VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Česká jednička na Jadranu Realizace: MagicWare

Volejte zdarma

800567567

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

Hotel ZAGREB

 • Kód produktu: HR-228Z
 • Do centra: 300m
 • K moři: 50m
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Chorvatsko, Kvarner, Karlobag Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Poloha

  hotel cca 300 m od centra městečka Karlobag.

 • Vybavení

  restaurace, caffe bar, kongresový sál, směnárna, výtah, parkoviště, WI-FI v celém hotelu.

 • Ubytování

  moderní klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT TV, telefonem, lednicí. Pokoje typu 1/2+2 SWC a 1/2+2 SWCBM s možností až 2 přistýlek. Pokoje typu 1/2 SWC jsou umístěny v podkroví. Hotel tvoří dvě budovy - hlavní a depandance villa Pinia.

 • Stravování

  služby ALL INCLUSIVE - plná penze formou bufetu, místní točené alkoholické a nealkoholické nápoje (pivo, víno, džus, voda), v době oběda zmrzlina, v baru na terase od 11:00 do 21:00 konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů, káva, zákusky. Každý večer jedna místní specialita.

 • Pláž

  oblázková, betonová plata, cca 10 m.

 • Sport

  vnitřní bazén, venkovní bazén, wellness, sauna, minigolf, stolní tenis, tenisové kurty, hřiště pro míčové hry, vodní sporty.

 • Doplňující informace

  služby ALL INCLUSIVE dále zahrnují: využívání vnitřního a venkovního bazénu, saunu (1 hod./os./týden), tenisové kurty (1 hod./pokoj/týden) animační program pro děti i dospělé (v termínu 1.7.-31.8.), živou hudbu (v hlavní sezoně 6x týdně). Parkoviště za poplatek cca 1 EUR/den - platba na recepci

 • Slevy

  dítě do 12 let na 1. přistýlce - ZDARMA. Dítě od 12 do 16 let na 1.přistýlce - sleva 50 %. Dítě do 2 let na 2.přistýlce - ZDARMA. Dítě od 2 do 16 let na 2.přistýlce - sleva 50 %. Dítě od 16 do 18 let na přistýlce - sleva 30 %. Osoba od 18 let na přistýlce - sleva 20 %. Dítě do 12 let s 1 dospělým - sleva 50 %.

 • Poznámka

  Parkování za poplatek - 2 EUR/den, platí se na místě.

 • Cena zahrnuje

  ubytování a služby ALL INCLUSIVE na vybraný počet nocí, pobytovou taxu, zákonné pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

 • Volitelné doplatky

  Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, osoby do 18 let - 30 Kč/den, nad 18 let - 40 Kč/den.

Hodnocení zákazníků

Interaktivní mapa oblasti

Kvarner

Karlobag

Popis

KARLOBAG
Městečko a přístav pod srázy Velebitu, má 470 obyvatel. Leží na rozhraní Chorvatského přímoří a Severní Dalmácie, 58 km jihovýchodně od Senje. Karlobag leží proti ostrovu Pagu, od něhož je oddělen 1,8 km širokým Velebitský průlivem (Velebitski kanal).

Historie a památky
Původně se městečko nazývalo Bag. Své dnešní jméno dostal Karlobag podle habsburského velkovévody Karla, který je dal obnovit poté, kdy je úplně v r. 1525 vypálili Turci. I další staletí městečka byla poznamenána válečnými událostmi a strádáním obyvatel, ať již šlo o střetnutí Rakušanů s Turky nebo Benátčany. O další rozvoj Karlobagu se zasloužil další Habsburk, císař Karel VI., který založil přístav a dal zpracovat projekty silnic. Karlobag však zažil i bombardování za 2.sv.války, kdy např. z farního kostela sv.Karla Boromejského zbyla jen izolovaně stojící zvonice.

Koupání, sport
Dobré možnosti koupání jsou na nově upravených plážích. Karlobag má dobré možnosti pro provozování vodních sportů.

Výlety
Senj - 58 km
horské středisko Baške Oštarije v pohoří Velebit - 17 km. Úzká silnice stoupá do průsmyku Oštarijska vrata (též Stara vrata) ve výšce 928 m n.m., kde se otevírá karásný výhled na moře a ostrovy. Dále lze pokračovat do města Gospić v Lice - 40 km, případně k Plitvickým jezerům)
Jablanac - 28 km severozápadně, malebná zátoka Zavratnica, z přístavu Stinica (3 km severně od Jablance) krátký trajekt na ostrov Ráb (do Mišnjaku), východisko značených cest na Velebit
trajektový přístav Prizna - 15 km severozápadně, trajekt na ostrov Pag (do Žigljenu)
národní park Paklenica - 45 km na jihovýchod

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje

Nejčastěji hledáte

 • 1

  Dovolená ve dvou

  Chcete strávit společné a příjemné chvíle na dovolené ve dvou a zapomenout na celoroční stress? Naše tipy naleznete ZDE

 • 2

  Rodinná dovolená s dětmi

  Dovolenou s dětmi můžete strávit ve vybavených resortech se zázemím, bazény, dětskými koutky a hlavně s bonusy v podobě Dětí zdarma. Naše tipy ZDE

 • 3

  Dovolená s programem

  Nevíte co vymyslet za zábavu vašim dětem na dovolené? Přenechejte to našim zkušeným animátorům a navštivte naše Neptun kluby na Jadranu. Naše tipy ZDE