TRAVEL FAMILY s.r.o. - Vítkovice Tours Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

Hotel MALIN

 • Kód produktu: HR-0005M
 • Zábava pro dospělé i děti po celý den
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Chorvatsko, Ostrov Krk, Malinska Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastní
Stravování Polopenze, Snídaně
Ubytování Pokoj 1(+0) / 1/2 SWC-best price / Pokoj 2(+0) COMFORT- BM / Pokoj 2(+1) BM / Pokoj 2(+1) / Pokoj 2(+1) B / Pokoj 2(+2) FAMILY / Pokoj 2(+2) SUITE-B / Pokoj 2(+2) FAMILY-B / Pokoj 2(+2) FAMILY SUITE

Cena za 1 osobu od 1 867 Kč 2.197 Kč Sleva -15% Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje


Popis hotelu a zájezdu

 • Poloha

  umístěný cca 500 m od centra městečka Malinska.

 • Vybavení a služby

  restaurace, plážová restaurace, aperitiv bar, TV místnost, výtah, kongresový sál, bankomat, sejf, taneční terasa, parkoviště.

 • Ubytování

  klimatizované 1-2lůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT TV, minibarem, telefonem, WI-FI ZDARMA, sejfem, fénem, psacím stolem, klimatizací s možností přistýlky. Pokoje 1(+0) a 2(+0) mají velikost 18m². Pokoje 2(+1) 20 m² s možností přistýlky (90 x 200 cm); pokud tento typ pokoje je označen B je zde možnost balkonu, pokoj má velikost 23-25 m² ; pokud tento typ pokoje má označení BM je vybaven balkonem a orientací na mořskou stranu, velikost tohoto pokoje 25-27 m². Pokoje 2(+0) COMFORT - 30 m² s balkonem a orientací na mořskou stranu, jsou navíc vybaveny hydromasážní sprchou. Pokoje 2(+2) SUITE - 35-37 m² s balkonem.  Pokoje 2(+2) FAMILY - 30 m² jsou navíc vybaveny 2lůžkovou ložnicí s denní místností s rozkládacím gaučem (160 x 200 cm) s možností balkonu, nebo terasy - pokoj s terasou má velikost 44 m². 

 • Stravování

  snídaně formou bufetu, polopenze - snídaně a večeře formou bufetu, k večeři ZDARMA točené nápoje: místní pivo, voda a džus.

 • Pláž

  přírodní kamenitá, betonová plata, cca 50 m, vhodná pro děti, sprchy na pláži.

 • Sport a zábava

  dětské hřiště, stolní tenis, tenisové kurty, animace pro děti a dospělé, půjčovna kol, Wellness centrum (sauna, whirlpool, solárium, relax zona), vodní sporty dle místní nabídky.

 • Doplňující informace

  Poplatek za parkování - cca 4 EUR/den - platí se na místě. Parkování v garáži za poplatek - cca 10 EUR/den. Pobyt se psem - cca 15 EUR/den - platí se na místě. Pobytová taxa - cca 1 EUR/os./den - platí se na místě

 • Slevy pro děti

  dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA. Dítě do 12 let se 2 dospělými - ZDARMA. Dítě od 12 do 18 let se 2 dospělými - sleva 50 %. Osoba od 18 let na přistýlce - sleva 30 %. Děti do 18 let s 1 dospělým - sleva 30 %.

 • Výhody a benefity

  Osobám starším 60 let poskytneme mimořádnou slevu 5 %. Při pobytu na 3 noci v termínu 7.1. - 26.4. a 28.9.-23.12. Vám poskytneme mimořádnou slevu 5 %, při pobytu na 4 noci v termínu 27.4. - 7.6. a 14.9. - 27.9. Vám poskytneme mimořádnou slevu 5 %, Při pobytu na 7 nocí v termínu 22.6. - 13.7. a 31.8. - 13.9. Vám poskytneme mimořádnou slevu 5 %.

 • Poznámka

  parkování (5 EUR/den), parkování v garáži (10 EUR/den).

 • Cena zahrnuje

  ubytování, snídani/polopenzi na vybraný počet nocí.

 • Volitelné doplatky

  Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání - dětská postýlka (7 EUR/den), pes (15 EUR/den), garáž (10 EUR/den), parkování (5 EUR/den).

Hodnocení zákazníků

Interaktivní mapa oblasti

Ostrov Krk

Malinska

Popis

Zemědělská a rybářská obec, přístav a oblíbené letovisko Malinska na severozápadním pobřeží ostrova Krku se nachází v širokém stejnojmenném zálivu (zaljev Malinska), 13 km severně od města Krku. Vyniká bohatou vegetací (borové lesy, zahrady, sady).

Ubytování v Malinské
turistický komplex Haludovo - Ribarsko Selov v Malinské, který svého času patřil po architektonické stránce k vynikajícím hotelovým stavbám na celém pobřeží, není v současné době v provozu. Přesto je však hotelová nabídka pestrá. Další možnosti hotelového ubytování nabízí sousední letovisko Njivice.

Koupání v Malinské
Malinska má pláže zčásti z drobných kamínků (doplněné uměle), zčásti je tvoří betonová plata na slunění s upravenými vstupy do vody. Borový les poskytuje ochranu před sluncem. Pláž Rupa byla vyznamenána tzv. Modrou vlajkou kvality.

Sport v Malinské
Sportovní rybolov, potápění, jízda na koni, kuželky, minigolf, tenisové kurty, jachting. V září Kvarnerská regata. Možnost pronájmu vodních skútrů. V okolí cyklistické trasy.

Zábava v Malinské
Diskokluby a diskoterasy. Každý rok festival lidových písní a tanců z ostrova Krku (první srpnová neděle), folklor ostrova se pokládá za obzvlášť pozoruhodný.
23. července fešta - lidová slavnost k svátku sv. Apolináře (Sveti Apolinar), patrona Malinské. Fešta Malinská noc (Malinkarska noć) koncem července.

Kultura v Malinské
15.6. - 15.9. akce festivalu Kulturní léto v Malinské (Kulturno ljeto u Malinskoj), hudební a pěvecká vystoupení. Lze navštívit starý františkánký klášter v části zv. Porat (etnofrafická sbírka, lis na olivy, hlaholské památky atd.

Výlety z Malinské
- promenádní přímořská cesta (lungo mare) zvaná Rajská cesta(Rajski put) z Malinské do Njivice 7 km
- Omišalj 14 km
- Krk 15 km
- Dobrinj 10 km
- Výlet lodí do Beli na ostrově Cres nabízejí místní agentury za cca 130 kun
- Trajektový přístav Valbiska pro výlety na ostrov Cres (příp. i Lošinj) - 12 km

Jeskyně Bisurejka

Doprava: VLASTNÍ.

Jeskyně Bisurejka je jednou z 27 zpřístupněných jeskyní Chorvatska a jediná v oblasti. Otevřena pro veřejnost byla v roce 1997 a ročně ji navštíví asi 50.000 turistů. Nevyniká svou délkou, ale především svou krápníkovou výzdobou. Své jméno dostala podle legendy, která praví, že v jeskyni byl ukryt poklad pirátů včetně perel. V jeskyni také žije endemitský ráček Krčka špiljska babura, která nežije jinde na světě.


KRK TOUR

Doprava: AUTOBUSEM.

Ostrov Krk je jedním z největších chorvatských ostrovů. Míst, která lze zde objevovat je mnoho. Během výletu si prohlédnete městečko Omišalj, kde na Vás čeká ochutnávka domácí rakije. Toto město vyniká zachovalostí svého původního centra. Moderní zástavba je zcela stranou. Další zastávka je v městečku Vrbnik, které se stejně jako Omišalj nachází na strmých útesech, z kterých jsou překrásné výhledy. Ve Vrbniku budete moci ochutnat místní víno zvané Žlahtina, které je považováno za jedno z nejlepších vín Chorvatska. Při výletu se také zastavíte ve vesničce Nerezice, kde se podíváte, jak se dříve vyráběl olivový olej.

Orientační cena: cca 35 EUR/os., děti 4-12 let cca 20 EUR/os.. Výlet je možno zakoupit v místě pobytu. Organizátorem výletu není cestovní kancelář VÍTKOVICE TOURS. Pořádání výletu negarantujeme.


Panoramatická plavba okolo pobřeží ostrova Krk

Doprava: LODÍ.

Několikahodinová plavba na lodi okolo pobřeží ostrova Krku ke Krčskému mostu, zpět k Poratu, kde je zastávka, během níž proběhne tzv. aquashow. Díky tomu, že loď má prosklené podpalubí, lze si detailně prohlédnout podmořské dno. Život v moři navíc blíže přiblíží místní potápěč.

Orientační cena: cca 115 HRK/os., dítě 4-12 let cca 55 HRK/os.. Výlet je možno zakoupit v místě pobytu. Organizátorem výletu není cestovní kancelář VÍTKOVICE TOURS. Pořádání výletu negarantujeme.


Plavba na ostrov Cres

Doprava: LODÍ.

Polodenní lodní výlet na ostrov Cres do starobylého městečka Beli. Při plavbě si budete moci prohlédnout pobřeží ostrova Krk a během zastávky na Cresu se zajít podívat do Ekocentra s ohroženými supi, prohlédnout si vesničku Beli nebo se vykoupat na nedaleké pláži. Na zpáteční cestě se uskuteční tzv. aquashow, během které si budete moci v prosklené kajutě prohlédnout podmořský život.

Orientační cena: cca 170 HRK/os., děti cca 80 HRK/os.. Výlet je možno zakoupit v místě pobytu. Organizátorem výletu není cestovní kancelář VÍTKOVICE TOURS. Pořádání výletu negarantujeme.


Plavba na ostrov Rab a Pag

Doprava: LODÍ.

Celodenní lodní výlet se zastávkou na dvou ostrovech – na Rabu a Pagu. Po odjezdu z přístavu v Krku se vydáte na cestu k ostrovu Rab, prohlédnete si pobřeží ostrůvku Plavnik a následně zakotvíte ve městě Rab, jež je známé svou siluetou čtyř zvonic. Zde je možnost prohlédnout si město s místním průvodcem nebo se vykoupat na jedné z rabských pláží. Poté se budete plavit na ostrov Pag, kde si budete moci prohlédnout nejstarší olivovníky v Evropě, jejichž stáří se odhaduje na 2000 let. Na zpáteční cestě si prohlédnete zalesněné pobřeží ostrova Rab a divoké pobřeží ostrova Krk v okolí Staré Bašky.

Orientační cena: cca 45 EUR/os.. Výlet je možno zakoupit v místě pobytu. Organizátorem výletu není cestovní kancelář VÍTKOVICE TOURS. Pořádání výletu negarantujeme.


Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje