TRAVEL FAMILY s.r.o. - Vítkovice Tours Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

Hotel REMISENS Giorgio II

 • Kód produktu: HR-0015G
 • Do centra: 300m
 • K moři: 20m
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Chorvatsko, Kvarner, Opatija Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastní
Stravování Plná penze, Polopenze
Ubytování Pokoj 2(+1) BM / Pokoj 2+2 BM FAMILY

Cena za 1 osobu od 6 247 Kč 7.350 Kč Sleva -15% Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje


Popis hotelu a zájezdu

 • Poloha

  Nově postavený hotel Remisens Giorgio II se nachází přímo u moře v Opatiji - Ičiči, obklopen zelení.

 • Vybavení a služby

  180 pokojů, restaurace, bar, venkovní bazén,  pizzerie, WI-FI, sejf, terasa, parkoviště.

 • Ubytování

  Pokoj 2(+1 BM - dvoulůžkový pokoj typu superior se sprchou, WC, balkonem s výhledem na moře, klimatizací, LCD TV, Wi-fi, s možností jedné přistýlky.
  Pokoj 2+2 BM-FAMILY- rodinný pokoj: dvě propojené místnosti, v každé manželská postel, s klimatizací, LCD TV, Wi-fi, sprchou, WC.

 • Stravování

  v termínu do 20.6 a od 15.9. polopenze - snídaně a večeře formou bufetu, k večeři jsou ZDARMA místní točené nápoje (pivo, víno, džus), v termínu 20.6 - 15.9. plná penze - snídaně, oběd a večeře formou bufetu, k obědu a večeři jsou ZDARMA místní točené nápoje (pivo, víno, džus).

 • Pláž

  oblázková, přírodní - vzdálena cca 50 m.

 • Sport a zábava

  dle místní nabídky.

 • Doplňující informace

  Sleva za včasný nákup je vázaná na jméno účastníka. Při změně účastníka bude sleva za včasný nákup odebrána.

 • Slevy pro děti

  dítě do 3 let bez lůžka - ZDARMA. Dítě od 3 do 14 let se 2 dospělými - ZDARMA. Dítě od 3 do 14 let s 1 dospělým v pokoji 2(+0) a 2(+1) - sleva 30 %. SLEVY PRO POKOJ 2(+1): první dítě od 3 do 14 let na přistýlce se 2 dospělými - ZDARMA a 2. dítě bez lůžka od 3 do 14 let - sleva 50 %. Osoba od 14 let na přistýlce - sleva 15 %. SLEVY PRO POKOJ 2+2: osoba od 14 let se 2 dospělými - sleva 50 %.

 • Výhody a benefity

  U pobytu na 5 nocí v termínu 23.6.-28.6. Vám poskytneme mimořádnou slevu 10 %, kterou lze kombinovat se slevou za včasný nákup.

 • Cena zahrnuje

  ubytování na vybraný počet nocí, polopenzi/plnou penzi na vybraný počet nocí, pobytovou taxu, přihlašovací poplatek.

 • Volitelné doplatky

  Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání - dětská postýlka - 11 EUR/den, pobyt se psem - 20 EUR/den (platba na místě).

Interaktivní mapa oblasti

Kvarner

Opatija

Popis

Opatija je jedno z nejnavštěvovanějších a nejluxusnějších přímořských mist na východním Jadranu, jsou to také známé klimatické lázně. Opatija se nachází 13 km jihozápadně od Rijeky. Starý název, pod nímž byly lázně v Evropě pojmem, byl Abbazia.

Opatija má v důsledku své chráněné polohy velmi příznivé, mírné podnebí. Díky dostatku vodních srážek má velmi hojné rostlinstvo - přímořské i subtropické (dovezené). Součástí Opatije je předměstí Volosko.

Ubytování v Opatiji
Renomované letovisko Opatija má velkou koncentraci luxusních hotelů. V posledních letech bylo v Opatiji hodně investováno do rekonstrukce hotelů, což příspělo k jejich zařazení do vyšší kategorie. V Opatiji je několik pětihvězdičkových hotelů a více čtyřhvězdičkových.

Koupání v Opatiji
V Opatiji jsou čtyři městská koupaliště - navezený písek, pěkně upravená, platí se vstupné. V moři jsou v poměrně nevelké vzdálenosti od břehu ochranné sítě a je zakázáno koupat se za těmito sítěmi, mimo vyhrazená koupaliště (a tudíž bez sítí), koupat se dál než 100 metrů od břehu, plavat v přístavech nebo jiných místech s lodním provozem na moři. Tyto podmínky sice platí i jinde, ale zde se vyžadují přísněji.

Vlastní pláže, byť nevelké, mají i mnohé opatijské hotely, zvláště hotely vyšších kategorií. Pláže jsou převážně betonové se schody do moře, dno je místy písčité a mírně se svažující do moře. Z pláží v Opatiji byly vyznamenány tzv. Modrou vlajkou kvality tyto pláže: Slatina (hlavní pláž), Lido (u parku Angiolina) a Tomaševac (u hotelu Ambassador).

Sport v Opatiji
Letovisko Opatija nabízí možnost provozování především jachtingu a tenisu. V průběhu roku se v Opatiji koná mnoho významných sportovních akcí, např. Pohár Opatije v jachtingu v listopadu, Mezinárodnní regata v květnu, regata Galiola Sun Adria v září, mezinárodní turnaj v házené v září, mezinárodní mistrovství v tenise mládeže do 12 let. V Opatiji jsou dobré podmínky pro cyklistiku.

Zábava a kultura v Opatiji
Nabídka zábavy a společenských akcí je v Opatiji bohatá. V Opatiji jsou taneční kluby, noční podniky s tancem, bary, restaurace všeho druhu a kasino. Vzhledem k vysoké úrovni těchto zařízení je jejich návštěva poměrně drahá. V Opatiji se koná velké množství různých společenských, kulturních a zábavních akcí, a to většinou v průběhu celého roku. Konají se koncerty klasické hudby i hudby rockové, divadelní představení, filmové přehlídky, výstavy. Významnou akcí je Liburnia Jazz Festival v červenci.

Historie Opatije
Opatija dostala své jméno podle benediktinského opatství (chorv. opatija), založeného zde v 15. stol.
Počátek rozvoje cestovního ruchu je tu spojen s vybudováním silnice do Rijeky (1843), kde se v té době začal stavět i úsek železnice Rijeka - Pivka jako odbočka z hlavní železniční trati Vídeň - Terst (později byla postavena i železnice do Budapešti). V té době postavil bohatý rijecký velkoobcbodník Scarpa v Opatiji přepychovou vilu Angiolinu s rozlehlým subtropickým a přímořským parkem. Vila se brzy stala oblíbeným společenským střediskem urozených hostů z celé Evropy, především však z Rakouska. Pobývalo tu i mnoho korunovaných hlav. Brzy se začaly stavět luxusní hotely, sanatoria i soukromé vily a letohrádky vysoké rakouské šlechty, včetně členů rakouského císařského dvora, zřizovaly se zahrady a parky, stavěla společenská zařízení. Opatija získala v r. 1899 status klimatických lázní a brzy se stala oblíbeným přímořským místem především pro zimní pobyty evropské společenské smetánky.

Po připojení Istrie a Kvarneru k Itálii po první světové válce pohasla sláva Opatije, počet a společenská úroveň návštěvníků se podstatně snížily. Ani po druhé světové válce, po začlenění celého tohoto území do svazku socialistické Jugoslávie, se Opatiji příliš nedařilo. Teprve velký boom cestovního ruchu v 60. letech minulého století přinesl novou vlnu zájmu o Opatiji. Začaly se obnovovat a modernizovat staré hotely při zachování jejich exteriéru, postavilo se i několik málo nových hotelů, vesměs nejvyšších kategorií, obnovila se infrastruktura i celková tvář lázní. Podstatně sice stoupla podpora letních pobytů, avšak i nadále se kladl důraz na mimosezónní pobyty, k čemuž měla přispět moderní kongresová hala a další zařízení a služby pro kongresy, sjezdy. sympozia apod. Záměr se podařil a Opatija se stala jedním z nejfrekventovanějších kongresových míst v Chorvatsku. Ročně se zde takových akcí mnoho desítek.

Výlety z Opatije
- promenádní cesta "lungo mare" přes Volosko do Lovranu 12 km
- vycházková cesta Carmen Sylvae, pohodlná cesta pro pěší od koupaliště Slatina k osadě Pobri nad Opatijí, krásné výhledy, 3 km (cesta byla nazvána podle obdivovatelky Opatije, rumunské královny a básnířky Carmen Sylvy)
- vycházky po svazích Učky, výlety na vrcholky tohoto pohoří
- výlet do národního parku Risnjak 50 km
- Rijeka 13 km
- Benátky

Fish picnic Opatija

Doprava: LODÍ.

Celodenní výlet na dva ostrovy Kvarnerského zálivu. Vyplouvá se z přístavu v Opatiji a pluje se směrem k ostrovu Krk. Během plavby Vám bude nabídnuto lehké občerstvení. Na Krku si budete moci prohlédnout pobřeží okolo letoviska Njivice, kde i loď zastaví. Během přestávky se budete moci vykoupat na místní pláži nebo se projít po centru Njivic. Následuje plavba na ostrov Cres do městečka Beli, během které bude sevírován na lodi oběd. Na Cresu loď podruhé zastaví. Zde můžete navštívit Ekocentrum, kde se starají o chráněné supy bělohlavé nebo si prohlédnout starobylé centrum vesničky Beli rozkládající se na útesech.

Orientační cena: cca 290 HRK/os.. Výlet je možno zakoupit v místě pobytu. Organizátorem výletu není cestovní kancelář VÍTKOVICE TOURS. Pořádání výletu negarantujeme.


Noční plavba okolo pobřeží Opatije

Doprava: LODÍ.

Přibližně dvouhodinová noční plavba okolo pobřeží Opatije a přilehlých vesniček, jako jsou Ičići, Ika nebo Lovran. Budete se moci pokochat výhledy na osvětlená letoviska a vychutnat si i živou hudbu přímo na lodi.

Orientační cena: cca 125 HRK/os.. Výlet je možno zakoupit v místě pobytu. Organizátorem výletu není cestovní kancelář VÍTKOVICE TOURS. Pořádání výletu negarantujeme.


Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje