Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.cz

MEDITERRANEAN VILLAGE SAN ANTONIO

 • Kód produktu: HR-0236M
 • K pláži: 150-400m
 • Pláž do 400 m:
 • Do centra: 700m
 • K moři: 150-400m
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Chorvatsko, Severní Dalmácie, Biograd na Moru Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Autokarem, Letecky, Vlastní
Stravování Polopenze
Ubytování Pokoj 2(+0) T / Pokoj 3(+1) T / Pokoj 4(+1) T / Pokoj 4(+2) T

Cena za 1 osobu od 4 625 Kč 5.139 Kč Sleva -10% Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhodujeStrava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Poloha

  komplex nacházející se v borovicovém háji Soline, cca 700 m jižně od Biogradu na Moru.

 • Vybavení a služby

  restaurace, bar u bazénu, terasa, sejf na recepci, WI-FI ZDARMA, parkoviště, ve městě - bary, kavárny, směnárna, obchod.

 • Ubytování

  přízemní klimatizované kamenné domečky - 2 až 4lůžkové pokoje, některé s možností přistýlky. Pokoj typ 4(+2) - ložnice s manželským lůžkem a dvěmi samostatnými lůžky a pokoj se dvěmi lůžky. Vždy se sprchou a WC, TV, telefonem, minibarem, WI-FI.

 • Sport a zábava

  venkovní bazén se sladkou vodou, půjčovna kol, v blízkosti tenisové kurty a vodní sporty dle místní nabídky.

 • Stravování

  polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

 • Pláž

  oblázková, cca 150 - 400 m.

 • Doplňující informace

  pobytová taxa cca 1,5 EUR/os./den - platí se na místě. Parkování za poplatek cca 10 EUR/den - platí se na místě.

 • Slevy pro děti

  PRO POKOJ 2(+0): dítě do 4 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA. SLEVY PRO POKOJ 2(+0), 3(+1) - dítě do 12 let na základním lůžku - sleva 30 %. Dítě do 8 let na přistýlce platí 4 990 Kč/týden, dítě od 8 do 12 let na přistýlce platí 6 190 Kč/týden, osoba od 12 let na přistýlce - platí 7 390 Kč/týden. SLEVY PRO POKOJ 4(+1), 4(+2) - dítě do 8 let na přistýlce platí 4 990 Kč/týden, dítě od 8 do 12 let na přistýlce platí 6 190 Kč/týden, osoba od 12 let na přistýlce - platí 7 390 Kč/týden. Dítě do 12 let na základním 3. a 4. lůžku - sleva 30 %.

 • Cena zahrnuje

  ubytování a polopenzi na vybraný počet nocí.

 • Volitelné doplatky

  Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání dětská postýlka cca 7 EUR/den - platba na místě.

Interaktivní mapa oblasti

Severní Dalmácie

Biograd na Moru

Známé turistické letovisko, město a přístav Biograd na Moru se nachází v Severní Dalmácii, 28 km jihovýchodně od Zadaru. Biograd na Moru je tradiční, velmi pěkně upravené letovisko s bohatou vegetací. Rozkládá se na poloostrůvku mezi zálivy Bošana a Soline a na pevnině. Biograd je východisko lodních výletů do národního parku Kornati.
Přístav pro jachty - marina - má novou nemalou atrakci, a to podmořské osvětlení. Jako jediný na světě instaloval podmořská světla. Zatím jej osvětluje 9 silných světelných zdrojů, v plánu je jich však 40. Osvětlení je už dnes velmi efektní a vzbuzuje velkou pozornost návštěvníků.

Ubytování v Biogradu na Moru
Biograd nabízí ubytování hotelech, apartmánech i v soukromí. Kemp Soline leží na pobřeží 2 km jihovýchodně, další kempy tímto směrem v letoviscích Crvena Luka (5 km) a Pakoštane.

Koupání v Biogradu na Moru
Biograd má pěkné rozlehlé oblázkové pláže, které lemuje borový les. Nejblíž centru obce (10 min. pěší chůze po pobřežní promenádě směrem k jihovýchodu) je populární pláž Dražica, hlavní pláž letoviska - velká, oblázková, lemovaná borovým lesem, dobře vybavená sprchami, kabinkami a zábavními nebo sportovními atrakcemi (tobogán, trampolíny apod.). Byla vyznamenána tzv. Modrou vlajkou kvality.
Další pláží tímto směrem je pláž Soline. Nachází se ve stejmenné zátoce v blízkosti kempu. Je oblázkovo-písčitá. Méně navštěvovaná bývá oblázková pláž Kumenat, která leží ještě trochu dál od města.

Sport v Biogradu na Moru
Jachting (škola), potápění (škola), vodní pólo velké tenisové středisko, plážový volejbal a jiné míčové hry. Půjčovna sportovních potřeb. Konají se závody a soutěže v různých sportech. Biograd má dva jachtařské přístavy - mariny (Kornati a Šangulin) a přístaviště u hotelu Ilirija.

Zábava v Biogradu na Moru
Diskotéky, taneční terasy, noční kluby, lidové slavnosti - fešty.

Kultura v Biogradu na Moru
Vlastivědné muzeum (Zavičajni muzej), sbírky archeologické, historické; součástí jsou také předměty z benátské lodi, která v 16. stol. ztroskotala u ostrůvku Gnalić a byla v 70. letech min. stol. vyzvednuta.

Historie a památky Biogradu na Moru
Původně liburnská (ilyrská) osada Blandone. V raném středověku se nazývala Alba Civitas, tj. Bílé město, odtud tedy Biograd. V 11. stol. byla sídlem chorvatských králů, od pol. 11. stol. též biskupské sídlo. V r. 1102 zde byl uherský král Koloman korunován na chorvatského krále. Krátce nato město zničeno Benátčany. Znovu je vybudovali lidé z vnitrozemí, kteří sem utekli před Turky, v pozdějších válkách s Turky bylo opětovně poničeno.
Dochovaly se velmi skromné zbytky původních hradeb a někdejší katedrály a starochorvatské hroby. Farní barokní kostel sv. Anastázie (Sveta Anastazija) pochází z poloviny 18. stol. Mimo město se nacházejí zříceniny kostelíku sv. Rocha (Sveti Rok) a sv.Antonína (Sveti Antun).

Výlety z Biogradu na Moru
- letovisko Crvena Luka 5 km jižně
- Zadar 28 km severně
- Šibenik 48 km jižně
- trajektem do Tkonu na ostrov Pašman a dále na ostrov Ugljan
- výlet lodí na Kornatské ostrovy a do sousední chráněné krajinné oblasti v zátoce Telašćica (jižní část ostrova Dugi otok)
- Vransko jezero 8,5 km jižně
- město Benkovac a pahorkatina Ravni Kotari 26 km

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje