Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare

TUI BLUE JADRAN

 • Kód produktu: HR-0313T
 • K pláži: 30m
 • U pláže (do 50 m):
 • Do centra: 850m
 • K moři: 30m
 • Letiště: 77km
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Chorvatsko, Střední Dalmácie, Tučepi Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Autokarem, Letecky, Vlastní
Stravování Snídaně
Ubytování Pokoj 2(+0) ECONOMY / Pokoj 2(+0) B STANDARD / Pokoj 2(+0) BM STANDARD / Pokoj 2(+1) B SUPERIOR / Pokoj 2(+1) BM SUPERIOR / JUNIOR SUITE 2(+1) B / Pokoj 2(+1) BM-SW SWIM UP / JUNIOR SUITE 2(+2) BM

Cena za 1 osobu od 4 548 Kč 5.053 Kč Sleva -10% Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhodujeStrava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Proč právě sem

  Ubytovací zařízení je zapojeno do projektu chorvatské vlády Safe stay in Croatia, v rámci kterého je pro Vaši bezpečnou dovolenou garantováno dodržování přísných zdravotních a hygienických protokolů a standardů, více informací zde.

 • Poloha

  Designový hotel nacházející se na ideálním místě na konci promenády, v její klidné části, přímo u oblázkové pláže. Jedná se o historicky nejstarší hotel na chorvatském pobřeží, který byl v roce 2017 kompletně zrenovován a nyní nabízí luxusně zařízené pokoje s úžasným výhledem na azurové moře nebo masivní pohoří Biokovo. Od centra města je vzdálen cca 850 m.

 • Vybavení a služby

  3 restaurace, 3 bary, směnárna, konferenční místnost, autopůjčovna, obchod se suvenýry, parkování ZDARMA. 

 • Ubytování

  klimatizované luxusně zařízené 2lůžkové pokoje (některé s možností přistýlky) ECONOMY, STANDARD a JUNIOR SUITE, pokoje SUPERIOR. Vždy: koupelna se sprchou a samostatné WC, SAT TV, WI-FI, minibar, fén, telefon, župan, pantofle, set na přípravu kávy a čaje, balkón. Pokoje typu JUNIOR SUITE jsou prostornější, pokoje označené SWIM UP mají terasu s vlastním vstupem do bazénu. Pokoje ECONOMY - pokoj za nejvýhodnější cenu, bez balkonu.

 • Sport a zábava

  venkovní bazén, vyhřívaný bazén na terase, lehátka a slunečníky u bazénu  ZDARMA (v omezeném množství), ručníky u bazénu ZDARMA (1ks/osoba/den). Venkovní fitness park, jóga a relaxační cvičení, posilovna, sauna, parní lázeň a relaxační místnost, hřiště na plážový volejbal, stolní tenis – vše ZDARMA. Hosté mohou za poplatek využívat tenisové kurty ve 200 m vzdáleném hotelu Bluesun Neptun.

 • Stravování

  snídaně formu bufetu, možnost dokoupení večeří formou bufetu.

 • Pláž

  oblázková pláž, cca 30 m, přístup na pláž po schodech, plážový bar, lehátka a slunečníky za poplatek, sprchy na pláži.

 • Doplňující informace

  Pobytová taxa cca 1,5 EUR/osoba/den se platí na místě. V restauracích a barech je ve večerních hodinách vyžadováno vhodné oblečení (muži: dlouhé kalhoty, uzavřené boty). Nejsou povoleny sportovní košile, šortky, plážová obuv. Restaurace nabízí také veganské, vegetariánské a nízkokalorické pokrmy. Hotel má vlastní pekárnu – k snídani budete mít vždy čerstvě upečené pečivo. Některé pokoje s výhledem do parku jsou vhodné také pro vozíčkáře (veřejné prostory hotelu jsou bezbariérové, pláž nikoliv).

 • Slevy pro děti

  1. i 2. dítě do 12 let na přistýlce - sleva 50 %. Osoba od 12 let na přistýlce - sleva 20 %.

 • Cena zahrnuje

  ubytování, snídani na vybraný počet nocí.

 • Volitelné doplatky

  MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, večeří. Na vyžádání: dětská postýlka - ZDARMA.

Interaktivní mapa oblasti

Střední Dalmácie

Tučepi

Oblíbené letovisko Tučepi na Makarské riviéře leží 3 km jihovýchodně od města Makarská. Rozkládá se při magistrále a mezi magistrálou a pobřežím. Tučepi vyniká mimořádně bohatou vegetací. Je známá svou dlouhou pláží v široké zátoce (drobné oblázky a písek), táhnoucí se až k sousední Podgoře. Pláž v Tučepech je vroubena borovým porostem. Velmi blahodárně zde při pobytu působí těsná blízkost Biokova a jeho horského podnebí. Malebná je i poloha letoviska pod mohutnou hradbou pohoří Biokovo.

Ubytování v Tučepech
Letovisko Tučepi nabízí ubytování v hotelech, soukromých penzionech a vilách. V Tučepech mohou turisté nalézt mnoho kvalitních a dražších hotelů, které patří mezi nejlepší na Makarské riviéře.

Koupání v Tučepech
Tučepi se pyšní krásnou dlouhou pláží z drobných oblázků a písku (tzv. žalo) s pásem borového porostu, která se táhne až k letovisku Podgora. Má pozvolný vstup do moře. Pláž byla vyznamenána tzv. Modrou vlajkou kvality.

Tučepi a zábava
Diskotéky, taneční terasy, mj. beach bar Michigan. Den obce Tučepi a lidová slavnost k poctě sv. Antonína (Sveti Ante) s bohatým zábavním programem, 13. června.

Tučepi a sport
Tučepi mají dobré podmínky pro provozování vodních sportů: jachting (marina), vodní lyže, windsurfing, vodní skútry. Z dalších sportů: tenis, plážový volejbal, fotbal, kuželky. Cyklistika (podrobněji: Cyklistické stezky v oblasti Makarské).

Kultura v Tučepech
Festival Tučepské letní večery (Tučepske ljetne večeri): hudba, divadlo, folklor, od 10. července do 30. srpna.

Historie a památky Tučepi
Osídlení již od antiky. Na hřbitově byly nalezeny skromné pozůstatky starokřesťanského kostela z 5.-6. stol. a několik středověkých náhrobků - stećků (viz tematické články: Bogomilové a stećci a Výlety za stećky). Kostel sv. Jiří (Sveti Juraj) ve stylu přechodu gotiky v renesanci (14. stol.). Barokní letohrádky patricijských rodin Ivaniševićů a Lučić-Pavlovićů. Letohrádek opata Grubišiće na mořském pobřeží přeměněn v hotel Kaštelet. V osadě Pašalići renesanční kostelík sv. Michala a sv. Kateřiny (Sveti Mihovil, Sveta Kata). Z původní obce Gornji Tučepi ve svahu Biokova ve výši 300 m se dochovaly jen zbytky.

Výlety z Tučep
- procházka promenádní cestou lungo mare do Makarské 2 km, na druhou stranu do Podgory 4 km
- Výlety do pohoří Biokovo (podrobněji tematické články: Biokovo a Nejpoužívanější značené pěší cesty v pohoří Biokovo)

Chorvatsko-Dalmácie-Tučepi Chorvatsko-Dalmácie-Tučepi

Chorvatsko-Dalmácie-Tučepi Chorvatsko-Dalmácie-Tučepi

Chorvatsko-Dalmácie-Tučepi

Imotski

Doprava: AUTOBUSEM

Odpolední výlet do Dalmatinského záhoří, přes Zadvarje a Záhvozd vám ukáže krásu přírodních fenoménů Červeného a Modrého jezera a kouzlo města Imotski. Samotná jízda Imotskými poli pokrytými vinnou révou, pohled na Zelenou katedrálu a starobylé mlýny na řece Vrljice ve vás zanechá nezapomenutelné zážitky. Čeká vás degustace vín v jednom starém stavení s překrásným vinným sklepem spojená s pohoštěním složeným z domácích dalmatinských specialit.

Imotski - městečko v Dalmatském Záhoří, 67 km od Makarské, 65 km z Omiše, na okraji Imotského polje, jeden z nejoblíbenějších výletních cílů z Makarské riviéry i z oblasti Omiše. Navštěvuje se pro krasovo-seismická jezera - Modré jezero (Modro jezero) a Červené jezero (Crveno jezero), která jsou geomorfologickou a hydrografickou zvláštností. Červené jezero patří k nejpodivuhodnějším krasovým jevům. Původně to bylo podzemní jezero, které se zřícením stropů podzemních síní a chodeb stalo povrchovým. Jeho stěny se tyčí téměř kolmo 200 metrů nad hladinu. Červenou barvu způsobuje oxid železa. Obrovitý závrt je celkem 480 metrů hluboký, průměr má 200 metrů. Hloubka vody je v průměru 300 metrů. K jezerní hladině nelze sestoupit. Modré jezero je stejného původu, rovněž leží v obrovském závrtu, v jakémsi 200 metrů hlubokém trychtýři. Má oválný tvar, je 800 metrů dlouhé a 500 metrů široké. Hloubka vody kolísá od 20 do 90 metrů, podle síly podzemního přítoku. Jezero dokonce občas vysychá. K jezerní hladině lze serpentinovou cestou sestoupit.

Orientační cena: cca 265 HRK/os. Výlet je možno zakoupit v místě pobytu. Organizátorem výletu není cestovní kancelář Travel Family. Pořádání výletu negarantujeme.


Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje