TRAVEL FAMILY s.r.o. - Vítkovice Tours Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

The Island

 • Kód produktu: GR-2608IS
 • K pláži: 80m
 • Pláž do 100 m:
 • Do centra: 500m
 • Letiště: 22km
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Řecko, Kréta, Gouves Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt VTT
Doprava Letecky
Stravování Polopenze
Ubytování 2lůžkový pokoj - COOL JUNIOR SUITE / 2lůžkový pokoj s přistýlkou - CASUAL ROOM / 2lůžkový pokoj s přistýlkou - DOUBLE COOL ROOM / 2lůžkový pokoj s přistýlkou - POOL COOL JUNIOR ROOM

Cena za 1 osobu od 20 889 Kč 24.290 Kč Sleva -14% Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Proč právě sem

  • Příjemné prostředí
  • Vstřícný personál
  • Dobrá kuchyně

 • Poloha

  Moderně postavený areál ve stylu "boutique hotel" tvoří celkem 3 budovy, je zasazený do pěkně udržované zahrady. Nachází se v klidném prostředí letoviska Kato Gouves. Kousek od hotelu je pár taveren a restaurací. Hotel je určen pouze pro dospělé osoby a mladistvé nad 17 let. Centrum střediska je cca 15-20 minut procházkovou chůzí, zde jsou nákupní i zábavní možnosti, bankomat, lékárna, poštovní schránka, zdravotní středisko, klenotnictví, obchody se suvenýry, keramikou, restaurace, taverny, kostelíček. Zastávka autobusu je cca 15 minut procházkovou chůzí, z hlavní silnice lze cestovat do hlavního města Heraklionu (cena jízdenky cca 2,30€/jízda) nebo na opačnou stranu do Chersonisu a dalších míst. Cena za taxi vychází na cca 1,50€/1 km. Turistický vláček jezdil v sezóně 2017 kolem pobřeží, v hlavní sezóně každé cca 2 hodiny, jízda trvá cca 75 minut a jízdenka stojí cca 9€/osoba a cca 5€/děti. Doporučujeme individuálně navštívit krétské akvárium (Crete Aquarium) v Gournes (www.cretaquarium.gr), mezi letovisky Kokkini Hani, Gouves a Gournes. Vstupné - dítě do 5 let zdarma, děti do 17 let, studenti a osoby nad 65 let cca 6€ a dospělé osoby cca 9€, otevřeno bývá denně od 09:30-21:00, audioprůvodce - cca 3€/osoba.

 • Vybavení a služby

  Recepce, vstupní hala, salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (zdarma), výtahy (jen ve 2 budovách), konferenční sál (až pro 320 účastníků), pokojová služba (za poplatek), hlavní restaurace The Kitchen, venkovní restaurace The Stone, vnitřní bar Veranda, bar a snacbar Tholos u bazénu, taverna, plážový bar Yachting (otevřen v návaznosti na počasí), venkovní terasa s posezením. Prádelna (za poplatek), minimarket (10:00-20:00, plážové oblečení a vybavení, noviny, cigarety, krémy a další), knihovnička vedle hlavního baru, kostelíček Sv. Dimitria. Wifi v prostoru celého hotelu a na pokojích (zdarma). Osušky na pláž zdarma. Velká zahrada s palmami, araukáriemi a různými keři, parkoviště. 

 • Ubytování

  Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, paralelním telefonem v koupelně, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály (cca 40 programů), chladničkou, trezorem, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, okolí, na zahradu nebo moře. Výhled na moře je za příplatek. Na pokojích je též rychlovarná konvice s každodenním doplňováním porcované kávy, čaje, cukru a mlíčka a lahví vody. Trepky jsou v pokojích s výhledem do zahrady a v jednolůžkových pokojích, ve všech ostatních typech jsou též župany. Nadstandardní typy pokojů s výhledem na moře se sdíleným nebo vlastním bazénem, dále Cool suite s výhledem na moře jsou na vyžádání, jejich přesný popis a cenu Vám rádi sdělíme. Propojené pokoje (jen standardní s výhledem na moře) a jednolůžkové pokoje jsou jen na vyžádání. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

 • Stravování

  Formou polopenze. Snídaně a večeře - bufet. Je možný odečet za večeře a pobyt jen se snídaněmi. Na vyžádání je možné zajistit včasnou snídani (do 07:30 - káva, čaj, sladká buchta), nutno nahlásit minimálně 1 den předem. Stejně tak v případě pozdního příjezdu zpět na hotel lze zajistit obložený talíř (nutno nahlásit předem). Hotel vyžaduje během večeří u mužů dlouhé kalhoty.
  Hotel zajištuje bezlepkovou stravu - u pokrmů je uvedeno označení, pokud se jedná o bezlepkové pokrmy. Upozorňujeme však, že hotel neposkytuje bezlepkové pečivo.

 • Pláž

  Dlouhá písečná pláž je hned před hotelem, přes silnici. Vstup do moře je zde pozvolný.

 • Sport a zábava

  2 bazény, bazének s jacuzzi (zdarma) slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži zdarma. Tenis (zdarma, není večerní osvětlení), hřiště na basketbal, volejbal, stolní tenis a šipky (zdarma), kulečníky (za poplatek cca 2€/hra). Fitcentrum (09:00-20:00, zdarma), Spa centrum (10:00-17:00, relaxační nevyhřívaný vnitřní bazén s vodními tryskami -zdarma, jacuzzi, sauna, pára - cca 15€/osoba/hodina - minimálně 2 osoby, kosmetické služby - za poplatek), herna (10:00-23:00, kulečníky za poplatek). Hotel pro své hosty pořádá obvykle v hlavní sezóně pravidelně večery s živou hudbou nebo příležitostně řecký večírek.

 • Informace o ubytování, web provozovatele

  Web hotelu
  Facebook hotelu

 • Vzdálenosti

  Pláž: 80m
  Centrum: 500m

 • Poznámka

  Povinná pobytová taxa:
  3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely

  Poplatek je účtován za pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě.

 • Cena zahrnuje

  letenku Praha/Brno/Ostrava- Heraklion - Praha/Brno/Ostrava včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, 7x, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

 • Volitelné doplatky

  cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den

  dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

 • Ceny jsou kalkulovány

  1.10.2018

Interaktivní mapa oblasti

Kréta

H1 (Úvod)

Kréta

Text do banneru (perex Úvod)

Vše o nejrozmanitějším ostrově Řecka

Název záložky O destinaci

O Krétě

H2 (3 důvody proč)

3 důvody, proč si zamilujete Krétu

3 důvody proč - důvod 1

Ostrov boha Dia je největším, nejhornatějším a nejrozmanitějším řeckým ostrovem, kde na jihu v létě skoro nikdy neprší. Ideální pro rodinnou dovolenou.

3 důvody proč - důvod 2

Pobřeží ostrova je lemováno nespočtem nádherných písečných pláží, jak těmi rozlehlými, tak těmi menšími divokými. Překvapí vás i bohatost a hojnost řecké kuchyně.

3 důvody proč - důvod 3

Dovolenou vám kromě krásných pláží zpestří i návštěva roklí a kaňonů, mohutná skaliska, divoké pobřeží, malé zálivy, malebné rybářské vesničky. Léto je zde dlouhé a teplé.

Popis

Kréta

Kdo navštívil ostrov Kréta a poznal rušná střediska severního pobřeží, bude mile překvapen a okouzlen, až jej zavedeme na jih ostrova, kde v létě skoro nikdy neprší a Libyjské moře omývá mohutná rozeklaná skaliska i fantastické pláže. Právě tuto část ostrova Kréta si zvolil ke svému zrození bůh Zeus, narodil se zde také král Mínos a v raných dobách křesťanství zde působil svatý Pavel.


Kréta je ostrov, který Vás bude inspirovat k hledání a poznávání nových zajímavých míst. Poznáte vysoké horské masívy, horské rokle a zároveň objevíte řadu zajímavých památek z dávné minulosti.

Kréta je největším, nejhornatějším a nejrozmanitějším ostrovem patřícím pod Řecko. Naleznete zde divoké pobřeží, dlouhé rozlehlé pláže, hory dosahující výšky téměr 2500 m n.m., 16 kilometrů dlouhou a průchodnou rokli Samaria, ale i malé zálivy, úrodné roviny, malebné rybářské vesničky a těžko dostupné vesnice vysoko v horách. Zjara jsou vrcholky ještě pokryty sněhem, zatímco nížiny jsou doslova posety pestrobarevnou divokou květenou. V létě se Vám často podaří zahlédnout mořského orla, který se vznáší vysoko nad skalami vynášen proudem horkého vzduchu.

Historie a mýty z temné minulosti vyprávějí o velkém králi Mínoovi, o statečném hrdinovi Théseovi a o hrůzostrašném Mínotaurovi. Paláce Knóssos a Festos dosvědčují i dnes slavnou minulost ostrova Kréta.

Kréta je domovem hrdých, nezávislých a skutečně pohostinných lidí, kteří se naučili mnohokrát v historii nalézt úkryt ve svých divokých a krásných horách a vzdorovat tak vpádu Benátčanů, ničivých Turků nebo německých výsadkářů. Snad právě proto si Kréťané zachovali svoji víru, řeč, zvyky, písně a tance až do dnešních dnů. Mnohé kláštery se staly střediskem vzdělanosti, umění a v neposlední řadě centrem odboje proti vetřelcům.

Zejména na Krétě Vás překvapí bohatství a hojnost řecké kuchyně. Zdejší olivy, fíky a jedlé kaštany patří vedle vynikajících vín, oleje, medu, sýrů, jogurtů a zeleniny k lahůdkám, které určitě rádi ochutnáte.

Běžnou součástí Kréty jsou biologické čistící stanice. Uvidíte pravidelné úklidy pláží a velmi pečlivě se sleduje čistota mořské vody. Také pláže v našich pobytových místech obdržely modrou vlajku EU, která znamená značku nejvyšší čistoty a kvality.

Turistický ruch se soustřeďuje především na severním pobřeží ostrova Kréta v živých střediscích podél rychlostní komunikace. Jih ostrova Kréta nabízí více klidu a pohody. Starobylé městečko jihozápadní Kréty Paleochora a příjemné letovisko Plakias Vás jistě okouzlí.

Kam na dovolenou - karta (stručný popis des./let.)

popis ke krétě

Gouves

H1 (Úvod)

Gouves

Název záložky O destinaci

O letovisku

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje