TRAVEL FAMILY s.r.o. - Vítkovice Tours Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

ALIA PALACE

 • Kód produktu: GR-6005AL
 • K pláži: cca 800m
 • Více než 500 m od pláže:
 • Do centra: cca 500m
 • Letiště: cca 96km
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Řecko, Chalkidiki, Pefkochori Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt VTT
Doprava Letecky
Stravování All inclusive, Polopenze, Snídaně
Ubytování Pokoj 2(+1) VM / Pokoj 2(+1) BVM / Suita 2+(1) junior VB/VZ / Vila 4(+2)

Cena za 1 osobu od 25 533 Kč 29.690 Kč Sleva -14% Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhodujePopis hotelu a zájezdu

 • Proč právě sem

  • Luxusní hotel s bohatou nabídkou služeb
  • K dispozici soukromé vily s vlastním bazénem
  • Nádherný výhled na moře a leotvisko

 • Poloha

  Moderní a luxusní hotel byl postaven na vrcholu vesnice a poskytuje tak nádherný výhled na Pefkochori, záliv Toroneos a na Sithonii. Hotel kombinuje moderní architekturu s harmonií přírodního prostředí této oblasti. Jeho výborná poloha nabízí snadný přístup do centra letoviska s množstvím obchodů, restaurací, barů a možnostmi nočního života a současně nabízí svým hostům možnost odpočívat v klidném prostředí. Hotel zajišťuje dopravu minibusem na pláž Edarma.

 • Vybavení a služby

  V hotelu je vstupní hala s recepcí, salónek, 2 restaurace, venkovní bazén, dětský bazén, terasa se slunečníky a lehátky, wellness centrum (za příplatek), tenis, plážový volejbal, zapůjčení jízdních kol (za poplatek), fitness studio a jóga. Hotel zajišťuje animační program s živou hudbu.

 • Ubytování

  Hotel nabízí standardní pokoje, suity a vily až pro 6 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou a WC, TV/SAT, klimatizací, Wi-Fi, mini barem (za poplatek), fénem, žehličkou a žehlícím prknem, trezorem (za poplatek), čajovým a kávovým setem, telefonem a balkónem nebo terasou se stolem a židlemi. Suity a vily mají k dispozici vlastní bazén, parkovací místo, župany a pantofle. Vily mají 2 ložnice a obývací pokoj s krbem, vířivku a soukromou verandou s bazénem a lehátky. 

 • Stravování

  Pokoje a suity formou polopenze s možností dokoupení all inclusive. Vily jsou bez stravy s možností dokoupení polopenze nebo all inclusive.

 • Pláž

  K dlouhé písečné pláži vzdálené cca 800 m je zajištěna kyvadlová doprava.

 • Shrnutí

  Hotel s výbornou polohou a kvalitními službami.

 • Vzdálenosti

  Pláž: cca 800 m
  Centrum: cca 500 m

 • Poznámka

  Povinná pobytová taxa: 4 € za pokoj a noc. Poplatek je účtován za celý pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě.

 • Cena zahrnuje

  letenku Praha - Thessaloniki - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v místě pobytu, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

 • Volitelné doplatky

  cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
  dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

 • Ceny jsou kalkulovány

  k 1.10.2018

Interaktivní mapa oblasti

Chalkidiki

H1 (Úvod)

Chalkidiki

Text do banneru (perex Úvod)

Znovu objevená řecká klasika

Název záložky O destinaci

O Chalkidiki

H2 (3 důvody proč)

3 důvody, proč si zamilujete Chalkidiki

3 důvody proč - důvod 1

Nádherná krajina přezdívaná Řecký ráj

3 důvody proč - důvod 2

Příjemné pláže

3 důvody proč - důvod 3

Jedinečná atmosféra

H2 (Popis)

O Chalkidiki

Popis

Poloostrov Chalkidiki patří mezi tradiční oblasti turistiky v Řecku. Dalo by se říci, že je to taková znovu objevená řecká klasika. Právě sem směřovaly dříve autokarové zájezdy, osobní automobily i letadla. Dnešní doba s sebou přináší pohodlné, snadné a především rychlé cestování moderní leteckou dopravou.

V dobách, kdy v ostatních částech řeckého světa byla turistika ještě v plenkách, zde se na písečných plážích (udává se, že je tu na 500 km pláží) u křišťálově čistého a osvěžujícího moře rekreovaly statisíce návštěvníků z celého světa. Velký podíl na tom ovšem mají i místní obyvatelé, především z Thessaloniki a městeček v okolí, neboť ti každý pátek „balí kufry“ a směřují do této pahorkaté zalesněné krajiny, přezdívané řeckým rájem.

Vyjádřeno slovy básníka, poloostrov má tvar ruky se 3 prsty - Kassandra, Sithonia a Athos. Při troše fantazie si tento poloostrov můžete představit také jako trojzubec boha moří avodstva Poseidóna, který čeří vody Egejského moře.

Chalkidiki je proslulé pěstováním nejrůznějších druhů vín, svými svěžími olivovými a piniovými háji a bujnou vegetací, čímž se výrazně liší od sluncem spáleného a na vegetaci chudého jihu země. Vzduch je prosycen vůní borovic a čerstvých bylinek. Turisté též rádi navštěvují tradiční vesničky, které si dodnes zachovávají svůj ráz a kolorit, místní lidé jsou velmi přátelští a pohostinní.

Jméno poloostrova připomíná, že zde obyvatelé eubojského města Chalkis založili 32 měst, mezi jinými i Olynthos. Poloostrov byl součástí říše římské i byzantské, byl pod nadvládou Germánů, Slovanů a Hunů. Ve středověku byla oblast znovu v područí Byzance a Benátek, poté pod nadvládou Turků až do roku 1912, kdy bylo Chalkidiki společně s Makedonií připojeno k Řecku.

Správním střediskem Chalkidiki je město Poligiros (psáno též Polygyros), které doporučujeme navštívit, je zde archeologické muzeum se zajímavými exponáty z okolních oblastí, malebná je také stará část města.

Sithonia je prostřední výběžek s krásnou panenskou přírodou, borovými háji, jasným tyrkysovým mořem, překrásnými písečnými plážemi a skalnatými zátokami. Pojmenování se Sithonii dostalo po synovi boha Poseidóna.

Athos je zcela unikátním východním výběžkem poloostrova a vlastně i celého Řecka. Pojmenování se mu dostalo podle obra Athose, který ve svém hněvu hodil Svatou horu proti bohům. Rozkládá se na něm mnišský stát se dvěma desítkami mužských klášterů, jedinými obyvateli jsou zde mniši.

Kassandra, právě tento západní výběžek poloostrova patří k nejosídlenějším a k nejnavštěvovanějším. Své jméno získal po makedonském králi Kassandrovi, zakladateli Thessaloniki (nástupci Alexandra Makedonského). Největší atraktivitu tvoří krásné písečné pláže, skalnaté útesy a malebné zátoky, svěží příroda, pečlivě obdělávaná políčka ve vnitrozemí a piniové lesy, které se táhnou podél celého pobřeží.

Pefkochori

H1 (Úvod)

Pefkochori

Název záložky O destinaci

O Pefkochori

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje