Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.cz

BOMO OLYMPUS GRAND

 • Kód produktu: GR-5802OL
 • K pláži: 0m
 • Do centra: cca 3000m
 • Letiště: cca 120km
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Řecko, Olympská riviéra, Leptokaria Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt VTT

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Proč právě sem

  • Klidné prostředí uprostřed rozsáhlé zahrady
  • Pestrá nabídka služeb a sportovního vyžití
  • Skvělá poloha přímo na pláži v blízkosti pohoří Olymp

 • Poloha

  Hotelový komplex je umístěn v rozlehlé zahradě přímo u krásné organizované pláže a nabízí moderně zařízené pokoje a bungalovy. Z hotelu je nádherný výhled na moře. Hotel se nachází na klidném místě na úpatí pohoří Olymp cca 1 km od letoviska Leptokaria, kde je řada obchodů a restaurací. Malebné městečko Litochoro je vzdálené cca 8 km od hotelu.

 • Vybavení a služby

  V hotelu je vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, výtah, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén, obchod se suvenýry, zahrada. K dispozici je Wi-Fi připojení. Hotel nabízí volnočasové aktivity jako posilovnu, tenis, plážový volejbal, stolní tenis, vodní pólo a animační program.

 • Ubytování

  V hotelu jsou k dispozici 2lůžkové pokoje s možností přistýlky a prostornější bungalovy s palandou, které se nachází v sousedních menších budovách. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, klimatizací, TV/SAT, minibarem, telefonem, fénem, trezorem, setem pro přípravu čaje a kávy, balkónem nebo terasou.

 • Sport a zábava

  Hotel nabízí animační program (v angličtině a ruštině). Několik sportovišť jako je například: posilovna, stolní tenis, vodní gymnastika, aerobic.
  Každý týden se zde konají živá vystoupení.

 • Stravování

  All inklusive
  Program:
  Snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Na výběr mezinárodní a místní kuchyně.
  Každý týden tematické večery (např. Italský, nebo Řecký)
  Menší občerstvení od 10:00 do 18:00.
  Pečivo od 12:00 do 18:00 a zmrzlina celý den.
  Na požádaní možnost vegetariánského, nebo diabetického menu.
  Neomezené pití kávy, čajů, sodovek, mléka, čokolády a džusů.
  Na výběr z mezinárodních i místních lihovin.

 • Pláž

  Hotel se nachází přímo na krásné dlouhé písčito-oblázkové pláži. Lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici zdarma.

 • Vzdálenosti

  Pláž: přímo na pláži
  Centrum: cca 3 km
  Letiště: cca 120 km

 • Shrnutí

  Výborná poloha hotelu přímo u pláže, pestrá nabídka služeb, vhodný pro rodinnou dovolenou.

 • Poznámka

  Povinná pobytová taxa: 3 € za pokoj a noc. Poplatek je účtován za celý pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě.

 • Cena zahrnuje

  letenku Praha - Thessaloniki - Praha včetně leteckých poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare, VTT, Vítkovice Tours)

 • Volitelné doplatky

  cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
  dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

 • Ceny jsou kalkulovány

  k 1.10.2018

Interaktivní mapa oblasti

Olympská riviéra

Dlouhé písečné pláže, průzračně čisté moře a fantastický výhled na bájnou horu, kterou si podle řecké mythologie za svůj domov vybralo 12 bohů, odkud vládli Zemi. To a mnohem více nabízí Pierie, známá též jako Olympská riviéra, která zabírá na 70 km pobřeží Egejského moře. Najdete ji zhruba 100 km jižně od Thessaloniki, kde také přistávají naše lety. Stále hodně turistů ale volí dobrodružnější cestu – koupí si jen pobyt a do cílového místa vyrážejí jako před patnácti dvaceti lety auty nebo na stále populárnějších motorkách.

Zdejší vyhlášené pláže nenabízejí jen množství slunečníků a lehátek, ale také hřiště na volejbal, v Nei Pori je i fotbalové hřiště. Mnohé hotelové pláže a také městské pláže v Nei Pori a Leptokarii jsou bezbariérové.

Turistická sezóna zde trvá poměrně dlouho – od začátku května až do poloviny října – jarní a podzimní termíny využívají rovněž turisté, kteří přijíždějí na některý z okružních zájezdů, během nichž poznají celé Řecko. Do Pierie je lákají nejen nádherné pláže povětšinou s pozvolným vstupem do moře, ale také snadná dosažitelnost významných historických, kulturních a přírodních památek, mezi něž patří druhé největší řecké město Thessaloniki (Soluň), Dion, Vergina, údolí Tempi, městečko Kalambaka čikláštery Meteora. V řečtině znamená slovo „metéoros“ vznášet se mezi nebem a zemí a označuje např. dráhu meteoritu. Zde, na místech blízkých nebi – na vrcholcích skal, tyčících se jako věže do výšky nad řekou – stojí tyto mnichy postavené kláštery. Když se v údolí začne stmívat, ale slunce ještě úplně nezajde, nebo když nad horami visí ranní mlha, vypadají kláštery jako by se skutečně vznášely. Celé toto místo je magické, tajuplné, naplněné energií. Kdo může, nechť v tomto kraji zůstane déle nežjen několik hodin.

Časově poněkud náročnější je cesta do Athén, ovšem najde se vždy řada zájemců, kteří do hlavního řeckého města rádi vyrazí, velkým lákadlem je nově otevřené archeologické muzeum pod Akropolí. A nudit se v něm nebudou ani děti.

Pierie je zásobována čistou vodou z ledovců Olympu, díky čemuž se zde vytváří velmi příjemné mikroklima s minimálními srážkami a stálými teplotami ovzduší. Proto je oblast doporučována pro pobyty astmatiků a alergiků. Má také příznivé účinky na horní cesty dýchací apobyty jsou vhodné též u osob s lupénkou. Riviéru tvoří malé rybářské vesničky, nově postavená turistická letoviska (Katerini, Paralia, Olympiaki Akti, Varikos, Plaka, Leptokaria, Panteleimon, Platamonas, Nei Pori aj.), která nabízejí ubytování ve studiích, malých rodinných hotýlcích, penzionech i v hotelových komplexech a areálech s nejmodernějším vybavením a vyhledávanými spa centry. Správním městem oblasti je město Katerini, které leží jižně odThessaloniki, ve vzdálenosti cca 65 km.

Leptokaria

Zjistěte více o řeckém letovisku

 • Krásná a široká písečná pláž s občasnými oblázky vyniká svými službami a za čistotu i servis ji Evropská unie pravidelně oceňuje Modrou vlajkou.
 • Promenáda je posetá obchůdky, minimarkety, supermarkety, tavernami, kavárnami i bary a živo je tu téměř v jakoukoliv denní i noční dobu.
 • Na pláži si vyberete z nepřeberné nabídky vodních sportů. Na souši si skvěle zajezdíte na kole nebo se vydáte pěšky třeba až na vrchol bájné hory Olymp.
Přímo na úpatí bájné hory Olymp se u břehů Egejského moře rozpíná původně malé, dnes už dost okázalé a známé letovisko Leptokaria s krásnou pláží. Dlouhá písečná pláž s občasnými oblázky si za čistotu a dokonalý servis už několikrát v řadě vysloužila prestižní Modrou vlajku EU.
Většinu dne prolenošíte bez výčitek na pláži. Až zatoužíte po troše pohybu, vyberete si z nepřeberné nabídky vodních aktivit. Po dni plném sluníčka najdete kousek chladivého stínu v barech, kavárnách i tavernách, jimiž je posetá místní promenáda. A kdyby vám městečko Leptokaria bylo těsné, vydejte se na průzkum nedalekých letovisek Nei Pori a Platamonas nebo si to namiřte rovnou do Soluně – druhého největšího města Řecka.

Počasí

V Leptokarii stejně jako nad celou Olympskou riviérou vládnou horká léta zalitá sluncem. Už na konci května začínají teploty šplhat ke 30 °C. Teplomilci si zde budou nejvíce lebedit v červnu, červenci a srpnu, kdy intenzita řeckého slunce dosahuje svého maxima. Teplota vody se pohybuje okolo příjemných 25 °C.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje