Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.cz

GALINI SEA VIEW

 • Kód produktu: GR-2404GS
 • K pláži: 300m
 • Pláž do 300 m:
 • Do centra: 10m
 • Letiště: 25km
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Řecko, Kréta, Agia Marina Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt VTT

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Proč právě sem

  • Pouze pro dospělé
  • Vyhlášená kuchyně
  • Moderní ubytování

 • Poloha

  Hotel pouze pro dospělé, který leží asi 300m nad oblíbenou písčitou pláží a nabízí překrásné výhledy na živé letovisko Agia Marina je vzdálen pouhých 8km od Chanie. Tento hotel je vyhlášený svou výbornou a tradiční řeckou kuchyní.

 • Vybavení a služby

  Hotel se skládá z několika budov. V hlavní budově he hala s recepcí a lobby barem, výtahy, a la carte restaurace –čínská a italská, restaurace s panoramatickým výhledem na moře, pool bar, krytý vyhřívaný bazén, tři bazény, lehátka a slunečníky u bazénů zdarma, Spa centrum, kadeřnictví, minimarket. Součástí hotelu je i plážový bar, který mohou klienti využívat v rámci all inklusive. Bezplatné Wifi v celém hotelu zdarma bez záruky.

 • Ubytování

  Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (pouze pro dospělou osobu). Všechny pokoje mají balkon nebo terasu, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Pokoje jsou zařízeny klimatizací, telefonem, SAT/TV, chladničkou, radiem, WiFi (nebo připojení přes kabel), varnou konvicí a trezor (za příplatek)

 • Stravování

  All Inclusive. Plná penze s nápoji a dopolední a odpolední snack. Podrobnější popis najdete na našem webu.

 • Pláž

  Hotelová písčitá pláž se nachází cca 300m od hotelu. Výtah Vás dopraví na úroveň letoviska, odkud dojdete na pláž přes místní komunikaci a po schodech. K dispozici je též plážová hotelová doprava na objednání. V rámci programu ALl Inclusive lze využít plážový bar. Slunečníky a lehátka zdarma. Zapůjčení plážových osušek za vratný depozit.

 • Vzdálenosti

  Pláž: 300m

  Centrum: 0m

 • Shrnutí

  Hotel pouze pro dospělé s velmi kvalitními službami, vhodný pro náročné klienty.

Interaktivní mapa oblasti

Kréta

Kréta je největším a zároveň i nejrozmanitějším ostrovem Řecka. Najdete tu divoké pobřeží, dlouhé rozlehlé pláže, vysoké hory, dlouhou průchozí rokli Samaria, nebo malebné zálivy s rybářskými osadami a těžko dostupné vesničky v horách. Kréta a její palácový komplex Knóssos v Herakleionu představuje významné centrum starověké mínojské kultury. Božská Kréta vás prostě nikdy nepřestane inspirovat.
Téměř po celý rok panuje na Krétě příznivé počasí. Na jaře a na podzim přejí podmínky hlavně cestování a poznávání nejrůznějších zákoutí ostrova. Už v květnu bývá moře dostatečně vyhřáté, takže sem začínají přijíždět první turisté. Na skoro tisíc kilometrů dlouhém pobřeží Kréty naleznete přes 300 skvěle udržovaných pláží. Celá třetina z nich si pro svou čistotu a bezchybný servis každoročně vyslouží modrou vlajku EU. Vybírat můžete z dlouhých, písčitých i oblázkových pláží. Pobřeží je plné malých romantických zátok, skalnatých srázů a téměř neprobádaných zákoutí. Slunce chtiví dovolenkáři si za svůj cíl volí nejčastěji letoviska Paleochora, Plakias, Bali nebo Damnoni.

Agia Marina

Poznejte blíže oblíbené řecké letovisko

 • Během dne budete lenošit na příjemné písčité pláži. Odpolední procházku si zpříjemníte zastávkou v jedné z místních taveren.
 • Sluníčko ozařuje ostrov převážnou většinu roku a krásně modré moře potěší všechny, pro něž je koupání na dovolené prioritou.
 • V Agia Marina se dobře daří zeleni. Pestrý mix rostlin, v němž nechybí ani palmy, se táhne až k písčité pláži.
Letovisko Agia Marina patří na Krétě mezi ta živější. V letní sezóně se jedná o velice oblíbené místo, kam se sjíždí mnoho turistů. V letovisku se nachází dlouhá široká pláž s jemným pískem. Do moře se svažuje jen pozvolna, což ocení zejména rodiny s dětmi. V Agia Marina se nikdy nebudete nudit. Nachází se zde řada obchůdků, taveren, restaurací a barů. Letovisko žije i po setmění.
Agia Marina leží na severním pobřeží ostrova. Od města Chania je vzdálená jen několik kilometrů a pohodlně vás tam dopraví místní autobus. Během vaší dovolené můžete podniknout i organizované výlety do okolí. Řada přírodních krás a kulturních pamětihodností leží pouze nedaleko a nebudete za nimi muset dlouho cestovat.

Počasí

Sluníčko ozařuje ostrov převážnou většinu roku. Můžete se proto těšit na krásné počasí, které vás bude provázat po celou dobu vaší dovolené. Pokud se přece jen nějaký mráček objeví, rychle zase odejde a zaprší jen velmi mírně a krátce. Intenzivnější deště se zde objevují spíše mimo hlavní sezónu od listopadu do dubna

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje