Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare

Resort RESNIK

 • Kód produktu: HR-0172R
 • K pláži: 100m
 • Pláž do 100 m:
 • Do centra: 5000m
 • K moři: 100m
 • Letiště: 2km
 • Zábava pro dospělé i děti po celý den
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Chorvatsko, Severní Dalmácie, Kaštel Štafilič Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Autokarem, Letecky, Vlastní
Stravování All inclusive
Ubytování Pokoj 1(+0) B / Pokoj 2(+1) B-K / Pokoj 2(+0) B / Bungalov 2(+2) / Bungalov 2(+2) B- SUITE / Bungalov 2(+2) B- SUITE-K

Cena za 1 osobu od 4 453 Kč Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhodujeStrava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu.

 • Poloha

  středisko Resnik - pavilony a bungalovy nacházející se v zeleni vzdálené cca 5 km od Trogiru.

 • Vybavení a služby

  centrální budova s recepcí a restaurací, směnárnou, barem, obchůdkem se suvenýry, WI-FI (na recepci a v restauraci) ZDARMA, TV místností, parkoviště.

 • Ubytování

  pavilony - 1-2lůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT TV, telefonem, balkónem, některé s možností přistýlky vhodné pouze pro dítě do 15 let (rozkládací křeslo). Typ 2(+0) B (cca 19m2) - pokoj s francouzským lůžkem. Bungalov typ 2(+2) (cca 24 m2) - 1 místnost se 4 lůžky, se sprchou a WC, s terasou se zahradním nábytkem, typ 2(+2) B SUITE (cca 28 m2) - dvě 2lůžkové ložnice, sprcha a WC, terasa se zahradním nábytkem, kuchyňský kout. Pokoje označené K jsou navíc klimatizované.

 • Sport a zábava

  venkovní bazénový komplex přímo u pláže včetně dětského minibazénu se skluzavkou, tenisové kurty, stolní tenis, hřiště pro míčové hry, v hlavní sezóně animace pro děti i dospělé.

 • Stravování

  služby ALL INCLUSIVE - plná penze formou bufetu, místní točené alkoholické a nealkoholické nápoje - pivo, víno, voda, džus (od 10.00 do 22.00), zmrzlina pro děti (od 16.00 do 16.30). 

 • Pláž

  oblázková, cca 100 m.

 • Doplňující informace

  služby ALL INCLUSIVE dále zahrnují: hřiště na badminton, fotbal, stolní tenis, animace pro děti (v termínu 17.6. - 31.8.).

 • Slevy pro děti

  dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA. Dítě do 6 let se 2 dospělými - ZDARMA. Dítě od 6 do 10 let se 2 dospělými - sleva 50 %. Dítě od 10 do 15 let se 2 dospělými - sleva 30 %. Osoba na přistýlce ve 2(+2) - sleva 20 %.

 • Cena zahrnuje

  ubytování na vybraný počet nocí, služby ALL INCLUSIVE, pobytovou taxu.

 • Volitelné doplatky

  cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Hodnocení zákazníků

Interaktivní mapa oblasti

Severní Dalmácie

Kaštel Štafilič

Kaštel Štafilič
Je malé letovisko s více než 2 000 obyvateli. Kaštel Štafilič je součástí celku Kaštel, pod který patří více letovisek s názvem Kaštel. Letovisko leží ve stejnojmenném Kašletském zálivu. Nedaleko Kašletu se nachází letiště Split.

Památky
Za navštívení stojí určitě tvrz Kašteli na pobřeží a pevnost Kastel Štafilič.

Koupání
Pláže jsou zde především oblázkové, ale najdou se i kamenné nebo z betonových plátů. Je zde velice teplé podnebí. Kolem pobřeží rostou borové háje.

Sport
V Kašletu Štafilič jsou také výborné podmínky pro vodní sporty. Jsou zde i hřiště na malou kopanou nebo stolní tenis.

Kultura
Probíhá zde mnoho kulturních akcí během celého roku mezi které patří například výstavy nebo hudební večery. Pořádá se tu každoročně pouť.

Výlet
Na výlety se můžete vydat na přilehlé ostrovy u Kašletu.

*** Doporučujeme výlety ***


••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatelem a nenese žádnou odpovědnost za případné změny a eventuelní reklamace při nedodržení příslušných služeb. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit! Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

Upozornění: Ve svém vlastním zájmu nekupujte výlety na pláži, nemáte záruku vrácení peněz pokud se výlet neuskuteční.


KRKA

Po krajinné stránce je řeka Krka nejkrásnější a nejpozoruhodnější řekou v této části jadranského přímoří. Tok Krky je dlouhý 73 km. Řeka teče málo osídlenou krasovou krajinou, probíjí si cestu četnými soutěskami ve vápencích, spadá přes překážky mnoha peřejemi, kaskádami a vodopády. Je to vodnatá řeka; kromě povrchových přítoků má i podzemní zdroje. Osm kikometrů za Visovcem následují poslední, ale nejkrásnější vodopády na Krce, tzv. Skradinské vodopády (Skradinski buk), u nás také známé jen jako vodopády řeky Krky. Padají přes 17 teras; zejména začátkem léta jsou obzvlášť mohutné, ale vždycky představují jedinečnou podívanou. Počítají se mezi nejkrásnější krasové vodopády v Evropě.

Část Krky od Kninu až do Skradinu byla v r. 1985 prohlášedna národním parkem (110 km2). Do národního parku vede pět vchodů (ulaz): Skradin (otevřeno 9 - 16 hod.), Lozovac (9 - 16 hod.), Roški slap, Burnum a Kistanje. Nejpoužívanější jsou první dva. Z přístaviště nad Skradinskými vodopády (vstup Lozovac) jezdí lodní výlety jednak k ostrůvku Visovac, jednak z Visovce pokračují ještě dále k Rošskému vodopádu.

Přístup ke Skradinskému vodopádu je jednak po silnici ze Šibeniku, z dálnice (exit Skradin) nebo po silnici z Kninu. Návštěvník může zvolit mezi dvěma možnými vstupy: Skradinski buk a Lozovac. Při použití vchodu Skradinski buk je třeba dojet do Skradinu, zde zaparkovat na velkém parkovišti a nastoupit na loď Správy národního parku, která převáží turisty proti proudu řeky Krky do přístaviště pod Skradinským vodopádem (směrem tam v každou celou hodinu, zpět vždy v půl). Tato 25 minut dlouhá plavba je v ceně vstupného do národního parku. Vstupenky se kupují až v pokladně pod Skradinským vodopádem, v blízkosti zmíněného přístaviště. Návštěvníci pak stoupají po cestě i po schodech podél řeky a z četných vyhlídek mohou obdivovat kaskády. Dojdou až do jejich vrcholové části, kde jsou k vidění vodní mlýny s etnografickou sbírkou. Prohlídka je též v ceně vstupného. Vstup Lozovac leží nad Skradinským vodopádem. V červenci a v sprnu převážejí autobusy Správy národního parku turisty zdarma od parkoviště dolů k vodopádu. Návštěvníci pak postupují při prohlídce opačným směrem, po proudu řeky.
Příroda národního parku je bohatá, a to především díky vlivu Jadranu, který zasahuje a ovlivňuje podnebí hluboko do údolí Krky. Druhové bohatství zdejší flóry je značné - 220 druhů rostlin, převážně přímořských. Též mezi odborníky-ornitology je povodí Krky známé jako zvlášť cenná lokalita.

Doprava: VLASTNÍ


Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje