Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare

Family Hotel VESPERA

 • Kód produktu: HR-0038V
 • K pláži: 50m
 • Do centra: 2000m
 • K moři: 50m
 • Ideální rodinná dovolená
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Chorvatsko, Ostrov Lošinj, Mali Lošinj Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastní
Stravování Polopenze s nápoji
Ubytování Pokoj 4(+2) B FAM / Pokoj 4(+2) BM FAM / Pokoj 2(+1) B-ST / Pokoj 2(+1) BM-ST

Cena za 1 osobu od 6 339 Kč Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Proč právě sem

  Ubytovací zařízení je zapojeno do projektu chorvatské vlády Safe stay in Croatia, v rámci kterého je pro Vaši bezpečnou dovolenou garantováno dodržování přísných zdravotních a hygienických protokolů a standardů, více informací zde.

 • Poloha

  moderní hotel v zeleni v klidné části ostrova, v blízkosti hotelu Aurora, cca 2 km od centra města.

 • Vybavení a služby

  klimatizovaná restaurace, aperitiv bar, kongresový sál, prodejna suvenýrů, směnárna.

 • Ubytování

  klimatizované 2lůžkové pokoje, některé s možností přistýlky vhodné pro dítě do 12 let (přistýlka pro dítě 12-16 let na vyžádání), klimatizované pokoje 4(+2) FAM - dva 2lůžkové pokoje oddělené dveřmi, s možností přistýlky (pokoje vhodné pro 2 dospělé, 2 děti do 16 let, s možností přistýlky pro 2 děti do 12 let), vždy se sprchou a WC, SAT TV, telefonem, minibarem, fénem, WI-FI ZDARMA, sejfem, balkonem.

 • Sport a zábava

  komplex venkovních bazénů s mořskou vodou Family Acqua Fun (3000m2) včetně dětského bazénu, tenisové kurty, minigolf, plážový volejbal, animace pro děti i dospělé, dětské hřiště, půjčovna kol, vodní sporty. Hosté mohou také využívat sportovního vybavení blízkého hotelu Aurora. Pro děti ve věku 2-5 let je v hotelu 6x týdně organizován speciální program v podobě BABY CLUBU, pro děti 5-8 let v podobě MINI CLUBU, pro děti od 8-12 let v podobě JUNIOR CLUBU a pro děti 12-16 let v podobě TEEN CLUBU, který zahrnuje profesionální sportovní, zábavný a vzdělávací program, soutěže a hry.

 • Stravování

  polopenze v období do 10.7. a a od 27.8. - snídaně a večeře formou bufetu, po dobu podávání stravy místní točené nealkoholické nápoje (voda, džus), součástí Baby, Mini a Junior Clubu snack v době oběda pro děti do 12 let a odpolední snack, voda nebo džus pro děti do 16 let v rámci Baby, Mini, Junior a Teen Clubu.
  polopenze plus v termínu 10.0.-27.8. - snídaně a večeře formou bufetu, k večeři ZDARMA místní točené alkoholické a nealkoholické nápoje (pivo, voda, džus) a součástí Baby, Mini, Junior a Teen Clubu odpolední snack a voda nebo džus pro děti do 16 let. Na vyžádání možná strava pro alergiky.

 • Pláž

  přírodní kamenitá, oblázková, cca 50 m, v blízkosti se nachází FKK pláž, sprchy na pláži.

 • Doplňující informace

  ZDARMA - lehátka a slunečníky u bazénu (v omezeném množství), ručník na pláž. Pobytová taxa cca 1,6 EUR/os./den a přihlašovací poplatek – cca 4 EUR/os./pobyt – platí se na místě. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Parkování do cca 6 EUR/auto/den. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (2 lehátka + slunečník cca 12 EUR/den).

 • Slevy pro děti

  dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA. SLEVY PRO POKOJ 2(+1): dítě do 5 let se 2 dospělými - ZDARMA. Dítě od 5 do 12 let se 2 dospělými - sleva 30 %. Dítě od 12 do 16 let se 2 dospělými (na vyžádání) - sleva 20 %. SLEVY PRO POKOJ 4(+2): dítě do 5 let na 3. a 4. lůžku se 2 dospělými - ZDARMA. Dítě od 5 do 12 let na 3. a 4. lůžku se 2 dospělými - sleva 93 %. Dítě od 12 do 16 let na 3. a 4. lůžku se 2 dospělými - sleva 70 %. Dítě do 12 let na přistýlce - sleva 70 %.

 • Cena zahrnuje

  ubytování a polopenzi s nápoji na vybraný počet nocí.

 • Volitelné doplatky

  Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: dětská postýlka 8 EUR/os./den.

Hodnocení zákazníků

Interaktivní mapa oblasti

Ostrov Lošinj

Mali Lošinj

Mali Lošinj je největší město na ostrově Lošinj, jeho správní centrum, přístav a významné letovisko, má 6 600 obyvatel. Leží ve velkém, dobře chráněném zálivu Mali Lošinj. Kromě zemědělství a cestovního ruchu se obyvatelstvo zabývá rybolovem a stavbou lodí. Má velmi příjemné podnebí, hojnost vegetace, zvláště lesů. Pro tyto příznivé podmínky byl jakoby předurčen stát se již koncem 19. stol. jedním z nejoblíbenějších klimatických lázeňských středisek na východním Jadranu. I dnes se sem jezdí na zimní i letní ozdravné pobyty, vhodné zejména pro alergiky, astmatiky a při poruchách imunity.

Koupání
Nejnavštěvovanější koupaliště je v zátoce Čikat u stejnojmenného poloostrova (15 min chůze západně od centra města). Vlastní pláž je z drobnějších oblázků nebo z hrubého písku. Má pozvolný vstup do moře, takže je vhodná i pro děti. Pobřeží lemuje hustý borový les, který je součástí chráněného lesního komplexu Čikat. Nedaleko Čikatu, u hotelů Aurora a Vespera (20 min. chůze jihozápadně od centra M. Lošinje) se nacházejí oblázkové pláže Veli Žal, Sunčana uvala a Borik, opět velmi dobře vybavené. V blízkosti je též naturistická pláž. Z pláží v letovisku Mali Lošinj byly vyznamenány tzv. Modrou vlajkou tyto pláže: pláž Veli žal-Sunčana uvala a pláž kempu Poljana.

Sport
Mali Lošinj má velmi dobré podmínky především pro vodní sporty. Je zde známá škola potápění. Pod vedením instruktorů jsou pořádány tzv. podmořské výlety na nejkrásnější místa podmořské fauny a flóry nebo i k vrakům potopených lodí. Je tu jachtařská škola. Častým sportem je windsurfing (škola), jachting, dále jízda na koni, tenis (je tu i tenisová škola pro děti), stolní tenis, minigolf, fotbal. Jsou tu zřízeny stezky pro jogging a cyklostezky.

Kultura a zábava
Kromě běžných diskoték, různých společenských her a soutěží se tu po celý červenec a srpen v rámci Lošinjského kulturního léta (Lošinjsko kulturno ljeto) konají koncerty, výstavy, divadelní představení, vystoupení folklorních skupin, včetně koncertů dalmatských pěveckých souborů - tzv. klap, tanečních skupin, koncerty dechových orchestrů s průvodem mažoretek aj.

Výlety
- Upravená cesta pro pěší podél zátoky Čikat a Sunčana uvala 7 km), vede lesem, pěkné výhledy na malebné zátoky a na pláže.
- Pěšky nebo člunem do zátoky Krivica, jihovýchodně od Malého Lošinje (30 min.). Je proslulá svým zdravým lesním vzduchem (v okolí krásný, především borový les). Krásné koupání. - Susak - Motorovým člunem nebo pravidelnou lodní linkou na ostrůvek Susak (13 nám. mil), rozloha 6,3 km2, na západ od jižní části ostrova Lošinj. Ze zdejších vinohradů pochází výborné zdejší červené víno trojišćina. Mezi skalnatými jadranskými ostrovy je tento písčitý ostrůvek výjimkou a zvláštností - naplavený písek leží na vápencovém podloží ve vrstvě až 98 metrů. Proto je také celý ostrov zelený, porostlý bujnou vegetací, především bambusem. Na Susaku je krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Ostrůvek je vyhledáván potápěči. Pro potápění je vhodné celé jihozápadní pobřeží. Nejznámější lokalita je "Mys Margarina".
- Autem nebo autobusem na ostrov Cres - do městečka Osor (20 km) a dalších zajímavých míst na ostrově.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje