Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare

HOTEL LAGUNA PARK

 • Kód produktu: IT-0018LP
 • U pláže (do 50 m):
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Itálie, Region Veneto, Bibione Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastní
Stravování Polopenze, Snídaně
Ubytování Pokoj 1(+0) B Classica / Pokoj 1(+0) BSSV Luminosa / Pokoj 2(+1) B Classica / Pokoj 2(+1) BSSV Luminosa / Pokoj 2(+1) BSV Panorama / Pokoj 2(+2) B Dolce Vita / Junior suita 2(+2) BSV Bella Vista / Pokoj 2(+2) BSV Mare / Junior suita 2(+2) BSV Laguna

Cena za 1 osobu od 13 350 Kč Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje


Popis hotelu a zájezdu.

 • Poloha

  tento 4* hotel se nachází přímo u krásné písečné pláže, v letovisku Bibione Pineda, které je považováno za skutečný přírodní ráj. Samotný hotel se nachází uprostřed středomořské vegetace a nedotčené laguny, jen pár minut od přístavu a centra letoviska Bibione Pineda. 

 • Vybavení a služby

  recepce, Wi-Fi připojení zdarma, výtah, restaurace, a la carte restaurace, wellness, posilovna, bazén, lobby bar, tenisové kurty, parkovací místa, nabíjecí stanice pro elektromobily, zdarma půjčení kol a elektrokol, amfiteátr. 

 • Ubytování

  Pokoj 2(+1) Classica - manželská postel, přistýlka, koupelna se sprchou, balkón. Možnost ubytovat také pouze jednu osobu. Situován v přízemí. 
  Pokoj 2(+1) Luminosa -  manželská postel, přistýlka, koupelna se sprchou, balkón s bočním výhledem na moře. Možnost ubytovat také pouze jednu osobu. Situován ve vyšších patrech. 
  Pokoj 2(+1) Panorama - manželská postel, přistýlka, koupelna se sprchou, balkón s přímým výhledem na moře. 
  Pokoj 2(+2) Dolce Vita - manželská postel, obývací část s rozkládací pohovkou, koupelna se sprchou, balkón. Situována v přízemí. 
  Junior suite 2(+2) Bella Vista - manželská postel, obývací část s rozkládací pohovkou, koupelna se sprchou, balkón s výhledem na moře. Situována ve vyšších patrech. 
  Pokoj 2(+2) Mare - manželská postel, obývací část s rozkládací pohovkou, koupelna se sprchou a s vířivkou s výhledem na moře, terasa s lehátky a výhledem na moře. 
  Junior suite 2(+2) Laguna - manželská postel, obývací část s rozkládací pohovkou, koupelna s vířivkou a sprchou, terasa s lehátky a výhledem na moře a lagunu. Situována v nejvyšším patře. 

  Všechny pokoje mají k dispozici Wi-Fi připojení, LCD TV, klimatizaci, minibar, trezor, ranní a odpolední úklid. 

 • Sport a zábava

  vodní a plážové sporty, hotelové animace, půjčovna kol, tenisové kurty, Luna Park (5 km). 

 • Stravování

  snídaně/polopenze - formou bufetu, nápoje nejsou zahrnuty v ceně. V rámci polopenze mají klienti také lehký oběd u bazénu ve snack baru. 

 • Pláž

  písečná pláž, s pozvolným vstupem do moře, přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky v ceně. 

 • Doplňující informace

  V ceně není zahrnuta pobytová taxa, splatná v místě pobytu, ve výši cca 2 EUR/os./noc. Zvíře není povoleno. 

 • Slevy pro děti

  dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA. Dítě na přistýlce od 3 do 6 let - sleva 50 %. Dítě na přistýlce od 6 do 14 let - sleva 30 %. Osoba na přistýlce od 14 let - sleva 15 %.

 • Cena zahrnuje

  ubytování s vybraným typem stravování na vybraný počet nocí, plážový servis.

 • Volitelné doplatky

  MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Interaktivní mapa oblasti

Region Veneto

Bibione

Přímořské letovisko v Itálii v regionu Benátsko, jedno z nejoblíbenějších mezi českými turisty. Má asi 2 000 stálých obyvatel, v létě se však jejich počet až zestonásobí. Bilione má 8 km dlouhou, mírně se do moře svažující pláž. Letovisko má 4 části, a to Ligo de Pini, Spiaggia, Ligo del Sole a Pineda. Za návštěvu určitě stojí romantická města Benáky s Veronou. Bibione se vyznačuje krásnými plážemi s pozvolným vstupem do moře, vynikající infrastrukturou a velkým množstvím zeleně v letovisku.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje