Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.cz

Hotel MEDORA AURI FAMILY BEACH RESORT

 • Kód produktu: HR-0066M
 • K pláži: 10m
 • U pláže (do 50 m):
 • Do centra: 300m
 • K moři: 10m
 • Letiště: 87km
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Chorvatsko, Střední Dalmácie, Podgora Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Autokarem, Letecky, Vlastní
Stravování Snídaně
Ubytování Pokoj 2(+0) B BEST PRICE / Pokoj 2(+1) BM / Pokoj 2(+2) B SU

Cena za 1 osobu od 4 851 Kč Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhodujeStrava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Proč právě sem

  Prohlédněte si video o HOTELU MEDORA AURI.
  Ubytovací zařízení je zapojeno do projektu chorvatské vlády Safe stay in Coratia, v rámci kterého je pro Vaši bezpečnou dovolenou garantováno dodržování přísných zdravotních a hygienických protokolů a standardů, více informací zde.

 • Poloha

  nově rekonstruovaný hotel a pavilony**** přímo u pobřežní promenády, cca 300 m od centra města.

 • Vybavení a služby

  restaurace, lobby bar, bar u bazénu, konferenční sál, směnárna, obchod se suvenýry, parkoviště - za poplatek cca 6 EUR/den.

 • Ubytování

  klimatizované 2lůžkové pokoje, se sprchou a WC, SAT TV, minibarem, telefonem, fénem, sejfem, WI-FI ZDARMA, setem na přípravu kávy a čaje, balkonem a s možností přistýlky. Pokoje označené BEST PRICE jsou pokoje za zvýhodněnou cenu. 
  Klimatizované pokoje 2(+2) - dvě 2lůžkové ložnice propojené dveřmi, se sprchou a WC, SAT TV, minibarem, telefonem, fénem, sejfem, WI-FI ZDARMA, dva balkony. Pokoje se nachází v pavilonech a je možno je obsadit max. 3 dospělými osobami nebo 2 dospělými a dvěma dětmi do 16 let.

 • Sport a zábava

  venkovní vyhřívaný bazén, dětský bazén, wellness - whirlpool, sauna, masáže, fitness, animace pro děti i dospělé, dětské herny, stolní tenis, taneční večery s hudbou, plážový volejbal, vodní sporty dle místní nabídky. 

 • Stravování

  snídaně formou bufetu, s možností dokoupení večeří formou bufetu. 

 • Pláž

  oblázková - cca 10 m, vhodná pro děti. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. 

 • Doplňující informace

  parkování za poplatek cca 6 EUR/den - platba na recepci. Osušky u bazénu k zapůjčení ZDARMA.


  Na zakoupené pobyty v tomto hotelu se vztahují následující individuální stornopodmínky. U pobytů se slevou za včasný nákup činí stornopoplatek 100 % z hodnoty zakoupeného pobytu. Současně není možno při využití této slevy provést změnu účastníka pobytu. U pobytů bez slevy za včasný nákup je možno využít podmínky zvýhodněného odstupného v rámci nabízené služby FLEXIBILNÍ DOVOLENÁ PREMIUM, umožňující bezplatné odstoupení od smlouvy či změnu smlouvy do 14 dnů před začátkem čerpání pobytu. V případě zájmu o tuto službu kontaktujte operátora CK.

 • Slevy pro děti

  SLEVY: dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA. SLEVY PRO POKOJ 2(+1): dítě od 3 do 14 let na přistýlce v období: do 12.6.a od 18.9. - ZDARMA, 12.6.-26.6. a 4.9.-18.9. - sleva 80 %, 26.6.- 4.9. - sleva 75 %. Dítě od 3 do 14 let s 1 dospělým v období: do 12.6. a od 18.9. - sleva 50 %, 12.6.-18.9. - sleva 30 %. Osoba od 14 let na přistýlce - sleva 30 %. SLEVY PRO POKOJ 2(+2): dítě od 3 do 14 let na přistýlce ZDARMA. Dítě od 14 do 16 let na přistýlce v období: do 12.6. a od 18.9. - sleva 70%. 12.6.-18.9. - sleva 50%. Osoba od 16 let na první přistýlce - sleva 20%.

 • Cena zahrnuje

  Ubytování se snídaní na vybraný počet nocí, pobytovou taxu.

 • Volitelné doplatky

  MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, večeří v období: do 1.5. a od 9.10. - 1990 Kč/os./týden, 1.5.-12.6. a 18.9.-9.10. - 2 590 Kč/os./týden, 12.6.-18.9. - 2 990 Kč/ os./týden. Na vyžádání: dětská postýlka - cca 8 EUR/den, pes 15 EUR/den - platba na místě.

 • Individuální storno podmínky

  Na zakoupené pobyty v tomto hotelu se vztahují následující individuální stornopodmínky. U pobytů se slevou za včasný nákup činí stornopoplatek 100 % z hodnoty zakoupeného pobytu. U pobytů bez slevy za včasný nákup je možno využít podmínky zvýhodněného odstupného v rámci nabízené služby FLEXIBILNÍ DOVOLENÁ PREMIUM, umožňující bezplatné odstoupení od smlouvy či změnu smlouvy do 14 dnů před začátkem čerpání pobytu. V případě zájmu o tuto službu kontaktujte operátora CK.

Hodnocení zákazníků

Interaktivní mapa oblasti

Střední Dalmácie

Podgora

Oblíbené, známé a velmi rušné přímořské letovisko Podgora na Makarské riviéře se nachází 9 km jihovýchodně od Makarské. Leží pod magistrálou. V obci vyvěrá několik sladkovodních pramenů a léčivý pramen Klokun. Pěstuje se zde víno a olivovníky.
Původní obec Podgora se skládala ze dvou částí: ze staré horní vysoko na horském svahu, která byla zemětřesením v r. 1962 pobořena a zůstala opuštěna, a z nové dolní části při moři, rozkládající se od moře k magistrále. Dolní část zaznamenala v posledních 35 letech obrovský rozmach. Podgora se tak z malé vesničky změnila v rušné a turisty vyhledávané letovisko.

Ubytování v Podgoře
Podgora nabízí ubytování v hotelech, v hotelových apartmánech a v kempu. V Podgoře je také mnoho rodinných domků a vil s možností ubytování v soukromí.

Koupání v Podgoře
V Podgoře je krásná, poměrně úzká pláž z drobných oblázků a písku, která návštěvníka přímo vybízí ke koupání, a také spousta zeleně. Část pláže se nachází přímo pod pobřežní komunikací. Na severozápad a na jihovýchod se táhnou další užší pruhy stíněných pláží.

Sport v Podgoře
Podgora má dobré podmínky pro vodní sporty: windsurfing (škola), jachting, potápění, vodní lyžování, ale také pro další sporty: tenis, basketbal, malou kopanou, plážový volejbal. Je zde půjčovna sportovních potřeb.

Zábava v Podgoře
Diskoklub, taneční terasa, mj. night club Azzuro. Největší lidová slavnost v den svátku patrona města sv. Vincence (Sveti Vincent), současně i Den města Podgory, polovina srpna. V průběhu letní sezóny Rybářské večery.

Kultura v Podgoře
Podgorské kulturní léto se koná od června do září (různá představení, hostování divadelních, koncertních a folklorních souborů).

Památky v Podgoře
V Horní Podgoře (osada Marinovići a Roščići) jsou zachovány dvě obranné protiturecké věže ze 17. a 18. stol. Z barokního letohrádku patricijské rodiny Mrkušićů při moři zůstala po zemětřesení jen vstupní branka do někdejšího parku a osmiboká kaple. Při zemětřesení byl poničen i barokní kostel sv.Tekly, byl však obnoven. Nad přístavem je památník (z r. 1962) založení jugoslávského válečného námořnictva (od R. Radoviće) - "Rackova křídla" (Galebova krila), obrovské symbolické křídlo racka. Na jihovýchodním okraji obce, v části zvané Čaklje stojí přímo na pobřeží moderně pojatý kostel z r. 1962.

Výlety z Podgory
- do Makarské podél moře 9 km
- obec Vrgorac v Dalmatském Záhoří 24 km
- výlety do pohoří Biokovo (podrobněji tematické články: Biokovo a Nejpoužívanější značené pěší cesty v pohoří Biokovo)
- výlety do oblasti Dolní Neretvy
- výletní místa v Bosně

Imotski

Doprava: AUTOBUSEM

Odpolední výlet do Dalmatinského záhoří, přes Zadvarje a Záhvozd vám ukáže krásu přírodních fenoménů Červeného a Modrého jezera a kouzlo města Imotski. Samotná jízda Imotskými poli pokrytými vinnou révou, pohled na Zelenou katedrálu a starobylé mlýny na řece Vrljice ve vás zanechá nezapomenutelné zážitky. Čeká vás degustace vín v jednom starém stavení s překrásným vinným sklepem spojená s pohoštěním složeným z domácích dalmatinských specialit.

Imotski - městečko v Dalmatském Záhoří, 67 km od Makarské, 65 km z Omiše, na okraji Imotského polje, jeden z nejoblíbenějších výletních cílů z Makarské riviéry i z oblasti Omiše. Navštěvuje se pro krasovo-seismická jezera - Modré jezero (Modro jezero) a Červené jezero (Crveno jezero), která jsou geomorfologickou a hydrografickou zvláštností. Červené jezero patří k nejpodivuhodnějším krasovým jevům. Původně to bylo podzemní jezero, které se zřícením stropů podzemních síní a chodeb stalo povrchovým. Jeho stěny se tyčí téměř kolmo 200 metrů nad hladinu. Červenou barvu způsobuje oxid železa. Obrovitý závrt je celkem 480 metrů hluboký, průměr má 200 metrů. Hloubka vody je v průměru 300 metrů. K jezerní hladině nelze sestoupit. Modré jezero je stejného původu, rovněž leží v obrovském závrtu, v jakémsi 200 metrů hlubokém trychtýři. Má oválný tvar, je 800 metrů dlouhé a 500 metrů široké. Hloubka vody kolísá od 20 do 90 metrů, podle síly podzemního přítoku. Jezero dokonce občas vysychá. K jezerní hladině lze serpentinovou cestou sestoupit.

Orientační cena: cca 265 HRK/os. Výlet je možno zakoupit v místě pobytu. Organizátorem výletu není cestovní kancelář Travel Family. Pořádání výletu negarantujeme.


Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje