Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.cz

VALAMAR ATRIUM RESIDENCE BAŠKA

 • Kód produktu: HR-0185AT
 • K pláži: 10m
 • U pláže (do 50 m):
 • Do centra: 100m
 • K moři: 10m
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Chorvatsko, Ostrov Krk, Baška Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Produkt CKVT
Doprava Autokarem, Vlastní
Stravování Snídaně
Ubytování Pokoj 2(+1) / Pokoj 2(+1) B / Apt. 2+2 SU SW / Apt. 2+2 DE SW / Apt. 2+2 SU B / Apt. 4(+2) LUX SW

Cena za 1 osobu od 1 720 Kč 1.911 Kč Sleva -10% Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje


Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Proč právě sem

  Ubytovací zařízení je zapojeno do projektu chorvatské vlády Safe stay in Coratia, v rámci kterého je pro Vaši bezpečnou dovolenou garantováno dodržování přísných zdravotních a hygienických protokolů a standardů, více informací zde.

 • Poloha

  moderní aparthotel atriového typu leží přímo u krásné oblázkové pláže, cca 200 m od centra Bašky.

 • Vybavení a služby

  restaurace, aperitiv bar, směnárna, sejf, kadeřnický salon, terasa, WI-FI ZDARMA

 • Ubytování

  komfortní klimatizované 2lůžkové pokoje**** se sprchou, WC, SAT TV, minibarem, fénem, sejfem, s možností přistýlky, některé s balkonem.
  Klimatizované apartmány**** typ 2+2 - 2lůžková ložnice, denní místnost se 2 lůžky ve formě rozkládacího gauče, typ 2+2 SU velikost cca 47-60 m2 má jednu koupelnu, typ 2+2 SU SW velikost cca 62 m2 má dvě koupelny, typ 2+2 DE SW velikost cca 55 m2 má jednu koupelnu a na terase whirpool. 
  Klimatizovaný apartmán ***** typ 4(+2) LUX SW - velikost cca 110 m2 - dvě 2lůžkové ložnice, denní místnost se 2 lůžky (rozkládací gauč), dvě koupelny, samostatné WC, sauna, prostorná terasa s whirlpoolem. Apartmán se nachází ve 3.patře.
  Každý apartmán má vybavený kuchyň. kout (mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), SAT TV, telefon, fén, přípojku na internet, sejf, balkon nebo terasu. AP SW - s pohledem na moře.

 • Sport a zábava

  v hotelu VALAMAR Corinthia možnost využití  vnitřního a venkovního bazén se sladkou vodou a dětského bazénu , lehátka a slunečníky u bazénu za poplatek (v omezeném množství), fitness ZDARMA,  úschovna kol, v blízkosti - minigolf, dětské hřiště, animace v Baška Beach Camping Resortu (v termínu 1.7.-1.9.), plážový volejbal, tenisové kurty, stolní tenis, vodní sporty dle místní nabídky.

 • Stravování

  snídaně formou bufetu v sousedním hotelu VALAMAR Corinthia.

 • Pláž

  oblázkovo-písčitá, cca 50 m. Placené sprchy na pláži.

 • Doplňující informace

  sleva za včasný nákup je vázaná na jméno účastníka, typ ubytování a termín. Při změně jména účastníka, typu ubytování nebo termínu bude sleva za včasný nákup odebrána. Parkoviště za poplatek - cca 2 EUR/den - platí se na místě.

 • Slevy pro děti

  Dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA. SLEVA PRO POKOJE a APT 4(+2): osoba na přistýlce - ZDARMA.

 • Poznámka

  Parkoviště (cca 2 EUR/den) - platí se na místě.

 • Cena zahrnuje

  Ubytování a snídani na vybraný počet noci, pobytovou taxu.

 • Volitelné doplatky

  MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: dětská postýlka (cca 6 EUR/den) - platí se na místě, pes (cca 25 EUR/den) - platí se na místě.

Interaktivní mapa oblasti

Ostrov Krk

Baška

Zemědělské, rybářské městečko, přístav a velmi oblíbené turistické letovisko Baška leží na jihovýchodním pobřeží ostrova Krk. Baška má starou turistickou tradici s výraznou účastí Čechů.

Ubytování v Bašce
Baška nabízí ubytování v kvalitních moderních hotelích a v soukromí. Nabídku doplňují kempy; jeden z nich, Bunculuka, je naturistický.

Koupání v Bašce
Baška má velmi krásnou a populární pláž Vela plaža, která se nachází v široké zátoce podél celého městečka (2 km) - pláž je z droboučkých oblázků a z hrubého písku. Působivý je výhled na hradbu Velebitu na protilehlé pevnině a na majestátný ostrov Prvić. Pláž byla vyznamenána tzv. Modrou vlajkou kvality. Na pláži jsou mnohá zařízení pro zábavu a sport, např. tobogan.

Na okraji zátoky, již mimo městečko, je naturistická pláž (FKK) Bunculuka (kemp). Možnosti stejně hezkého koupání jsou v malých zátokách na blízkém ostrově Prvić, kam jezdí místní čluny (a odpoledne zase přivážejí hosty zpět do Bašky). V Bašce mohou hosté vyjíždět na lodí k malým zátokám na jih a na východ od Bašky, kam se lze dostat jen po vodě.

Sport v Bašce
Baška nabízí především různé druhy vodních sportů: potápění, podmořský rybolov, windsurfing, jachting. Nabídku sportovního vyžití doplňuje tenis, bowling, fotbal, minigolf, stolní tenis.

Zábava a kultura Bašky
Během celého léta se zde konají četné kulturní a zábavní akce. Populární je lidová slavnost Rybářský den (Ribarski dan) s doprovodným zábavním programem po celý den, zároveň bohatá nabídka místních gastronomických specialit.

Památky v Bašce
Barokní farní kostel sv. Trojice (Sveto Trojstvo) z 18. stol., má cenné předměty v inventáři. V místě je Vlastivědné muzeum (Zavičajni muzej). V okolí Bašky několik kostelíků, převážně vysoko v kopcích, kam lze uskutečnit příjemnou procházku.

Výlety z Bašky
- Klub českých turistů Baška tu začal působit již před první světovou válkou a jeho místní organizace pod tímto názvem působí dodnes. Klub vytyčil, upravil a provedl značení 14 turistických cest, které vedou na nejmalebnější místa v kopcích nad Baškou. Jsou to poutavé, i když někdy fyzicky dost náročné výstupy (stoupání, kamenitý terén), např. na nejvyšší vrch Krku Obzovou (569 m), k opravenému kostelíku sv. Jiří (Sveti Jurje ) vysoko nad Baškou či na jiné vděčné vyhlídkové body (Hory kvarnerských ostrovů). Značené cesty vedou i do odlehlých zátok, které jsou jinak téměř nedostupné, možnost krásného koupání.
- V nedaleké obci Jurandvor (2,5 km při silnici do Bašky) je na pozůstatcích římské vily benediktinský klášter z 11. stol., v poslední době restaurovaný. V jeho románském kostele jako součást oltářní přepážky tzv. Bašská deska (Bašćanska ploča), jeden z nejstarších psaných (resp. v tomto případě do kamene tesaných) dokumentů v chorvatské hlaholici (podrobněji tematický článek: Hlaholice a hlaholské památky). Dnes je na témž místě kopie, originál je v Záhřebu. Je to velmi cenná kulturní památka.
- Místní cestovní kanceláře pořádají různé výlety člunem. Zpestřením pobytu může být výlet do Senje na protilehlé pevnině, do Loparu na ostrov Ráb se zastávkami na ostrovech Goli a Sveti Grgur.
- Zajímavý je výlet člunem do obce Stara Baška v jihozápadní části ostrova, po silnici s velkou objížďkou - 27 km.
- Člunem lze zajet z Bašky také k jeskyni Škuljica (4 km).

Jeskyně Bisurejka

Doprava: VLASTNÍ

Jeskyně Bisurejka je jednou z 27 zpřístupněných jeskyní Chorvatska a jediná v oblasti. Otevřena pro veřejnost byla v roce 1997 a ročně ji navštíví asi 50.000 turistů. Nevyniká svou délkou, ale především svou krápníkovou výzdobou. Své jméno dostala podle legendy, která praví, že v jeskyni byl ukryt poklad pirátů včetně perel. V jeskyni také žije endemitský ráček Krčka špiljska babura, která nežije jinde na světě.


Koupání na pláži s léčivým bahnem

Doprava: VLASTNÍ

Zátoka, kde se nachází léčivé bahno, se rozkládá na severovýchodním pobřeží ostrova Krk okolo vesniček Klimno, Soline a Čižići. Bahno je oblíbené pro své léčivé účinky a vysoký obsah minerálů, které vyživují pokožku. V zátoce se také velmi daří chovu mušlí, takže si lze výlet zpříjemnit i gastronomickým zážitkem. Nedaleko od zátoky se také nachází veřejnosti zpřístupněná jeskyně Biserujka.


KRK TOUR

Doprava: AUTOBUSEM

Ostrov Krk je jedním z největších chorvatských ostrovů. Míst, která lze zde objevovat je mnoho. Během výletu si prohlédnete městečko Omišalj, kde na Vás čeká ochutnávka domácí rakije. Toto město vyniká zachovalostí svého původního centra. Moderní zástavba je zcela stranou. Další zastávka je v městečku Vrbnik, které se stejně jako Omišalj nachází na strmých útesech, z kterých jsou překrásné výhledy. Ve Vrbniku budete moci ochutnat místní víno zvané Žlahtina, které je považováno za jedno z nejlepších vín Chorvatska. Při výletu se také zastavíte ve vesničce Nerezice, kde se podíváte, jak se dříve vyráběl olivový olej.

Orientační cena: cca 35 EUR/os., děti 4-12 let cca 20 EUR/os.. Výlet je možno zakoupit v místě pobytu. Organizátorem výletu není cestovní kancelář Travel Family. Pořádání výletu negarantujeme.


Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje