50 m):
 • Do centra: 1900m
 • Letiště: 17km
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Řecko, Peloponés, Niforeika Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Garance, Pobytové, Produkt Viamare
Doprava Letecky
Stravování Light all inclusive
Ubytování Pokoj 2(+0) - bungalov / Pokoj 2(+0) / Pokoj 2(+0) / Pokoj 2(+1) - bungalov / Pokoj 2(+1) / Pokoj 2(+1)

Cena za 1 osobu od 14 990 Kč 18.590 Kč Sleva -19% Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Proč právě sem

  • Klidné prostředí
  • Přímo nad pláží
  • Vhodné pro rodiny s dětmi

 • Poloha

  Hotel se nachází v tradiční vesničce Niforeika nedaleko města Patras v oblasti Achaia na Peloponéském poloostrově. Hotel je obklopen svěží zelenou krajinou a díky své poloze na skále nad pláží nabízí úchvatné výhledy na záliv Patras. Vesnička Niforeika, kde jsou 2 minimarkety, 2 taverny a kavárna, je vzdálena cca 2 km. V nejbližším městečku Kato Achia (cca 3,5 km) naleznete kavárny, taverny, supermarkety, poštu, lékárny, bankomat a banky. Hotel se nachází na perfektínm místě, které je ideálním výchozím bodem za poznáním poloostrova a jeho kultury spolu s historií. Navštívit tak můžete například Atény (240 km), archeologická naleziště Olympie (93 km) a známé Deplhi (140 km), ale i přírodní zajímavosti jako les Strophilia a jezero Tsivlos.

 • Vybavení a služby

  V hotelu se nachází recepce, 2 restaurace, bar, TV místnost, venkovní bazén s barem, dětský bazén, dětské hřiště, fitness centrum, minimartket. K dispozici je klimatizace, Wi-Fi připojení a trezor.

 • Ubytování

  Hotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky (dítě do 12 let nebo dospělá osoba), s koupelnou, WC, klimatizací, TV/SAT, telefonem, fénem, ledničkou, Wi-Fi a terasou nebo balkónem s výhledem na moře nebo do zahrady. Dětská postýlka je na vyžádání.

 • Stravování

  Stravování je formou light all inclusive a dle popisu:

  Snídaně: od 08:00 do 10:00 - formou bufetu

  Obědy od 13:30 do 15:00 - formou bufetu (k dispozici: salát, variace hlavních jídel, ovoce, dezerty, voda)
  Víno, pivo pouze během oběda a v restauraci

  Od 15:30 do 17:00 podávání kávy a čaje, džusů a drobného občerstvení (sladkosti, toasty).
  Od 10:00 do 22:00 nealkoholické nápoje v baru u bazénu.

  Večeře od 19:00 do 21:00 - formou bufetu (k dispozici salát, variace hlavních jídel, ovoce, dezerty, zmrzlina, voda)
  Pivo, víno pouze během večeře a v restauraci

 • Pláž

  Z hotelové zahrady vede přímý přístup po schodech k písčito-oblázkové pláži s pozvolným vstupem do křišťálově čistého moře. Na pláž se dostanete i okolo hotelu po silnici. Pláž je vybavena lehátky a slunečníky, kabinkami na převlékání a sprchou. Lehátka a slunečníky jsou v případě konzumace v baru zdarma.

 • Vzdálenosti

  od pláže: cca 50 m 
  od Kato Achaia: cca 3,5 km

 • Informace o ubytování, web provozovatele

  2-3 lůžka
  light all inclusive

 • Shrnutí

  Hotel je ideálním místem pro trávení klidné dovolené, ale i skvělým výchozím bodem pro návštěvníky, keří rádi objevují krásy a historii Řecka.

 • Poznámka

  Povinná pobytová taxa: 1,50 € za pokoj a noc. Poplatek je účtován za celý pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě.

 • Cena zahrnuje

  letenku Praha - Araxos - Praha (28.5. let do Kalamaty a 4.10. let z Kalamaty) včetně všech leteckých poplatků, transfery v destinaci, 7x nebo 14x ubytování, služby zástupce CK

 • Volitelné doplatky

  cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
  dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

 • Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje

  19x ubytování, 11x polopenzi, 8x light all inclusive, dopravu autokarem, lodní lístek do 4lůžkové kajuty na trajektu, jednosměrnou letenku včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, služby zástupce CK.
  Dětské ceny a slevy na 3. a 4. lůžku se u kombinované dopravy neposkytují.

 • Volitelné doplatky u kombinovaných zájezdů

  cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
  dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

 • Ceny jsou kalkulovány

  k 1.10.2018

Hodnocení zákazníků

Interaktivní mapa oblasti

Peloponés

Peloponés má dostatečně dlouhé pobřeží na to, abyste si tu našli svou ideální pláž. Pobřeží nejčastěji pokrývá jemný písek, místy jsou oblázky či kamínky. Moře je tu průzračné a tyrkysově modré. Navštivte třeba populární letoviska Tolo a Niforeika. V populárním letovisku Tolo najdete písčité pláže oceněné Modrou vlajkou, a také mnoho restaurací, barů a nočních klubů. Na nejznámější pláži Psili Ammos si bez problému půjčíte lehátka i slunečníky a užijete si tu různé druhy vodních sportů. Naopak Niforeika vás potěší krásnými scenériemi a klidem.
Z překrásných písčitých pláží se vydejte na průzkum známých antických památek. Své kroky nasměrujte do Korintu, kde vás ohromí Apolónův chrám s mohutným sloupovím a zbytky antického města. Pokračujte do Mykén se slavnou Lví bránou. Kousek za městem pak objevíte velmi zachovalý antický amfiteátr. Na jihu Peloponésu nevynechte proslulou Spartu, líheň slavných vojevůdců a oddaných vojáků. Pár kilometrů za Spartou si prohlédněte město Mystras, známé naleziště byzantské architektury, které figuruje na seznamu UNESCO. Nepřehlédněte ani zbytky Héřina a Diova chrámu v Olympii a původní olympijský stadion, na kterém se konaly první olympijské hry. Peloponés má toho tolik, že vás ani při opakovaných návštěvách nepřestane překvapovat.

Niforeika

Zjistěte vše o tomto populárním letovisku

 • Božský klid, rajské scenérie a nekonečná písčitá pláž – v letovisku Niforeika si užijete opravdovou dovolenkovou pohodu.
 • Peloponés vás vezme na cestu do minulosti a odhalí vám nejslavnější místa počátků vyspělé civilizace: Olympii, Spartu, Mykény nebo Korint.
 • Dlouhatánská pláž pokrytá jemným pískem si za svou kvalitu vysloužila Modrou vlajku Evropské unie. Parádní koupání garantováno.
Niforeika na severozápadu poloostrova Peloponés je opravdovou oázou klidu. Nenarazíte tu na hlučné bary, roztančené diskotéky a nečekejte ani bujarý noční život. Sem se jezdí relaxovat a čerpat energii z vyhřátého písku, šumu mořských vln a odkazů starodávných civilizací. Místní písčitá pláž si za svou kvalitu vysloužila prestižní Modrou vlajku a je dostatečně velká na to, abyste si tu našli svoje místečko, kde vás nikdo a nic nebude rušit.
Za historickými památkami budete muset cestovat dále, ale jejich krása vám ty kilometry vynahradí. Naplánujte si výlet do Olympie s dochovaným stadionem, na kterém se konaly první olympijské hry, do Sparty, líhně proslulých vojevůdců a oddaných vojáků, do Mykén se slavnou Lví bránou nebo Korintu, kde vás ohromí Apolónův chrám a zbytky antického města. Peloponés je prostě nevyčerpatelnou studnicí zážitků, která vás ani při opakovaných návštěvách nepřestane překvapovat.

Počasí

V letních měsících vládne v Niforeice přímo ukázkové počasí. Obloha je bez mráčků a teploty šplhají vysoko nad 30 °C. Proto jsou měsíce červen, červenec a srpen ideální pro ty, kteří přijíždějí hlavně za koupáním a opalováním. Pokud plánujete spíše cestovat a objevovat památky, vyberte si k návštěvě Peloponésu květen, konec září nebo říjen.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje