Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare

Hotel KATARINA

 • Kód produktu: HR-0017V
 • K pláži: 50m
 • U pláže (do 50 m):
 • Do centra: 300m
 • K moři: 50m
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Chorvatsko, Kvarner, Selce Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastní
Stravování Polopenze s nápoji
Ubytování Pokoj 2(+0) St / Pokoj 2(+1) B-St / Pokoj 2(+1) BM-Su / Pokoj 2(+1) Su / Pokoj 4(+2) Family

Cena za 1 osobu od 3 140 Kč Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu.

 • Proč právě sem

  Prohlédněte si video RIVIERA CRIKVENICA.

 • Poloha

  nově renovovaný hotel nacházející se cca 300 m od centra městečka Selce.

 • Vybavení a služby

  klimatizovaná restaurace, plážová restaurace, aperitiv bar s terasou, WI-FI ZDARMA, sejf na recepci za poplatek, kongresová místnost, TV místnost, výtah, parkování - za poplatek (omezený počet míst).

 • Ubytování

  klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT TV, telefonem, fénem, sejfem, WI-FI ZDARMA, minibarem, některé pokoje jsou s balkonem a mají možnost přistýlky. Pokoj 4(+2) Family - dva 2 lůžkové pokoje propojené dveřmi, s možností dvou přistýlek. Typ 4(+2) Family a 2(+1) Su jsou nové pokoje s modernějším designem a mají francouzský balkon. Typ 2(+1) BM-Su je s výhledem na moře.

 • Sport a zábava

  vnitřní a venkovní bazén s mořskou vodou, dětský bazén, wellness - bazén s vyhřívanou mořskou vodou, whirlpool, finská a bio sauna, turecké lázně, půjčovna jízdních kol, animace 15.6.-10.9., vodní sporty. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (v omezeném množství).

 • Stravování

  polopenze - snídaně a večeře formou bufetu. K večeři točené nápoje ZDARMA.

 • Pláž

  oblázková, betonová plata, cca 50 m, sprchy na pláži, přístup na pláž po schodech, přes místní komunikaci. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

 • Doplňující informace

  Pobytová taxa cca 1,4 EUR/os./den - platí se na místě. Parkování za poplatek 10 EUR/automobil/den (omezený počet míst).

 • Slevy pro děti

  dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA. SLEVY PRO POKOJ 2(+0) - dítě do 12 let na základním lůžku - sleva 30 %. SLEVY PRO POKOJ 2(+1) - dítě do 12 let na přistýlce se 2 dospělými - ZDARMA. Osoba od 12 let na přistýlce se 2 dospělými - sleva 20 %. SLEVY PRO POKOJ 4(+2): dítě do 12 let na třetím a čtvrtém lůžku nebo na přistýlce - ZDARMA. Osoba od 12 let na třetím lůžku - ZDARMA. Osoba od 12 let na čtvrtém lůžku nebo na přistýlce - sleva 60 %.

 • Cena zahrnuje

  ubytování na vybraný počet nocí, polopenzi.

 • Volitelné doplatky

  MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: dětská postýlka - ZDARMA, pobyt se psem 25 EUR/den.

Hodnocení zákazníků

Interaktivní mapa oblasti

Kvarner

Selce

Zemědělské a rybářské městečko Selce patří mezi malá, vyhledáváná a především klidná letoviska na Jadranu. Selce leží na pobřeží Vinodolského průlivu (Vinodolski kanal), 3 km jihovýchodně od známější Crikvenice. V okolí se pěstuje vinná réva a další zemědělské plodiny.

Selce má podobné přírodní podmínky jako Crikvenice, je však podstatně skromnější. Má starou tradici rodinné rekreace. Je zde léčebna specializovaná na léčení srdečních a revmatických chorob i chorob dýchacích cest.

Ubytování v Selcích
Letovisko Selce má hotely, hotelové apartmány, kempy. Velká nabídka ubytování je v soukromí v nově postavených vilách v okolí.

Koupání v Selcích
Pláže v Seleích jsou z drobných oblázků a písku, mají pozvolný přístup do moře - jsou vhodné především pro děti. Pláž Poli mora a pláž před hotelem Varaždin byly vyznamenána tzv. Modrou vlajkou kvality.

Sport v Selcích
Vodní sporty (potápěčská škola), míčové hry (tenis atd.), minigolf, boccia.

Zábava v Selcích
Rybářské slavnosti (Ribarske fešte) 12. červenec - 12. srpen, různé zábavní a kulturní akce. Rybolov s hosty (ribolov sa gostima), možnost zúčastnit se rybolovu s místními rybáři, 17. srpen. Široké možnosti zábavy v blízké Crikvenici

Památky v Selcích
Původně stála v Selcích římská osada (nalezeny skromné zbytky), později se na jejím místě rozvíjela obec jako přístaviště vesnic ze sousedního úrodného kraje Vinodol; vyváželo se hlavně víno.
V městečku Selce se zachovalo několik pěkných ukázek staré vesnické architektury, typické pro zdejší přímoří s vysokými zděnými ploty a zvláštními schodišti. Některé stavby z konce 19. a 20. stol. mají secesní nebo pseudohistorizující ráz, např. kostel sv. Kateřiny (Sveta Katerina) je postaven v historizujícím slohu. Na kopečku nad obcí stojí kostelík sv. Jiří (Sveti Juraj).

Výlety z městečka Selce
- promenádní cesta "lungo mare" do Crikvenice 3 km
- Novi Vinodolski 6 km
- Bribir - 6 km severovýchodně. Zemědělská obec v tzv. Vinodolské dolině ve vnitrozemí. Z bývalého frankopanského hradu se zachovala jen hranolová věž ze zač. 14.stol. Hlavními místními památkami jsou originál J.Palmy ml. "Mytí nohou" v barokním kostele sv.Petra a Pavla (Sv.Petar i Pavao) a malá chrámová klenotnice.
- výlet na ostrov Krk do obce Šilo nebo Vrbnik a do dalších letovisek

••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatelem a nenese žádnou odpovědnost za případné změny a eventuelní reklamace při nedodržení příslušných služeb. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit! Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

Upozornění: Ve svém vlastním zájmu nekupujte výlety na pláži, nemáte záruku vrácení peněz pokud se výlet neuskuteční.


BAŠKA

Půldenní výlet do městečka Baška, která se nachází na protějším ostrově Krk. V malebném městečku si každý přijde na své. Baška nabízí nádherné koupání na cca 3,5 km dlouhé pláži oceněné tzv. Modrou vlajkou. Milovníci podmořského světa mohou navštívit oblíbené akvárium. Pro aktivnější turisty je zde bohatá nabídka pěších turistických tras. Příjemné posezení naleznete v nespočetném množství kavárniček, barů a restaurací. Nechte se zlákat k návštěvě tohoto působivého letoviska (libovolný program na cca 4 hodiny). Na lodi je k dispozici občerstvení v podobě šunky zvané "pršut" a sýra.

Doprava: LODÍ 


FISH PICNIC - CRIKVENICA

Plavba lodí okolo pobřeží Crikvenice, Dramalju a Jadranova ke Krčskému mostu, pod kterým proplujete a budete pokračovat v plavbě okolo pobřeží ostrova Krk do vesničky Šilo. Tam na Vás čeká lahodný oběd, po kterém se vydáte na plavbu do městečka Vrbnik. Ten proslul svým lahodným vínem Žlahtina, které se řadí mezi jedno z nejlepších chorvatských vín. Ve Vrbniku je zastávka, během které si můžete prohlédnout starobylé centrum, ochutnat místní víno nebo se pokochat výhledy z vysokých skal, na kterých se městečko rozkládá.

Doprava: LODÍ


NÁRODNÍ PARK PLITVICKÁ JEZERA

Celodenní výlet klimatizovaným autobusem do nejstaršího, největšího a nejnavštěvovanějšího národního parku Chorvatska. Plitvická jezera, která byly roku 1979 zapsány na seznam UNESCO, tvoří na 92 vodopádů a 16 kaskádovitě položených jezer s průzračně čistou vodou. Během návštěvy se projdete po upravených stezkách okolo jezer a vodopádů a projedete se lodí po největším jezeru Kozjak. Zde si vzpomeneme na film Poklad na Stříbrném jezeře a Karla Maye. Okolí jezer je pokryto hlubokými lesy, porostlé desítkami endemitských rostlin a obýváno mnoha živočichy včetně medvěda. Cena výletu zahrnuje vstupné, jízdu vláčkem, plavbu přes jezero a oběd.

Doprava: AUTOBUSEM


PLAVBA DO MĚSTEČKA VRBNIK NA OSTROVĚ KRK

Polodenní lodní výlet do městečka Vrbnik na ostrově Krk. Jedná se o starobylé město, kde se můžete dlouho procházet malebnými uličkami objevovat skrytá zákoutí. Vrbnik je známý díky bílému vínu „Žlahtina“, které se pěstuje v jeho okolí a patří k nejlepším  chorvatským vínům. Během prohlídky města se budete moci projít nejužší uličkou Chorvatska, která má určitých místech pouze 30 cm a vychutnat si výhledy na Crikvenicu a její okolí z vysokých útesů, na kterých se Vrbnik rozkládá. V ceně výletu je taktéž ochutnávka rakije a vína.

Doprava: LODÍTŘI OSTROVY (KRK, RAB, GOLI OTOK)

Celodenní lodní výlet, při kterém poznáte hned tři ostrovy najednou. Na ostrově Krk navštívíte letovisko Baška, které je oblíbené zejména pro svou krásnou dlouhou oblázkovo-písčitou pláž Vela Plaža, která byla oceněna tzv. Modrou vlajkou kvality. Zde se můžete okoupat nebo využít volný čas k prohlídce města. Na ostrově Rab zakotvíte u stejnojmenného městečka Rab, kde Vás průvodce provede jeho historickým centrem nebo je možné opět využít čas ke koupání. Ostrov Goli Otok je malý pustý ostrov nacházející se mezi ostrovem Krk a ostrovem Rab, kterému se přezdívá chorvatský Alcatraz, jelikož v minulosti tento ostrov fungoval jako obávaný vězeňský tábor především pro pro politické vězně a nepřátele Titova režimu. Kolem ostrova je možné se také projet turistickým vláčkem.

Doprava: LODÍ 


Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje