VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

Family Hotel VESPERA

 • Kód produktu: HR-038V
 • Do centra: 2000m
 • K moři: 50m
 • Ideální rodinná dovolená
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Chorvatsko, Ostrov Lošinj, Mali Lošinj Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře
Doprava Vlastní
Stravování Polopenze
Ubytování 1/2+2(+2)B-FAM / 1/2(+1)SWCB-St / 1/2(+1)SWCBM-St / 1/2+2(+2)BM-FAM

Cena za 1 osobu od 9 249 Kč Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Poloha

  moderní hotel v zeleni v klidné části ostrova, v blízkosti hotelu Aurora, cca 2 km od centra města.

 • Vybavení a služby

  klimatizovaná restaurace, aperitiv bar, kongresový sál, prodejna suvenýrů, směnárna, sejf.

 • Ubytování

  klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT TV, telefonem, minibarem, fénem, WI-FI ZDARMA, sejfem, balkonem, některé s možností přistýlky (vhodné pro dítě do 12 let).
  Pokoje 1/2+2+2 - dva 2lůžkové pokoje oddělené dveřmi, s možností přistýlky (pokoje vhodné pro 2 dospělé, 2 děti do 16 let, s možností přistýlky pro 2 děti do 12 let).

 • Stravování

  snídaně a večeře formou bufetu, k večeři ZDARMA místní nealkoholické nápoje. Na vyžádání možná strava pro alergiky.

 • Pláž

  přírodní kamenitá, oblázková, cca 50 m, v blízkosti se nachází FKK pláž, sprchy na pláži.

 • Sport a zábava

  venkovní bazén s mořskou vodou, dětský bazén, tenisové kurty, minigolf, plážový volejbal, animace, dětské hřiště, vodní sporty. Hosté mohou také využívat sportovního vybavení blízkého hotelu Aurora.

 • Doplňující informace

  ZDARMA - lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži (v omezeném množství), ručník na pláž, pro děti ve věku 2-5 let je v hotelu organizován speciální program v podobě BABY CLUBU, pro děti 5-12 let v podobě MINI CLUBU a pro děti 12-16 let v podobě TEEN CLUBU, který zahrnuje profesionální sportovní, zábavný a vzdělávací program, soutěže a hry, BABY a MINI CLUB - snack na oběd, odpolední občerstvení (nápoj + koláč nebo zmrzlina), TEEN CLUB - odpolední občerstvení (nápoj + koláč nebo zmrzlina). Přihlašovací poplatek – cca 1 EUR /os./pobyt – platí se na místě.

 • Slevy

  SLEVY PRO POKOJ 1/2+1: dítě do 7 let se 2 dospělými - ZDARMA. Dítě od 7 do 12 let se 2 dospělými - sleva 50 %. SLEVY PRO POKOJ 1/2+2+2: dítě do 16 let na 3. a 4. lůžku se 2 dospělými - ZDARMA. Dítě do 12 let na přistýlce - sleva 80 %.

 • Poznámka

  Přihlašovací poplatek – cca 1 EUR/os./pobyt – platí se na místě.

 • Cena zahrnuje

  ubytování a polopenzi na vybraný počet nocí, pobytovou taxu, zákonné pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

 • Volitelné doplatky

  Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Dětská postýlka (na vyžádání) - 4 EUR/den.

Hodnocení zákazníků

Interaktivní mapa oblasti

Ostrov Lošinj

Mali Lošinj

Popis

Mali Lošinj je největší město na ostrově Lošinj, jeho správní centrum, přístav a významné letovisko, má 6 600 obyvatel. Leží ve velkém, dobře chráněném zálivu Mali Lošinj. Kromě zemědělství a cestovního ruchu se obyvatelstvo zabývá rybolovem a stavbou lodí. Má velmi příjemné podnebí, hojnost vegetace, zvláště lesů. Pro tyto příznivé podmínky byl jakoby předurčen stát se již koncem 19. stol. jedním z nejoblíbenějších klimatických lázeňských středisek na východním Jadranu. I dnes se sem jezdí na zimní i letní ozdravné pobyty, vhodné zejména pro alergiky, astmatiky a při poruchách imunity.

Koupání
Nejnavštěvovanější koupaliště je v zátoce Čikat u stejnojmenného poloostrova (15 min chůze západně od centra města). Vlastní pláž je z drobnějších oblázků nebo z hrubého písku. Má pozvolný vstup do moře, takže je vhodná i pro děti. Pobřeží lemuje hustý borový les, který je součástí chráněného lesního komplexu Čikat. Nedaleko Čikatu, u hotelů Aurora a Vespera (20 min. chůze jihozápadně od centra M. Lošinje) se nacházejí oblázkové pláže Veli Žal, Sunčana uvala a Borik, opět velmi dobře vybavené. V blízkosti je též naturistická pláž. Z pláží v letovisku Mali Lošinj byly vyznamenány tzv. Modrou vlajkou tyto pláže: pláž Veli žal-Sunčana uvala a pláž kempu Poljana.

Sport
Mali Lošinj má velmi dobré podmínky především pro vodní sporty. Je zde známá škola potápění. Pod vedením instruktorů jsou pořádány tzv. podmořské výlety na nejkrásnější místa podmořské fauny a flóry nebo i k vrakům potopených lodí. Je tu jachtařská škola. Častým sportem je windsurfing (škola), jachting, dále jízda na koni, tenis (je tu i tenisová škola pro děti), stolní tenis, minigolf, fotbal. Jsou tu zřízeny stezky pro jogging a cyklostezky.

Kultura a zábava
Kromě běžných diskoték, různých společenských her a soutěží se tu po celý červenec a srpen v rámci Lošinjského kulturního léta (Lošinjsko kulturno ljeto) konají koncerty, výstavy, divadelní představení, vystoupení folklorních skupin, včetně koncertů dalmatských pěveckých souborů - tzv. klap, tanečních skupin, koncerty dechových orchestrů s průvodem mažoretek aj.

Výlety
- Upravená cesta pro pěší podél zátoky Čikat a Sunčana uvala 7 km), vede lesem, pěkné výhledy na malebné zátoky a na pláže.
- Pěšky nebo člunem do zátoky Krivica, jihovýchodně od Malého Lošinje (30 min.). Je proslulá svým zdravým lesním vzduchem (v okolí krásný, především borový les). Krásné koupání. - Susak - Motorovým člunem nebo pravidelnou lodní linkou na ostrůvek Susak (13 nám. mil), rozloha 6,3 km2, na západ od jižní části ostrova Lošinj. Ze zdejších vinohradů pochází výborné zdejší červené víno trojišćina. Mezi skalnatými jadranskými ostrovy je tento písčitý ostrůvek výjimkou a zvláštností - naplavený písek leží na vápencovém podloží ve vrstvě až 98 metrů. Proto je také celý ostrov zelený, porostlý bujnou vegetací, především bambusem. Na Susaku je krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Ostrůvek je vyhledáván potápěči. Pro potápění je vhodné celé jihozápadní pobřeží. Nejznámější lokalita je "Mys Margarina".
- Autem nebo autobusem na ostrov Cres - do městečka Osor (20 km) a dalších zajímavých míst na ostrově.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE