Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare

Hotel AMINESS LUME (ex Feral)

 • Kód produktu: HR-0002F
 • K pláži: 10m
 • U pláže (do 50 m):
 • Do centra: 800m
 • K moři: 10m
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Chorvatsko, Ostrov Korčula, Brna Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Autokarem, Vlastní
Stravování Polopenze, Snídaně
Ubytování Pokoj 2(+0) BM

Cena za 1 osobu od 1 989 Kč 2.340 Kč Sleva -15% Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje


Strava: nerozhoduje


Popis hotelu a zájezdu

 • Proč právě sem

  Ubytovací zařízení je zapojeno do projektu chorvatské vlády Safe stay in Croatia, v rámci kterého je pro Vaši bezpečnou dovolenou garantováno dodržování přísných zdravotních a hygienických protokolů a standardů, více informací zde.

 • Poloha

  moderní hotel se nachází na samém břehu moře v malebné poklidné vesničce Brna, cca 25 km od Korčuly.

 • Vybavení a služby

  restaurace, aperitiv bar, obchod se suvenýry, terasa, výtah, WI-FI ZDARMA, parkoviště ZDARMA.

 • Ubytování

  klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT TV, WI-FI ZDARMA, telefonem, minibarem, fénem, sejfem.

 • Sport a zábava

  venkovní bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu ZDARMA (v omezeném množství), půjčovna kol (za poplatek), animace, vodní sporty.

 • Stravování

  snídaně nebo polopenze - formou bufetu.

 • Pláž

  částečně oblázková, kamenitá a betonová plata, cca 10 m, sprchy na pláži, lehátka a slunečníky ZDARMA (v omezeném množství).

 • Doplňující informace

  delegát do hotelu nedojíždí, je k dispozici na telefonu. Sleva za včasný nákup je vázaná na jméno účastníka. Při změně účastníka nebo změny termínu pobytu bude sleva za včasný nákup odebrána. 

  Pobyt se psem - 20 EUR/den, platí se na místě. Misku na vodu, uvítací koláček a přívěsek na obojek dostane na přivítanou.

  Check in od 15:00, check out do 10:00.

 • Slevy pro děti

  dítě do 7 let s 1 dospělým - sleva 50 %. Dítě od 7 do 14 let s 1 dospělým - sleva 30 %.

 • Výhody a benefity

  při zakoupení pobytů v období 11.6.-18.6. Vám bude poskytnuta mimořádná sleva 10 %. Osobám starším 65 let poskytneme v termínech do 8.6. a od 15.9. mimořádnou slevu 10 %. Tyto slevy nelze kombinovat se slevou za včasný nákup ani navzájem mezi sebou.

 • Cena zahrnuje

  ubytování, snídani/polopenzi na vybraný počet nocí, pobytovou taxu.

 • Volitelné doplatky

  Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: Dětská postýlka - ZDARMA. Pobyt se psem, 20 EUR/den, platí se na místě. Misku na vodu, uvítací koláček a přívěsek na obojek dostane na přivítanou.

Hodnocení zákazníků

Interaktivní mapa oblasti

Ostrov Korčula

Brna

Brna
Brna je malá osada v hluboké zátoce. Je to velmi klidné letovisko vzdálené asi 4 km od vnitrozemské obce Smokvica. V blízké zátoce Istruga se nachází léčivé bahno, které je volně přístupné.

Koupání
V okolních menších zátokách se nachází hezké pláže, Jsou buď písčité nebo oblázkové. Kolem pláží roste borový háj. Koupání je možné i na některém z přilehlých ostrůvků.

Sport
Můžete si zde vyzkoušet windsurfing, potápění nebo podmořský rybolov.

Kultura
Za vidění stojí rytířské hry "kumpanija" v blízké Smokvici, ale můžete se také vydat za těmito hrami i do dalších měst na ostrově, a to do Pupnatu, Žrnovu, Blatu a Čare.

Ubytování
Ubytovat se můžete v hotelu Feral nebo v soukromí.

Výlety
Za vidění stojí obec Smokvica, kde se pěstuje vinná réva a jsou zde velké vinné sklepy a stáčírny, pěstuje se zde také olivovník a ovoce.

Okruh po ostrově Korčula

Doprava: AUTOBUSEM

Ostrov Korčula, s výjimkou ostrova Mljet, je ostrovem s nejbujnější vegetací v celém Středomoří. Povrch ostrova činí 270 km2 , celková délka pobřeží, včetně sta zálivů a zátok a cca padesáti okolních ostrůvků, je 182 km. Korčula je šestým největším ostrovem a z hlediska hustoty osídlení je na prvním místě mezi chorvatskými ostrovy. Během okruhu navštívíte mnohá význačná a malebná místa dostupná stávající silniční sítí: Žrnovo, Pupnat, Čaru, Smokvicu, Blato a Vela Luku. Vaše cesta povede podél vinohradů kde se rodí známá chorvatská vína a podél mnoha staletých olivových hájů, budete se obdivovat překrásné a uchvacující krajině.
Okruh Vám umožní poznat nejen nejrůznější kulturně – historické památky a zvláštnosti ostrova, ale i způsob života místního obyvatelstva a jejich tradiční profese. Zpáteční cesta povede několika rybářskými vesnicemi a malebnými zátokami Gršica, Prižba, Brna.
Zúčastníte se také ochutnávky vína organizované v jednom z míst, které se vyznačuje typickou ostrovní atmosférou.

Orientační cena: cca 180 HRK/os.. Výlet je možno zakoupit v místě pobytu. Organizátorem výletu není cestovní kancelář Travel Family. Pořádání výletu negarantujeme.


Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje