Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.cz

Hotel ZAGREB a dep. PINIA

 • Kód produktu: HR-0283Z
 • K pláži: 100m
 • Pláž do 100 m:
 • Do centra: 350m
 • K moři: 100m
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Chorvatsko, Kvarner, Karlobag Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastní
Stravování All inclusive, Polopenze
Ubytování Pokoj 2(+2) BM / Pokoj 2(+2) M-DEP PINIA / Pokoj 2(+2) B / Pokoj 2(+3) BM-SU

Cena za 1 osobu od 5 990 Kč Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje


Popis hotelu a zájezdu

 • Poloha

  příjemný hotel a jeho depandance ležící přímo na břehu moře, cca 350 m od centra města

 • Vybavení a služby

  recepce, klimatizovaná restaurace, lobby bar, bar u bazénu, směnárna, WI-FI, výtah, parkoviště (za poplatek), živá hudba (cca 1.7.-20.9.).

 • Ubytování

  klimatizované 2 lůžkové pokoje, některé s možností až 3 přistýlek, vždy se sprchou a WC, TV, lednicí a balkonem. Pokoje označené SU jsou prostornější a s výhledem na moře. Pokoje označené DEP-PINIA se nachází v depandanci, jsou orientované na mořskou stranu a mají francouzské okno nebo terasu.

 • Sport a zábava

  vnitřní a venkovní bazén, wellness - sauna (1 x 60 min. pro dospělou osobu ZDARMA), pára, fitness, herní sál s kulečníkovými stoly, stolní hokej a fotbal, animace pro děti a dospělé (cca 26.6.-28.8.), minigolf, stolní tenis, tenisové kurty, hřiště pro míčové hry, vodní sporty dle místní nabídky.

 • Stravování

  polopenze - snídaně a večeře formou bufetu. K večeři neomezená konzumace nápojů (voda, pivo, víno, džus, limonády). Služby ALL INCLUSIVE - plná penze formou bufetu vč. nápojů (pivo, víno, alkohol místní výroby, džus, limonády, voda, káva), nápoje (pivo, limonády, voda) u bazénu od 10:00 do 19:00. Stravování probíhá v hotelu Zagreb.

 • Pláž

  oblázková, betonová plata, cca 100 m. (přístup na pláž po schodech)

 • Doplňující informace

  pobytová taxa cca 1,4 EUR/os./den - platí se na místě, parkoviště cca 3 EUR/den - platí se na místě. Zájezdy do tohoto ubytovacího zařízení realizujeme ve spolupráci s CK AMICO TRAVEL, s.r.o.

 • Slevy pro děti

  SLEVY PRO POKOJE 2(+2): 1. dítě do 12 let na přistýlce - ZDARMA. 2. dítě do 2 let na přistýlce - ZDARMA. 3. dítě do 6 let bez nároku na lůžko - ZDARMA (nelze u pokoje 2+2 B). SLEVY PRO POKOJE 2(+3): 1. dítě do 12 let na přistýlce - ZDARMA. 2. a 3. dítě do 2 let na přistýlce - ZDARMA. 3. nebo 4. dítě do 6 let bez nároku na lůžko - ZDARMA. Ostatní ceny pro děti a osoby na přistýlce na webu nebo v CK.

 • Cena zahrnuje

  ubytování a polopenze/ALL INCLUSIVE na vybraný počet nocí.

 • Volitelné doplatky

  Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Hodnocení zákazníků

Interaktivní mapa oblasti

Kvarner

Karlobag

KARLOBAG
Městečko a přístav pod srázy Velebitu, má 470 obyvatel. Leží na rozhraní Chorvatského přímoří a Severní Dalmácie, 58 km jihovýchodně od Senje. Karlobag leží proti ostrovu Pagu, od něhož je oddělen 1,8 km širokým Velebitský průlivem (Velebitski kanal).

Historie a památky
Původně se městečko nazývalo Bag. Své dnešní jméno dostal Karlobag podle habsburského velkovévody Karla, který je dal obnovit poté, kdy je úplně v r. 1525 vypálili Turci. I další staletí městečka byla poznamenána válečnými událostmi a strádáním obyvatel, ať již šlo o střetnutí Rakušanů s Turky nebo Benátčany. O další rozvoj Karlobagu se zasloužil další Habsburk, císař Karel VI., který založil přístav a dal zpracovat projekty silnic. Karlobag však zažil i bombardování za 2.sv.války, kdy např. z farního kostela sv.Karla Boromejského zbyla jen izolovaně stojící zvonice.

Koupání, sport
Dobré možnosti koupání jsou na nově upravených plážích. Karlobag má dobré možnosti pro provozování vodních sportů.

Výlety
Senj - 58 km
horské středisko Baške Oštarije v pohoří Velebit - 17 km. Úzká silnice stoupá do průsmyku Oštarijska vrata (též Stara vrata) ve výšce 928 m n.m., kde se otevírá karásný výhled na moře a ostrovy. Dále lze pokračovat do města Gospić v Lice - 40 km, případně k Plitvickým jezerům)
Jablanac - 28 km severozápadně, malebná zátoka Zavratnica, z přístavu Stinica (3 km severně od Jablance) krátký trajekt na ostrov Ráb (do Mišnjaku), východisko značených cest na Velebit
trajektový přístav Prizna - 15 km severozápadně, trajekt na ostrov Pag (do Žigljenu)
národní park Paklenica - 45 km na jihovýchod

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje