Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare

Hotel VITALITY PUNTA

 • Kód produktu: HR-0038P
 • K pláži: 50m
 • U pláže (do 50 m):
 • Do centra: 700m
 • K moři: 50m
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Chorvatsko, Ostrov Lošinj, Veli Lošinj Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastní
Stravování Snídaně
Ubytování Suita 2(+2) BM / Pokoj 2(+0) B STANDARD / Pokoj 2(+0) BM STANDARD / Pokoj 2(+0) BM-SW PUNTA / Pokoj 2(+1) B SUPERIOR / Pokoj 2(+1) BM-SW PREMIUM / Pokoj 2(+1) BM SUPERIOR / Pokoj 2(+1) B STANDARD PLUS

Cena za 1 osobu od 3 083 Kč Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu.

 • Poloha

  moderní, zrekonstruovaný hotel na okraji letoviska Veli Lošinj, obklopen středomořskou vegetací..

 • Vybavení a služby

  restaurace, aperitiv bar, výtah, směnárna, parkoviště ZDARMA.

 • Ubytování

  klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT TV, telefonem, fénem, sejfem, minibarem,WI-FI ZDARMA, balkonem, některé s možnsotí přistýlky. Pokoje označené SW mají výhled na moře. Pokoje SUITA 2(+2) BM - 2lůžková ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem pro dvě děti do 12 let nebo jednu osobu od 12 let, balkonem a orientací na mořskou stranu.

 • Sport a zábava

  venkovní nekonečný bazén s mořskou vodou, dětský bazén, vyhřívaný vnitřní bazén s mořskou vodou, finská sauna, bio sauna, parní sauna, infračervená sauna, hydromasážní bazén, relax zóna, fitness (po dohodě s recepcí), whirlpool, wellness centrum, masáže, kosmetické a léčebné procedury, antistressové a fitness programy pod vedením odborníků, tenisové kurty, lezecká stěna, dětské hřiště, animace pro děti od 5 do 12 let, dětská herna, půjčovna kol, multifunkční hřiště, venkovní fitness, vodní sporty

 • Stravování

  snídaně formou bufetu, s možností dokoupení večeří formou bufetu. Strava pro alergiky na vyžádání (Punta je certifikovaný bezlepkový hotel).

 • Pláž

  oblázková, kamenitá, cca 50 m.

 • Doplňující informace

  ZDARMA pro klienty - zapůjčení ručníků na pláž (1ks/os.), pro hosty hotelu župan, papuče, lehátka a slunečníky u bazénu (v omezeném množství). Možnost parkování v garáži cca 10 EUR/den - na vyžádání, platí se na místě. Pobytová taxa cca 1,8 EUR/os./den a přihlašovací poplatek 4 EUR/os./den - platí se na místě. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (2 lehátka + slunečník cca 12 EUR/den).

 • Slevy pro děti

  dítě do 2 let bez nároku na lůžko - ZDARMA. Slevy pro pokoj 2(+1)SUPERIOR, STANDARD PLUS a PREMIUM - dítě do 12 let na přistýlce - ZDARMA. Osoba od 12 let na přistýlce - sleva 20 %. Slevy pro pokoj 2(+2) SUITE: dítě do 12 let na přistýlce - ZDARMA.

 • Cena zahrnuje

  ubytování a snídani na vybraný počet nocí..

 • Volitelné doplatky

  Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, večeří - ceny na webu, na vyžádání: dětská postýlka 8 EUR/den - platba na místě.

Hodnocení zákazníků

Interaktivní mapa oblasti

Ostrov Lošinj

Veli Lošinj

VELI LOŠINJ
Městečko s přístavem, v jihovýchodní části ostrova Lošinj, 1 000 obyvatel, oblíbené menší letovisko, klimatické a léčebné lázně se starou tradicí, 4 km od městečka Mali Lošinj. Přestože se nazývá "Veli" (velký), je značně menší než Mali Lošinj. Veli Lošinj byl již koncem 19. stol. prohlášen klimatickým lázeňským místem.

Veli Lošinj vyniká mírným podnebím, vysokým počtem hodin slunečního svitu, bohatou středomořskou vegetací. Jeho poloha v mírné, zalesněné pahorkatině, jakož i rázovitá architektura s četnými parky a zahradami působí velmi malebným dojmem. Městečko je vyhledáváno pro zdejší klid.

Veli Lošinj je sídlem chorvatské nevládní organizace Modrý svět - Ústav pro výzkum a ochranu moře (Plavi svijet - Institut za istraživanje i zaštitu mora), založené v r. 1999, která si vytkla za cíl šířit informace a povědomí o zdejším životním prostředí, jakož i o jeho ekosystémech. Je zaměřena především na projekty týkající se populace delfínů v této lokalitě.

Koupání
Veli Lošinj má skalnaté pláže s upravenými plošinami na slunění a vstupy do vody: Punta (u hotelu Punta) a Zagrebačka (mezi mysem Punta Leva a zátokou Rovenska). Oblázková pláž je v sousední zátoce Rovenska.Pláž Punta byla vyznamenána tzv. Modrou vlajkou.Výlety
- Mali Lošinj - již přes 100 let patří pěší promenáda k nejoblíbenějším na Jadranu, 4 km
- Rovenska - rybářský přístav v sousední stejnojmenné zátoce (Revenska luka) východním směrem, který kdysi sloužil jako obchodní přístav pro plachetnice Velkého Lošinje.
- asi 45 minut chůze je vzdálen vyhlídkový vrch Kalvarija (234 m)
- hodinová vycházka příjemnou cestou ke kapli Sveti Ivan (nenáročný výstup, krásné výhledy na jižní část ostrova Lošinj) a kolem zátoky Krivica, případně i Balvanida (krásné koupání) zpět
- výlet člunem na nedaleké ostrůvky Male a Vele Orjule či Ilovik - všechny jihovýchodním směrem
- často navštěvovány jsou také vzdálenější a odlehlejší ostrůvky Palacol a Oruda (severovýchodním směrem) s pěkným koupáním. Na Palacolu jsou pozůsta tky byzantské pevnosti na ochranu Osoru ze 6.stol.

••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatelem a nenese žádnou odpovědnost za případné změny a eventuelní reklamace při nedodržení příslušných služeb. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit! Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

Upozornění: Ve svém vlastním zájmu nekupujte výlety na pláži, nemáte záruku vrácení peněz pokud se výlet neuskuteční.


Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje