Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare

Family Hotel VESPERA

 • Kód produktu: HR-0038V
 • K pláži: 50m
 • Do centra: 2000m
 • K moři: 50m
 • Ideální rodinná dovolená
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Chorvatsko, Ostrov Lošinj, Mali Lošinj Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastní
Stravování Polopenze s nápoji
Ubytování Pokoj 4(+2) B FAM / Pokoj 4(+2) BM FAM / Pokoj 2(+1) B-ST / Pokoj 2(+1) BM-ST / Pokoj 2(+1) B ST PLUS / Pokoj 2(+1) BM ST PLUS

Cena za 1 osobu od 4 255 Kč Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu.

 • Poloha

  moderní hotel v zeleni v klidné části ostrova, v blízkosti hotelu Aurora, cca 2 km od centra města.

 • Vybavení a služby

  klimatizovaná restaurace, aperitiv bar, kongresový sál, prodejna suvenýrů, směnárna.

 • Ubytování

  klimatizované 2lůžkové pokoje, typ ST s možností přistýlky vhodné pro dítě do 5 let , typ ST PLUS s možností přistýlky vhodné pro dítě do 12 let,  klimatizované pokoje 4(+2) FAM - dva 2lůžkové pokoje oddělené dveřmi, s možností přistýlky (pokoje vhodné pro 2 dospělé, 2 děti do 16 let, s možností přistýlky pro 2 děti do 12 let), vždy se sprchou a WC, SAT TV, telefonem, minibarem, fénem, WI-FI ZDARMA, sejfem, balkonem.

 • Sport a zábava

  komplex venkovních bazénů s mořskou vodou Family Acqua Fun (3000m2) včetně dětského bazénu, tenisové kurty, minigolf, plážový volejbal, animace pro děti i dospělé, dětské hřiště, půjčovna kol, vodní sporty. Hosté mohou také využívat sportovního vybavení blízkého hotelu Aurora. Pro děti ve věku 2-5 let je v hotelu 7x týdně organizován speciální program v podobě BABY CLUBU pro děti 2-5 let, pro děti 5-8 let v podobě MINI CLUBU, pro děti od 8-12 let v podobě JUNIOR CLUBU a pro děti 12-16 let v podobě TEEN CLUBU, který zahrnuje profesionální sportovní, zábavný a vzdělávací program, soutěže a hry.

 • Stravování

  polopenze v období do 15.6. a od 8.9. - snídaně a večeře formou bufetu, po dobu podávání stravy místní točené nealkoholické nápoje (voda, džus) 
  polopenze v termínu 15.6.-8.9. - snídaně a večeře formou bufetu, k večeři ZDARMA místní točené alkoholické a nealkoholické nápoje (pivo, víno, voda, džus) 
  Součástí Baby, Mini, Junior Clubu snack v době oběda, odpolední svačina a voda nebo džus pro děti do 12 let.
  Na vyžádání možná strava pro alergiky.

 • Pláž

  přírodní kamenitá, oblázková, cca 50 m, v blízkosti se nachází FKK pláž, sprchy na pláži.

 • Doplňující informace

  ZDARMA - plážová taška a ručník na pláž. Pobytová taxa cca 1,8 EUR/os./den a přihlašovací poplatek – cca 4 EUR/os./pobyt – platí se na místě. Parkování do cca 6 EUR/auto/den. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (2 lehátka + slunečník cca 12 EUR/den).

 • Slevy pro děti

  dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.
  SLEVY PRO POKOJ 2(+1) ST: dítě do 5 let se 2 dospělými - ZDARMA.
  SLEVY PRO POKOJ 2(+1) ST PLUS: dítě do 12 let se 2 dospělými - ZDARMA.
  SLEVY PRO POKOJ 4(+2): dítě do 12 let na 3. a 4. lůžku se 2 dospělými - ZDARMA. Dítě od 12 do 16 let na 3. a 4. lůžku se 2 dospělými - sleva 70 %. Dítě do 12 let na přistýlce - sleva 70 %.

 • Cena zahrnuje

  ubytování a polopenzi s nápoji na vybraný počet nocí.

 • Volitelné doplatky

  Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: dětská postýlka 8 EUR/os./den.

Hodnocení zákazníků

Interaktivní mapa oblasti

Ostrov Lošinj

Mali Lošinj

Mali Lošinj je největší město na ostrově Lošinj, jeho správní centrum, přístav a významné letovisko, má 6 600 obyvatel. Leží ve velkém, dobře chráněném zálivu Mali Lošinj. Kromě zemědělství a cestovního ruchu se obyvatelstvo zabývá rybolovem a stavbou lodí. Má velmi příjemné podnebí, hojnost vegetace, zvláště lesů. Pro tyto příznivé podmínky byl jakoby předurčen stát se již koncem 19. stol. jedním z nejoblíbenějších klimatických lázeňských středisek na východním Jadranu. I dnes se sem jezdí na zimní i letní ozdravné pobyty, vhodné zejména pro alergiky, astmatiky a při poruchách imunity.

Koupání
Nejnavštěvovanější koupaliště je v zátoce Čikat u stejnojmenného poloostrova (15 min chůze západně od centra města). Vlastní pláž je z drobnějších oblázků nebo z hrubého písku. Má pozvolný vstup do moře, takže je vhodná i pro děti. Pobřeží lemuje hustý borový les, který je součástí chráněného lesního komplexu Čikat. Nedaleko Čikatu, u hotelů Aurora a Vespera (20 min. chůze jihozápadně od centra M. Lošinje) se nacházejí oblázkové pláže Veli Žal, Sunčana uvala a Borik, opět velmi dobře vybavené. V blízkosti je též naturistická pláž. Z pláží v letovisku Mali Lošinj byly vyznamenány tzv. Modrou vlajkou tyto pláže: pláž Veli žal-Sunčana uvala a pláž kempu Poljana.

Sport
Mali Lošinj má velmi dobré podmínky především pro vodní sporty. Je zde známá škola potápění. Pod vedením instruktorů jsou pořádány tzv. podmořské výlety na nejkrásnější místa podmořské fauny a flóry nebo i k vrakům potopených lodí. Je tu jachtařská škola. Častým sportem je windsurfing (škola), jachting, dále jízda na koni, tenis (je tu i tenisová škola pro děti), stolní tenis, minigolf, fotbal. Jsou tu zřízeny stezky pro jogging a cyklostezky.

Kultura a zábava
Kromě běžných diskoték, různých společenských her a soutěží se tu po celý červenec a srpen v rámci Lošinjského kulturního léta (Lošinjsko kulturno ljeto) konají koncerty, výstavy, divadelní představení, vystoupení folklorních skupin, včetně koncertů dalmatských pěveckých souborů - tzv. klap, tanečních skupin, koncerty dechových orchestrů s průvodem mažoretek aj.

Výlety
- Upravená cesta pro pěší podél zátoky Čikat a Sunčana uvala 7 km), vede lesem, pěkné výhledy na malebné zátoky a na pláže.
- Pěšky nebo člunem do zátoky Krivica, jihovýchodně od Malého Lošinje (30 min.). Je proslulá svým zdravým lesním vzduchem (v okolí krásný, především borový les). Krásné koupání. - Susak - Motorovým člunem nebo pravidelnou lodní linkou na ostrůvek Susak (13 nám. mil), rozloha 6,3 km2, na západ od jižní části ostrova Lošinj. Ze zdejších vinohradů pochází výborné zdejší červené víno trojišćina. Mezi skalnatými jadranskými ostrovy je tento písčitý ostrůvek výjimkou a zvláštností - naplavený písek leží na vápencovém podloží ve vrstvě až 98 metrů. Proto je také celý ostrov zelený, porostlý bujnou vegetací, především bambusem. Na Susaku je krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Ostrůvek je vyhledáván potápěči. Pro potápění je vhodné celé jihozápadní pobřeží. Nejznámější lokalita je "Mys Margarina".
- Autem nebo autobusem na ostrov Cres - do městečka Osor (20 km) a dalších zajímavých míst na ostrově.

••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatelem a nenese žádnou odpovědnost za případné změny a eventuelní reklamace při nedodržení příslušných služeb. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit! Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

Upozornění: Ve svém vlastním zájmu nekupujte výlety na pláži, nemáte záruku vrácení peněz pokud se výlet neuskuteční.


Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje