TRAVEL FAMILY s.r.o. - Vítkovice Tours Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

GALINI SEA VIEW

 • Kód produktu: GR-2404GS
 • K pláži: 300m
 • Pláž do 300 m:
 • Do centra: 10m
 • Letiště: 25km
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Řecko, Kréta, Agia Marina Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt VTT
Doprava Letecky
Stravování All inclusive
Ubytování 1lůžkový pokoj / 2lůžkový pokoj s 1 přistýlkou (boční výhled na moře) / 2lůžkový pokoj s 1 přistýlkou (výhled na moře)

Cena za 1 osobu od 40 890 Kč 67.990 Kč Sleva -40% Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Proč právě sem

  • Pouze pro dospělé
  • Vyhlášená kuchyně
  • Moderní ubytování

 • Poloha

  Hotel pouze pro dospělé, který leží asi 300m nad oblíbenou písčitou pláží a nabízí překrásné výhledy na živé letovisko Agia Marina je vzdálen pouhých 8km od Chanie. Tento hotel je vyhlášený svou výbornou a tradiční řeckou kuchyní.

 • Vybavení a služby

  Hotel se skládá z několika budov. V hlavní budově he hala s recepcí a lobby barem, výtahy, a la carte restaurace –čínská a italská, restaurace s panoramatickým výhledem na moře, pool bar, krytý vyhřívaný bazén, tři bazény, lehátka a slunečníky u bazénů zdarma, Spa centrum, kadeřnictví, minimarket. Součástí hotelu je i plážový bar, který mohou klienti využívat v rámci all inklusive. Bezplatné Wifi v celém hotelu zdarma bez záruky.

 • Ubytování

  Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (pouze pro dospělou osobu). Všechny pokoje mají balkon nebo terasu, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Pokoje jsou zařízeny klimatizací, telefonem, SAT/TV, chladničkou, radiem, WiFi (nebo připojení přes kabel), varnou konvicí a trezor (za příplatek)

 • Stravování

  All Inclusive. Plná penze s nápoji a dopolední a odpolední snack. Podrobnější popis najdete na našem webu.

 • Pláž

  Hotelová písčitá pláž se nachází cca 300m od hotelu. Výtah Vás dopraví na úroveň letoviska, odkud dojdete na pláž přes místní komunikaci a po schodech. K dispozici je též plážová hotelová doprava na objednání. V rámci programu ALl Inclusive lze využít plážový bar. Slunečníky a lehátka zdarma. Zapůjčení plážových osušek za vratný depozit.

 • Shrnutí

  Hotel pouze pro dospělé s velmi kvalitními službami, vhodný pro náročné klienty.

 • Vzdálenosti

  Pláž: 300m

  Centrum: 0m

Interaktivní mapa oblasti

Kréta

Kréta

Kdo navštívil ostrov Kréta a poznal rušná střediska severního pobřeží, bude mile překvapen a okouzlen, až jej zavedeme na jih ostrova, kde v létě skoro nikdy neprší a Libyjské moře omývá mohutná rozeklaná skaliska i fantastické pláže. Právě tuto část ostrova Kréta si zvolil ke svému zrození bůh Zeus, narodil se zde také král Mínos a v raných dobách křesťanství zde působil svatý Pavel.


Kréta je ostrov, který Vás bude inspirovat k hledání a poznávání nových zajímavých míst. Poznáte vysoké horské masívy, horské rokle a zároveň objevíte řadu zajímavých památek z dávné minulosti.

Kréta je největším, nejhornatějším a nejrozmanitějším ostrovem patřícím pod Řecko. Naleznete zde divoké pobřeží, dlouhé rozlehlé pláže, hory dosahující výšky téměr 2500 m n.m., 16 kilometrů dlouhou a průchodnou rokli Samaria, ale i malé zálivy, úrodné roviny, malebné rybářské vesničky a těžko dostupné vesnice vysoko v horách. Zjara jsou vrcholky ještě pokryty sněhem, zatímco nížiny jsou doslova posety pestrobarevnou divokou květenou. V létě se Vám často podaří zahlédnout mořského orla, který se vznáší vysoko nad skalami vynášen proudem horkého vzduchu.

Historie a mýty z temné minulosti vyprávějí o velkém králi Mínoovi, o statečném hrdinovi Théseovi a o hrůzostrašném Mínotaurovi. Paláce Knóssos a Festos dosvědčují i dnes slavnou minulost ostrova Kréta.

Kréta je domovem hrdých, nezávislých a skutečně pohostinných lidí, kteří se naučili mnohokrát v historii nalézt úkryt ve svých divokých a krásných horách a vzdorovat tak vpádu Benátčanů, ničivých Turků nebo německých výsadkářů. Snad právě proto si Kréťané zachovali svoji víru, řeč, zvyky, písně a tance až do dnešních dnů. Mnohé kláštery se staly střediskem vzdělanosti, umění a v neposlední řadě centrem odboje proti vetřelcům.

Zejména na Krétě Vás překvapí bohatství a hojnost řecké kuchyně. Zdejší olivy, fíky a jedlé kaštany patří vedle vynikajících vín, oleje, medu, sýrů, jogurtů a zeleniny k lahůdkám, které určitě rádi ochutnáte.

Běžnou součástí Kréty jsou biologické čistící stanice. Uvidíte pravidelné úklidy pláží a velmi pečlivě se sleduje čistota mořské vody. Také pláže v našich pobytových místech obdržely modrou vlajku EU, která znamená značku nejvyšší čistoty a kvality.

Turistický ruch se soustřeďuje především na severním pobřeží ostrova Kréta v živých střediscích podél rychlostní komunikace. Jih ostrova Kréta nabízí více klidu a pohody. Starobylé městečko jihozápadní Kréty Paleochora a příjemné letovisko Plakias Vás jistě okouzlí.

Agia Marina

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje