Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare

Hotel ODISEJ

 • Kód produktu: HR-0213O
 • K pláži: 50m
 • U pláže (do 50 m):
 • Do centra: 200m
 • K moři: 50m
 • Letiště: 130km
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Chorvatsko, Ostrov Mljet, Mljet Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Letecky, Vlastní
Stravování Polopenze
Ubytování Pokoj 1(+0)-Classic / Pokoj 1(+0) B-Classic / Pokoj 2(+1)-Classic / Pokoj 2(+1) M-Su / Pokoj 2(+1) B-Classic / Pokoj 2(+1) BM-Deluxe

Cena za 1 osobu od 2 738 Kč 3.423 Kč Sleva -20% Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje


Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Proč právě sem

  Ubytovací zařízení je zapojeno do projektu chorvatské vlády Safe stay in Coratia, v rámci kterého je pro Vaši bezpečnou dovolenou garantováno dodržování přísných zdravotních a hygienických protokolů a standardů, více informací zde.

 • Poloha

  na unikátním ostrově severně od města Dubrovníku, na okraji Národního parku Mljet, obklopený borovými háji, v blízkosti dvou překrásných jezer, na okraji malého přístavu Pomena. 

 • Vybavení a služby

  restaurace, plážový bar, pizzerie, aperitiv bar, směnárna, sejf, TV místnost, výtah, WI-FI na recepci ZDARMA, parkoviště.

 • Ubytování

  klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou, WC, SAT TV, telefonem, fénem, minibarem, s možností přistýlky.

 • Sport a zábava

  venkovní dětský bazén, fitness ZDARMA, sauna, masáže, vodní sporty, půjčovna jízdních kol a skútrů. lehátka u bazénu a na pláži ZDARMA (v omezeném množství).

 • Stravování

  polopenze - snídaně a večeře formou bufetu, v centrální restauraci.

 • Pláž

  přírodní oblázková, betonová plata, cca 50 m, vhodná pro děti, sprchy na pláži.

 • Doplňující informace

  ideální místo pro milovníky přírody, cyklistiky a vodních sportů. Vstup do NP není zahrnut v ceně: 1.1. - 31.5.2023 + 1.10. - 31.12.2023 - 15 EUR/os. (dítě 8-18 let - 5 EUR/os., dítě do 8 let - ZDARMA), 1.6. - 30.9.2023 je cena 25 EUR/os. (dítě 8-18 let - 8 EUR/os., dítě do 8 let - ZDARMA) - platba na místě. Pobytová taxa - cca 3 EUR/os./den - platba na místě. Trajekty na ostrov Mljet z poloostrova Pelješac (Prapratno). Katamarány (rychloloď pro osobní dopravu) vyplouvají ze Splitu i z Dubrovniku. 

 • Slevy pro děti

  dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA. První dítě do 13 let na přistýlce se 2 dospělými - ZDARMA. Druhé dítě do 13 let bez lůžka s polopenzí se 2 dospělými - sleva 50 %. Dítě do 13 let s 1 dospělým - sleva 50 %. Osoba od 13 let se 2 dospělými - sleva 20 %.

 • Cena zahrnuje

  ubytování na vybraný počet nocí, polopenzi.

 • Volitelné doplatky

  MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: pobyt s malým psem (do 5 kg) - platí se na místě.

Hodnocení zákazníků

Interaktivní mapa oblasti

Ostrov Mljet

Mljet

Mljet - Pomena
Pomena je malá osada s přístavem na západní straně ostrova Mljet. Je zde rozšířen především rybolov, zamědělství a cestovní ruch. Pomena je hlavním letoviskem ostrova Mljet.

Památky
Nachází se zde pozůstatky římské venkovské usedlosti.

Koupání
Přímo v Pomeně se nachází kamenitá pláž s betonovými platy. V zátokách se můžete koupat na oblázkových plážích s borovými háji.

Sport
Najdeme zde školu potápění a jachtingu. Dále si můžete vyzkoušet windsurfing nebo sportovní rybolov.

Ubytování
Je zde hotel Odisej a v zátoce nekolik penzionů.

Výlety
Na výlet se můžete vydat na Malé a Velké jezero, nebo se můžete jít podívat na římské památky v obci Polaće.

Okruh po ostrově Korčula

Doprava: AUTOBUSEM

Ostrov Korčula, s výjimkou ostrova Mljet, je ostrovem s nejbujnější vegetací v celém Středomoří. Povrch ostrova činí 270 km2 , celková délka pobřeží, včetně sta zálivů a zátok a cca padesáti okolních ostrůvků, je 182 km. Korčula je šestým největším ostrovem a z hlediska hustoty osídlení je na prvním místě mezi chorvatskými ostrovy. Během okruhu navštívíte mnohá význačná a malebná místa dostupná stávající silniční sítí: Žrnovo, Pupnat, Čaru, Smokvicu, Blato a Vela Luku. Vaše cesta povede podél vinohradů kde se rodí známá chorvatská vína a podél mnoha staletých olivových hájů, budete se obdivovat překrásné a uchvacující krajině.
Okruh Vám umožní poznat nejen nejrůznější kulturně – historické památky a zvláštnosti ostrova, ale i způsob života místního obyvatelstva a jejich tradiční profese. Zpáteční cesta povede několika rybářskými vesnicemi a malebnými zátokami Gršica, Prižba, Brna.
Zúčastníte se také ochutnávky vína organizované v jednom z míst, které se vyznačuje typickou ostrovní atmosférou.

Orientační cena: cca 180 HRK/os.. Výlet je možno zakoupit v místě pobytu. Organizátorem výletu není cestovní kancelář Travel Family. Pořádání výletu negarantujeme.


Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje