Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare

LABRANDA SENSES Resort

 • Kód produktu: HR-0322V
 • K pláži: 50-100m
 • U pláže (do 50 m):
 • Do centra: 2000m
 • K moři: 50-100m
 • Ideální rodinná dovolená
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Chorvatsko, Ostrov Hvar, Vrboska Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Autokarem, Letecky, Vlastní
Stravování All inclusive, Polopenze s nápoji
Ubytování Pokoj 2(+1) BM STANDARD / Pokoj 2(+1) B STANDARD / Pokoj 2(+1) BM-SW STANDARD / Pokoj 2(+2) B Suite

Cena za 1 osobu od 4 239 Kč Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhodujeStrava: nerozhoduje


Popis hotelu a zájezdu.

 • Proč právě sem

  Prohlédněte si video o LABRANDA SENSES RESORTU.

 • Poloha

  hotelové pavilony obklopené středomořskou vegetací a borovicemi. Nachází se u nejkrásnějších pláží ostrova Hvar, východně od městečka Vrboska, stále žádanější lokality pro trávení letní dovolené. S Vrboskou je Senses Resort spojen chodníkem vedoucím podél moře, v délce cca 2 km.

 • Vybavení a služby

  restaurace, terasa, café bar, plážový bar, konferenční místnost, WI-FI v celém resortu ZDARMA, centrální recepce, bezplatné parkoviště.

 • Ubytování

  moderní klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT TV, WI-FI, minibarem, sejfem, balkonem, s možností přistýlky. Pokoje označené SW mají přímý výhled na moře. Pokoje SUITE - STUDIO - 2lůžková ložnice s manželskou postelí, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 1 dospělou osobu nebo jedno dítě do 12 let a jedno do 7 let. Vždy sprcha, WC, SAT TV, WI-FI, minibar, sejf, balkon.

 • Sport a zábava

  venkovní bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky (v omezeném množství), wellness & SPA - finská sauna, fitness, stolní tenis, minigolf, dětské hřiště, za doplatek - whirlpool, tenisové kurty, sportovní hřiště, dětská herna, zapůjčení holí Nordic Walking, aerobic, vodní aerobic, mini fotbal, vodní sporty.

 • Stravování

  polopenze plus - snídaně a večeře formou bufetu, k večeři neomezená konzumace místních točených alkoholických a nealkoholických nápojů. All inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, čerpání místních alkoholických a nealkoholických točených nápojů od 8:00 do 24:00  v restauraci, bazénovém a lobby baru.

 • Pláž

  oblázková, přírodní cca 50-100 m. Velmi vyhledávaná pláž Soline z hrubého písku je vzdálena cca 2 minuty pěšky.

 • Doplňující informace

  Pobytová taxa cca 1,8 EUR/os./den - platí se na místě. Pobyt se psem na vyžádání - cena cca 20 EUR/pes/den + závěrečný úklid cca 50 EUR/pobyt. Součástí vybavení jsou plážové osušky. Ideální místo pro rodiny s dětmi.

 • Slevy pro děti

  dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA.
  SLEVY PRO POKOJ 2(+1): dítě do 12 let na přistýlce - ZDARMA. Druhé dítě do 7 let bez nároku na lůžko - sleva 50 %.
  SLEVY PRO POKOJ 2(+2): první dítě do 12 let na přistýlce - ZDARMA, druhé dítě do 7 let na přistýlce - sleva 50 %. Osoba od 12 let na přistýlce - sleva 30 %.

 • Cena zahrnuje

  ubytování na vybraný počet nocí, polopenzi plus/služby All Inclusive.

 • Volitelné doplatky

  Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: dětská postýlka - cca 5 EUR/den, platba na místě.

Hodnocení zákazníků

Interaktivní mapa oblasti

Ostrov Hvar

Vrboska

Malá obec s hlavním zaměřením na rybolov a zemědělství, leží na severním pobřeží ostrova Hvar. Pěstuje se zde především vinná réva a olivovník. Vrbovska leží na konci úzké zátoky asi 9 km od Stareho Gradu.

Památky
Nejatraktivnější památkou Vrboske je opevněný, renesanční, mariánský kostel Svata Marija ze 16. století, nacházející se na vyvýšenině nad obcí. Dále zde najdeme několik barokních, renesančních a gotických domů. V jednom z domů se nachází rybářské muzeum. Další památku Vrbovske je kostel sv. Vavřince.

Koupání
Koupání si můžete užít na oblázkových plážích se skalnatým pobřežím a kamennými plochami. Mezi nejkrásnější pláž Vrboske patří oblázková pláž Soline v blízkosti hotelu Adriatic. Pláže jsou lemovány borovým lesem.

Sport
Jsou zde výborné podmínky pro všechny druhy vodních sportů. Najdeme zde potápěčskou školu a dobré podmínky pro windsurfing.

Ubytování
Ubytovat se můžete v hotelu a nebo v soukromí.

Výlety
Na výlet se můžete vydat do nedalekých měst. Do Jelsy nebo Stareho Gradu.

••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatelem a nenese žádnou odpovědnost za případné změny a eventuelní reklamace při nedodržení příslušných služeb. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit! Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

Upozornění: Ve svém vlastním zájmu nekupujte výlety na pláži, nemáte záruku vrácení peněz pokud se výlet neuskuteční.


JELSA, STARI GRAD, HVAR

JELSA

Jelsa je malebné městečko cca 3 km od Vrbosky a je jedním z nejoblíbenějších výletních míst. Vrboska je s Jeslou spojena přírodním chodníkem vedoucím podél moře, kde se můžete zastavit na koupání v jedné z mnoha krásných zátok. V Jelse se nachází spousta barů, kaváren a restaurací, stejně jako pulzující noční život, zejména pak 15.8., kdy se koná festival Dny města a také ke konci srpna, kdy se koná festival vína.
Centrum Jelsy je soustředěno kolem krásného náměstí, což je oblíbené místo k pití kávy a pozorování turistického ruchu. Hlavní historické památky v Jelse jsou pevnost a kostel Nanebevzetí Panny Marie, založený roku 1331, hřbitov a aklášter Augustiniánů z roku 1605. V blízkosti hlavního kostela se nachází velmi zajímavá sbírka asi 20 kamenných památek ze středověku, včetně náhrobku z doby římské, benátský lev a kamenný stůl, který patřil rytíři jménem Ivan Obradic .

STARI GRAD
Nejstarší osídlení na ostrově Hvar a jednoho z nejstarších měst v Chorvatsku. Stari Grad byl založen již starými Řeky roku 384 př. n.l. a byl hlavním městem ostrova až do 17. století.
Existuje zde spousta historických zajímavostí, z nichž mnohé se dochovaly v mimořádném muzeu města Stari Grad. Místa která by jste zde rozhodně neměli zapomenout navštívit jsou: Benediktýnský klášter, kostel Sv. Stjepana a pevnost Petra Hektorovića, působivý Letní palác s akváriem a kamennými sochami.

HVAR
Největší město na ostrově a nejlepší místo pro zábavu. Hvar je velmi rušným městem, plným zábavy po celou sezónu, zejména pak ve večerních hodinách. Samotné město pochází převážně z 16. století. Místa, která nemůžete nenavštívit jsou španělská pevnost s výhledem na město, benediktinský klášter, kde jeptišky pletou krajky z Agave, františkánský klášter, Arsenal a divadlo na náměstí, vynikající Hvar Heritage Museum.
Velmi populární je jednodenní výlet z Hvaru na fascinující Paklene otoke, smaragdové ostrůvky naproti městu. Ve městě je k dispozici spousta barů, restaurací, skrytých zátok a pláží v borových lesích.

Doprava: VLASTNÍ 

 


OPUŠTĚNÁ VESNICE HUMAC A JESKYNĚ GRAPČEVA ŠPILJA

Cca 7 km východně od Jelsy se nachází opuštěná pastýřská vesnice Humac, jeden ze skvostů ostrova Hvar. Její historie sahá až do 15. století. Nabízí nádherný výhled na moře a malebné zříceniny, nacházející se na každém kroku. Jedná se pravděpodobně o nejvíce autentickou vesnici na ostrově.

V současné době obec nemá tekoucí vodu ani elektřinu, ale nedostatkem návštěvníků netrpí. Potkáte se zde s řadou turistů i místních obyvatel z vesnice Vrisnik, kteří jsou vlastníci zdejší půdy. Humac je nejživější 26. června na den svatých Jana a Pavla, kdy se zde shromažďují místní obyvatelé, aby zde oslavili tento svátek. Je zde vynikající restaurace, ve které je k dispozici klíč k místnímu muzeu v kostele. Nabízí se zde možnost projížďky na koních po ostrově a je to zároveň výchozí bod pro výlety do Grapčevinske jeskyně. Výlety se realizují od 9 hodin ráno v pondělí, středu a sobotu, v období od 15 června do 15. září.

I když přístup do jeskyně není nejjednodušší, konečný výsledek stojí za námahu. Jeskyně svým stářím sahá až do neolitu ( 2500 př. nl ) a je jedním z nejstarších míst v regionu . V jeskyni jsou stalaktity a stalagmity, které jeskyni dominují, zvláště když se zde rozsvítí svíčky. Samota a klid poskytují ideální místo pro sebereflexi.

Doprava: VLASTNÍ 


VĚŽ TOR

Přibližně jednu hodinu chůze od Jelsy jsou pozůstatky řecké věže Tor, která pochází ze čtvrtého století před naším letopočtem. Vzhledem k tomu, že se nachází ve výšce cca 230 metrů nad mořem je od věže nádherný výhled k Vrbosce, Splitu a na pobřeží Makarské riviéry. Terasy kolem věže naznačují, že věž a její okolí bylo v minulosti osídleno.

Doprava: VLASTNÍ 


VÝLETY ZA VÍNEM

Hvar má charakteristickou vinařskou tradici, která sahá až do období starověkého Řecka. I dnes zde existuje mnoho kvalitních výrobců vína. Mezi ty nejlepší patří např. Zlatan Penkovic z obce Sveta Nedjelja, který vyrábí jediné chorvatské Grand Cru víno a Andro Tomić z Jelsy. Oba mají prostory pro ochutnávku vína. Pokud se nechcete vydat za vínem příliš daleko, vyzkoušejte vinařství Nikola Matković ve Vrbosce, za mostem.

Doprava: VLASTNÍ 


Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje