Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare

CLUB DUBROVNIK SUNNY Hotel

 • Kód produktu: HR-0157F
 • K pláži: 200m
 • Pláž do 200 m:
 • Do centra: 6000m
 • K moři: 200m
 • Letiště: 35km
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Dubrovnik - Babin Kuk Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Flexibilní dovolená STANDARD, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastní
Stravování Plná penze
Ubytování Pokoj 2(+1) B Superior / Pokoj 2(+1) Classic / Pokoj 2(+1) BM Superior / Pokoj 2(+4) B Family Superior / Pokoj 2(+4) BM Family Superior

Cena za 1 osobu od 5 880 Kč Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu.

 • Proč právě sem

  Ubytovací zařízení je zapojeno do projektu chorvatské vlády Safe stay in Croatia, v rámci kterého je pro Vaši bezpečnou dovolenou garantováno dodržování přísných zdravotních a hygienických protokolů a standardů, více informací zde.

 • Poloha

  jeden z nejoblíbenějších hotelů zaměřen na rodinnou dovolenou v Dubrovníku, ležící na poloostrově Babin Kuk, cca 6 km od Dubrovníku.

 • Vybavení a služby

  restaurace, lobby bar, směnárna, obchody, kadeřnictví, internetový koutek za poplatek, parkoviště za poplatek cca 6 EUR/den.

 • Ubytování

  moderní klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou, WC, SAT TV, WI-FI ZDARMA, telefonem, sejfem, fénem, s možností přistýlky (rozkládací gauč), některé s balkónem či terasou. Pokoj 2(+4) FAMILY - dva 2lůžkové pokoje propojené dveřmi s možností 2 přistýlek (vhodných pro 2 děti do 14 let), balkon nebo terasa. 

 • Sport a zábava

  venkovní bazén se sladkou vodou, dětský bazén, aerobic, animační program pro děti - Maro club (3-12 let), Teen club 12+, v rámci Maro clubu pro děti od 9:00-12:00 a od 15:00-18:00 konzumace nealkoholických nápojů, půjčovna kol, plážový volejbal, minigolf, hřiště na basketbal, tenisové kurty, stolní tenis.

 • Stravování

  plná penze formou Breakfast & Brunch and Dinner - snídaně formou bufetu a pozdní snídaně v čase 7:00-13:00 v restauraci, kterou je možné opakovaně navštívit, a to jak ke snídani tak k lehkému obědu s výběrem čerstvě připravených jídel z brunch bufetového stolu (např. čerstvě připraveným hamburgerem, sandviče, tortily, polévky, saláty, koutek se zdravou výživou atd.), točené nealkoholické nápoje od 7:00-13:00, večeře formou bufetu v čase 19:00-21:00 (tematické večeře, např. Burger Day, Fish &Chips, dále polévky, saláty, sendviče, pizzy, sladké snacky, atd.). Nápoje k večeři za poplatek.

 • Pláž

  oblázková, přírodní kamenitá cca 200 m.

 • Doplňující informace

  V ceně pobytu dále: živou hudbu 3x týdně, animace, po dohodě s recepcí: tenis, hřiště pro míčové hry, stolní tenis, zapůjčení kol, minigolf. 

 • Slevy pro děti

  SLEVY PRO POKOJE 2(+1): dítě do 10 let na přistýlce - ZDARMA. Ceny pro děti od 10 do 14 let a starší osoby na přistýlce se vám zobrazí při vytvoření kalkulace na webu. SLEVY PRO POKOJE 2(+4) FAMILY: 1. a 2. dítě do 14 let se 2 dospělými - ZDARMA. Ceny pro 3. dítě do 14 let a starší osoby na přistýlce se vám zobrazí při vytvoření kalkulace na webu.

 • Cena zahrnuje

  ubytování, plnou penzi na vybraný počet nocí, pobytovou taxu.

 • Volitelné doplatky

  MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: dětská postýlka cca 5 EUR/den.

Interaktivní mapa oblasti

Jižní Dalmácie

Dubrovnik - Babin Kuk

*** Doporučujeme výlety ***


••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatelem a nenese žádnou odpovědnost za případné změny a eventuelní reklamace při nedodržení příslušných služeb. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit! Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

Upozornění: Ve svém vlastním zájmu nekupujte výlety na pláži, nemáte záruku vrácení peněz pokud se výlet neuskuteční.


MOSTAR

Mostar, devadesátitisícová metropole Hercegoviny, leží na řece Neretvě. Město vzniklo okolo pevnosti s mostem ze16. století. Sloužilo hlavně jako opěrný bod tureckého vojska na hranicích s Dubrovníkem a jako obchodní křižovatka mezi Osmanskou říší a západem. Během nedávné války byl Mostar nejdříve odstřelován Srby a následně vypukl ozbrojený konflikt mezi místními Chorvaty a Bosňany. Výsledkem nepochopitelných bojů bylo poničení historického jádra města a zničení Hairudinova mostu v roce 1993, který byl znovu otevřen v roce 2004. Město bylo striktně rozděleno na chorvatskou (západní) a bosenskou (východní) část. V roce 2003 však začalo jeho sjednocování. Kromě Hairudinova (též Starého) mostu z roku 1566 stojí za to navštívit Kujundžiluk (staré město po obou stranách mostu), mešitu Kamija Karadjoz z roku 1557 a spoustu dalších historicky významných památek.

Doprava: AUTOBUSEM

 


STON

V dobách Dubrovnické Republiky bylo město Ston po Dubrovníku druhým nejvýznamnějším městem v Republice. Význam a bohatství tohoto města pramení ze solnic (solana), které jsou i v dnešní době plně funkční. V r. 1996 postihlo Ston ničivé zemětřesení, které obrátilo historický střed městečka v sutiny. Rekonstrukce hlavních památek zničených zemětřesením je dnes již téměř dokončena. Nepoškozena tehdy zůstala nejvýraznější část někdejšího opevnění, pevnost Veliki Kaštio. Od ní vedou hradby na vrch Pozvizd a do Malého Stonu, zpevněné 31 hranolovými věžemi a 6 válcovými bastiony. Hradby byly dlouhé 980 m.Ston utrpěl i menší škody ve válce v letech 1991/92. Část hradeb je obnovena a je na ně možný přístup po schodech od parkoviště na východní straně města a dají se obejít až na západní stranu. Krásné výhledy na Ston a okolí se otevírají z horních partií, zejména z pevnosti Pozvizd. I když se město nejvíce proslavilo svými masivními a působivými hradbami (svou délkou se řadí na druhé místo na světě), dnes je úzce spojováno i s rozsáhlým chovem ústřic. Naši hostitelé nás vezmou na místa, kde se v moři chovají ústřice a seznámí nás se způsobem chovu. Bude příležitost "načesat" si ústřice a ochutnat je čerstvé, přímo z moře!

Doprava: VLASTNÍ/AUTOBUSOVÁ (organizovaný autobusový výlet je možný z letovisek Dubrovník, Slano, Mlini, Cavtat) 


Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje