Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare

LABRANDA VELARIS Village

 • Kód produktu: HR-0322L
 • Do centra: 1000m
 • K moři: 50m
 • Letiště: 45km
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Chorvatsko, Ostrov Brač, Supetar Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Letecky, Vlastní
Stravování Polopenze, Snídaně
Ubytování Pokoj 2(+0) Classic / Pokoj 2(+1) B Standard / Pokoj 2(+1) BM Standard

Cena za 1 osobu od 2 739 Kč Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje


Strava: nerozhoduje


Popis hotelu a zájezdu.

 • Poloha

  Labranda Velaris Village (je součástí Labranda Village Resortu) se nachází v letovisku Supetar, skládá se ze 2 depandancí obklopených středomořskou zahradou, cca 1 km od centra Supetaru, u malebné zátoky Vela Luka.

 • Vybavení a služby

  v resortu - recepce, hlavní restaurace, lobby bar, bar a restaurace na pláži, společenská místnost, konferenční sál, kadeřnictví, WiFi, parkoviště.

 • Ubytování

  klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT TV, telefonem, fénem, sejfem, WiFi, s možností přistýlky. Pokoje Standard jsou prostornější a s balkonem.

 • Sport a zábava

  v resortu - venkovní bazén a dětský bazén, tenisové kurty, stolní tenis, sportovní hřiště, dětské hřiště, dětský klub, fitness, wellness (sauna, vířivka, masáže), půjčovna kol, potápěčské centrum, vodní sporty.

 • Stravování

  snídaně formou bufetu, polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

 • Pláž

  oblázková, oblázkovo-písčitá, cca 50 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Možnost pronájmu plážových osušek.

 • Doplňující informace

  parkoviště za poplatek 5 EUR/den. Pobytová taxa cca 1,4 EUR/os./den - platí se na místě.

 • Slevy pro děti

  Dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA. Dítě do 12 let na přistýlce se 2 dospělými - ZDARMA. Osoba od 12 let na přistýlce - sleva 30 %. Dítě do 12 let na základním lůžku s 1 dospělým - v období do 14.6. a od 20.9. sleva 50 %, v období 14.6.-20.9. sleva 20 % (tato sleva je na vyžádání).

 • Cena zahrnuje

  ubytování a snídani/polopenzi na vybraný počet nocí.

 • Volitelné doplatky

  Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: dětská postýlka - cca 5 EUR/den, platba na místě. Pes - cca 20 EUR/den + 50 EUR za závěrečný úklid

Interaktivní mapa oblasti

Ostrov Brač

Brač je typický vápencový ostrov s převážně kamenitým terénem. Žije zde přibližně 14 000 obyvatel. Pěstují se zde olivovníky, vinná réva, višně a mandloně. Rozšířený je chov ovcí a rybolov.
Mnoho turistů zná ostrov díky pláži Zlatni rat (Zlatý mys) v Bolu, která je pokládaná mnohými za nejkrásnější pláž na Jadranu. Tato pláž je oceněná Modrou vlajkou.
Známý je také těžbě mramoru. Těží se zde již po dva tisíce let. Z bračského mramoru je postaven např. Diokleciánův palác (Split), parlament v Budapešti (Maďarsko) nebo Bílý dům (Washington D.C., USA).

Supetar

Supetar
Supetar je hlavní město ostrova Brač s přibližně 2 500 obyvateli. Je to velmi oblíbené letovisko, které je trajektově spojené se Splitem. Hotelové městečko leží na okraji Supetaru.

Památky
V centru obce najdeme farní kostel z 18. století. Dále zde najdeme mauzoleum rodiny Petričevićů.

Koupání
V Supetaru najdeme krásné pláže s pozvolným vstupem do moře, takže jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Pláže jsou skalnaté, oblázkové a místy i písečné.Jedna z nejhezčích pláží je u hotelového komplexu Waterman Sypetrvs.

Sport
Jsou zde vynikající podmínky pro vodní sporty, jako jsou jachting, windsurfing nebo potápění. Můžete si vyzkoušet tenisové kurty, plážový volejbal nebo minigolf.

Zábava
29. června se zde každoročně pořádá lidová veselice ke svátku sv. Petra a Pavla. Další akce se pořádá při svátku P. Marie Mircké a to 2. srpna.

Kultura
Přes hlavní sezónu se zde pořádají koncerty nebo divadelní představení.

Ubytování
V Supetaru je možno se ubytovat v hotelech, hotelových apartmánech,v soukromí nebo v kempu.

Výlety
Můžete si vyjít na nejvyšší horu ostrova Vidovu goru, odkud je krásný výhled na celý ostrov. Další možnost je výlet do skalního kláštera Blaca, nebo do vesnice Pučišća, která je hlavním střediskem těžby kamene a jeho zpracování na ostrově.

Supetar Supetar

••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatelem a nenese žádnou odpovědnost za případné změny a eventuelní reklamace při nedodržení příslušných služeb. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit! Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

Upozornění: Ve svém vlastním zájmu nekupujte výlety na pláži, nemáte záruku vrácení peněz pokud se výlet neuskuteční.


Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje