Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare

Hotel ZAGREB

 • Kód produktu: HR-0010Z
 • K pláži: 50m
 • U pláže (do 50 m):
 • Do centra: 300m
 • K moři: 50m
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Chorvatsko, Kvarner, Karlobag Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastní
Stravování Plná penze s nápoji
Ubytování Pokoj 1(+0) / Pokoj 1(+0) B / Pokoj 2(+2) / Pokoj 2(+2) B

Cena za 1 osobu od 5 252 Kč Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu.

 • Poloha

  hotel přímo na břehu moe s krásným výhledem na ostrov Pag, cca 300 m od centra městečka Karlobag.

 • Vybavení a služby

  recepce, restaurace, bar s terasou, kongresový sál, obchod se suvenýry, WiFi, parkoviště (za poplatek).

 • Ubytování

  klimatizované 1lůžkové a 2 lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, vždy se sprchou a WC, TV, lednicí a balkonem.

 • Sport a zábava

  vnitřní a venkovní bazén, wellness, fitness, herní sál s kulečníkovými stoly, stolní hokej a fotbal, živá hudba, animační program, minigolf, stolní tenis, tenisové kurty, hřiště pro míčové hry, vodní sporty dle místní nabídky, v blízkosti turistické trasy do pohoří Velebit.

 • Stravování

  plná penze - snídaně, oběd, večeře formou bufetu vč. nápojů během jídla (místní točené pivo, víno, džus, limonády, voda).

 • Pláž

  přímo pod hotelem betonové plata, menší oblázková pláž a bazén v moři, další oblázková pláž cca 400 m (přístup na pláž po schodech).

 • Doplňující informace

  pobytová taxa cca 1,33 EUR/os./den - platí se na místě, parkoviště cca 4 EUR/den - platí se na místě. 

 • Slevy pro děti

  Slevy při obsazení pokoje 2 osobami: dítě do 7 let na základním lůžku s 1 dospělou osobou v pokoji - sleva 50 %, dítě 7-15 let - sleva 30 %, dítě 15-18 let - sleva 20%.

  Slevy při obsazení pokoje 3-4 osobami: první dítě dítě do 12 let na přistýlce - ZDARMA, první dítě dítě 12-15 let na přistýlce sleva 50 %. Druhé dítě do 1 roku na přistýlce ZDARMA, druhé dítě 1-15 let - sleva 50 %.
  Dítě 15-18 let na přistýlce sleva 30 %. Dospělá osoba na přistýlce - sleva 20 %.

  Při kombinaci dvou dětí do 12 let s 1 dospělou osobou na pokoji - jedno dítě ZDARMA, druhé dítě sleva 40%.

 • Cena zahrnuje

  ubytování, plnou penzi s nápoji na vybraný počet nocí.

 • Volitelné doplatky

  MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Interaktivní mapa oblasti

Kvarner

Karlobag

KARLOBAG
Městečko a přístav pod srázy Velebitu, má 470 obyvatel. Leží na rozhraní Chorvatského přímoří a Severní Dalmácie, 58 km jihovýchodně od Senje. Karlobag leží proti ostrovu Pagu, od něhož je oddělen 1,8 km širokým Velebitský průlivem (Velebitski kanal).

Historie a památky
Původně se městečko nazývalo Bag. Své dnešní jméno dostal Karlobag podle habsburského velkovévody Karla, který je dal obnovit poté, kdy je úplně v r. 1525 vypálili Turci. I další staletí městečka byla poznamenána válečnými událostmi a strádáním obyvatel, ať již šlo o střetnutí Rakušanů s Turky nebo Benátčany. O další rozvoj Karlobagu se zasloužil další Habsburk, císař Karel VI., který založil přístav a dal zpracovat projekty silnic. Karlobag však zažil i bombardování za 2.sv.války, kdy např. z farního kostela sv.Karla Boromejského zbyla jen izolovaně stojící zvonice.

Koupání, sport
Dobré možnosti koupání jsou na nově upravených plážích. Karlobag má dobré možnosti pro provozování vodních sportů.

Výlety
Senj - 58 km
horské středisko Baške Oštarije v pohoří Velebit - 17 km. Úzká silnice stoupá do průsmyku Oštarijska vrata (též Stara vrata) ve výšce 928 m n.m., kde se otevírá karásný výhled na moře a ostrovy. Dále lze pokračovat do města Gospić v Lice - 40 km, případně k Plitvickým jezerům)
Jablanac - 28 km severozápadně, malebná zátoka Zavratnica, z přístavu Stinica (3 km severně od Jablance) krátký trajekt na ostrov Ráb (do Mišnjaku), východisko značených cest na Velebit
trajektový přístav Prizna - 15 km severozápadně, trajekt na ostrov Pag (do Žigljenu)
národní park Paklenica - 45 km na jihovýchod

••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatelem a nenese žádnou odpovědnost za případné změny a eventuelní reklamace při nedodržení příslušných služeb. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit! Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

Upozornění: Ve svém vlastním zájmu nekupujte výlety na pláži, nemáte záruku vrácení peněz pokud se výlet neuskuteční.


BAŠKA

Půldenní výlet do městečka Baška, která se nachází na protějším ostrově Krk. V malebném městečku si každý přijde na své. Baška nabízí nádherné koupání na cca 3,5 km dlouhé pláži oceněné tzv. Modrou vlajkou. Milovníci podmořského světa mohou navštívit oblíbené akvárium. Pro aktivnější turisty je zde bohatá nabídka pěších turistických tras. Příjemné posezení naleznete v nespočetném množství kavárniček, barů a restaurací. Nechte se zlákat k návštěvě tohoto působivého letoviska (libovolný program na cca 4 hodiny). Na lodi je k dispozici občerstvení v podobě šunky zvané "pršut" a sýra.

Doprava: LODÍ 


NÁRODNÍ PARK PLITVICKÁ JEZERA

Celodenní výlet klimatizovaným autobusem do nejstaršího, největšího a nejnavštěvovanějšího národního parku Chorvatska. Plitvická jezera, která byly roku 1979 zapsány na seznam UNESCO, tvoří na 92 vodopádů a 16 kaskádovitě položených jezer s průzračně čistou vodou. Během návštěvy se projdete po upravených stezkách okolo jezer a vodopádů a projedete se lodí po největším jezeru Kozjak. Zde si vzpomeneme na film Poklad na Stříbrném jezeře a Karla Maye. Okolí jezer je pokryto hlubokými lesy, porostlé desítkami endemitských rostlin a obýváno mnoha živočichy včetně medvěda. Cena výletu zahrnuje vstupné, jízdu vláčkem, plavbu přes jezero a oběd.

Doprava: AUTOBUSEM


Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje