Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.cz

XIDAS GARDEN

 • Kód produktu: GR-2699XG
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Řecko, Kréta, Bali Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Neexportovat do XML prodejcům (VIA,VTT), Pobytové, Produkt Firo
Doprava Letecky
Stravování All inclusive
Ubytování Pokoj 2(+1)

Cena za 1 osobu od 17 091 Kč 18.990 Kč Sleva -10% Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Poloha

  Hotel se nachází ve svahu, obklopen olivovým hájem a krásnou udržovanou zahradou, nabízí úžasný výhled na letovisko Bali a okolní hory. V okolí hotelu se nachází několik pláží. Kavárny, taverny a obchůdky se nacházejí pár minut pěšky od ubytování. Vzdálenost od letiště v Heraklionu cca 50 km, do letoviska Rethymno cca 30 km (dostupné místní dopravou).

 • Vybavení a služby

  Menší vstupní hala s recepcí a lobby barem, restaurace s terasou, společenská místnost se SAT/TV, Wi-Fi ve veřejných prostorech (zdarma), bar u bazénu, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, dětský sladkovodní bazén, dětská postýlka na vyžádání.

 • Ubytování

  2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají koupelnu/WC, fén, telefon, trezor (cca 2 EUR/den), malou ledničku, SAT/TV, individuální klimatizaci a balkon či terasu.

 • Stravování

  All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetu v restauraci, nápoje během jídla (místní pivo, víno, voda, nealkoholické nápoje a džusy), nápoje v baru u bazénu (11.00-23.00 hod., nealkoholické nápoje, džusy, víno, pivo a alkoholické nápoje místní výroby, káva, čaj - samoobslužný systém).

 • Pláž

  Hotel se nachází cca 300m od oblázkovo-písčité pláže z kopce dolu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

 • Vzdálenosti

  Pláž: cca 300 m
  Centrum: cca 1,3 km
  Letiště: cca 50 Km

 • Shrnutí

  Hezký hotel s příjemnou rodinnou atmosférou s možností vodních sportů na pláži, odpočinku u bazénu či zábavy v okolích restauracích, barech či tavernách. Pro svou polohu není vhodný pro klienty s omezenou pohyblivostí.

 • Poznámka

  Povinná pobytová taxa:
  1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely

  Poplatek je účtován za pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě.

 • Cena zahrnuje

  letenku Praha - Heraklion - Praha včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, 7x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare, VTT, Vítkovice Tours, Kovotour Plus).

 • Volitelné doplatky

  cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 50 Kč/osoba/den
  dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

 • Ceny jsou kalkulovány

  k 20.09.2019

Interaktivní mapa oblasti

Kréta

Kréta je největším a zároveň i nejrozmanitějším ostrovem Řecka. Najdete tu divoké pobřeží, dlouhé rozlehlé pláže, vysoké hory, dlouhou průchozí rokli Samaria, nebo malebné zálivy s rybářskými osadami a těžko dostupné vesničky v horách. Kréta a její palácový komplex Knóssos v Herakleionu představuje významné centrum starověké mínojské kultury. Božská Kréta vás prostě nikdy nepřestane inspirovat.
Téměř po celý rok panuje na Krétě příznivé počasí. Na jaře a na podzim přejí podmínky hlavně cestování a poznávání nejrůznějších zákoutí ostrova. Už v květnu bývá moře dostatečně vyhřáté, takže sem začínají přijíždět první turisté. Na skoro tisíc kilometrů dlouhém pobřeží Kréty naleznete přes 300 skvěle udržovaných pláží. Celá třetina z nich si pro svou čistotu a bezchybný servis každoročně vyslouží modrou vlajku EU. Vybírat můžete z dlouhých, písčitých i oblázkových pláží. Pobřeží je plné malých romantických zátok, skalnatých srázů a téměř neprobádaných zákoutí. Slunce chtiví dovolenkáři si za svůj cíl volí nejčastěji letoviska Paleochora, Plakias, Bali nebo Damnoni.

Bali

Zjistěte vše o tomto populárním letovisku

 • Vybírat si budete ze 4 písčitých pláží. Všechny jsou perfektně vybavené, takže lehátko, slunečník i občerstvení jsou standardem.
 • I když Bali patří k nejpopulárnějším turistickým letoviskům, pořád si udržuje atmosféru malé rybářské vesničky.
 • Živé uličky vepsané ve svahu vás spolehlivě dovedou k čtyřpatrové kašně v centru i do malebného přístavu s tavernami.
V Bali si vyberete hned ze 4 písčitých pláží, které od sebe oddělují kamenité útesy. Všechny pláže jsou perfektně vybavené, takže lehátko, slunečník, občerstvení i nabídka vodních sportů jsou standardem. Pokud zatoužíte po větším soukromí, najdete si svoje místečko na skalnatém pobřeží stranou hlavních pláží.
I když je dnes Bali populárním turistickým letoviskem, pořád si udržuje atmosféru malé rybářské vesničky. Dopřejte si proto procházku místními uličkami a nepřehlédněte působivou čtyřpatrovou kašnu. Určitě se podívejte do malého přístavu a ochutnejte místní speciality v řeckých tavernách. Na delší výlet se vydejte do hlavního města Heraklion a odsud třeba na nejslavnější archeologické naleziště v Knóssosu.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje