VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

Hotel ZAGREB a dep. PINIA

 • Kód produktu: HR-283Z
 • Do centra: 350m
 • K moři: 100m
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Chorvatsko, Kvarner, Karlobag Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Poloha

  příjemný hotel a jeho depandance ležící přímo na břehu moře, vzdálené cca 350 m od centra města

 • Vybavení a služby

  recepce, klimatizovaná restaurace, lobby bar, bar u bazénu, směnárna, výtah, parkoviště (za poplatek), živá hudba.

 • Ubytování

  klimatizované 2 lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, jsou orientovány na mořskou stranu, vždy se sprchou a WC, TV, lednicí, WI-FI ZDARMA a balkonem. Pokoje označené SU jsou prostornější a s výhledem na moře. Pokoje označené DEP se nachází v depandanci, jsou orientované na mořskou stranu a mají francouzské okno nebo terasu.

 • Stravování

  polopenze - snídaně a večeře formou bufetu. K večeři neomezená konzumace nápojů (voda, pivo, víno, džus, cola). Služby All inclusive - plná penze formou bufetu vč. nápojů (pivo, víno, brandy, vodka, džus, cola, fanta, voda, káva), zmrzliny a drobného občerstvení v baru mezi 11:00-21:00, nápoje (pivo, víno, voda, fanta) u bazénu od 10:00 do 19:00. Stravování probíhá v hotelu Zagreb.

 • Pláž

  oblázková, betonová plata, cca 100 m.

 • Sport a zábava

  vnitřní a venkovní bazén, wellness - sauna, pára, fitness, herní sál s kulečníkovými stoly, stolní hokej a fotbal, animace pro děti a dospělé, minigolf, stolní tenis, tenisové kurty, hřiště pro míčové hry, vodní sporty dle místní nabídky.

 • Doplňující informace

  pobytová taxa cca 1 EUR/os./den - platí se na místě, parkoviště cca 2 EUR/den - platí se na místě, 1 x 120 minut sauna pro dospělé ZDARMA.

 • Slevy

  1. dítě do 13 let na přistýlce - ZDARMA. 2. dítě do 2 let na přistýlce - ZDARMA. 3. dítě do 6 let bez nároku na lůžko - ZDARMA. Ostatní ceny pro děti a osoby na přistýlce na webu nebo v CK.

 • Poznámka

  Pobytová taxa cca 1,1 EUR/os./noc - platí se na místě. Parkoviště cca 2 EUR/den - platba na místě.

 • Cena zahrnuje

  ubytování a polopenze/ALL INCLUSIVE na vybraný počet nocí, zákonné pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

 • Volitelné doplatky

  Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Interaktivní mapa oblasti

Kvarner

Karlobag

Popis

KARLOBAG
Městečko a přístav pod srázy Velebitu, má 470 obyvatel. Leží na rozhraní Chorvatského přímoří a Severní Dalmácie, 58 km jihovýchodně od Senje. Karlobag leží proti ostrovu Pagu, od něhož je oddělen 1,8 km širokým Velebitský průlivem (Velebitski kanal).

Historie a památky
Původně se městečko nazývalo Bag. Své dnešní jméno dostal Karlobag podle habsburského velkovévody Karla, který je dal obnovit poté, kdy je úplně v r. 1525 vypálili Turci. I další staletí městečka byla poznamenána válečnými událostmi a strádáním obyvatel, ať již šlo o střetnutí Rakušanů s Turky nebo Benátčany. O další rozvoj Karlobagu se zasloužil další Habsburk, císař Karel VI., který založil přístav a dal zpracovat projekty silnic. Karlobag však zažil i bombardování za 2.sv.války, kdy např. z farního kostela sv.Karla Boromejského zbyla jen izolovaně stojící zvonice.

Koupání, sport
Dobré možnosti koupání jsou na nově upravených plážích. Karlobag má dobré možnosti pro provozování vodních sportů.

Výlety
Senj - 58 km
horské středisko Baške Oštarije v pohoří Velebit - 17 km. Úzká silnice stoupá do průsmyku Oštarijska vrata (též Stara vrata) ve výšce 928 m n.m., kde se otevírá karásný výhled na moře a ostrovy. Dále lze pokračovat do města Gospić v Lice - 40 km, případně k Plitvickým jezerům)
Jablanac - 28 km severozápadně, malebná zátoka Zavratnica, z přístavu Stinica (3 km severně od Jablance) krátký trajekt na ostrov Ráb (do Mišnjaku), východisko značených cest na Velebit
trajektový přístav Prizna - 15 km severozápadně, trajekt na ostrov Pag (do Žigljenu)
národní park Paklenica - 45 km na jihovýchod

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE

 • 2

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 3

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE