Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare

Hotel VEGA

 • Kód produktu: CZ-0026V
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Česko, Východní Morava, Luhačovice Hotel na mapě
Typ zájezdu Lázně a wellness, Produkt CKVT
Doprava Vlastní
Stravování Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Apt. 2(+0) / Pokoj 2(+1) B / Pokoj 3(+1) B

Cena za 1 osobu od 2 586 Kč 3.233 Kč Sleva -20% Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhodujePopis hotelu a zájezdu.

 • Poloha

  moderní hotel Vega je umístěn v překrásném prostředí CHKO Bílé Karpaty cca 1,5 km nad přehradou, 5 km od centra Luhačovic. Prostředí hotelu je ideální pro pobyt sportovních týmů i aktivně založených jednotlivců.

 • Vybavení a služby

  restaurace, bar, atriová kavárna, letní terasa, dětský koutek s TV, masáže, kosmetický salon.

 • Ubytování

  klimatizované 2 a 3lůžkové pokoje se sprchou nebo vanou, samostatné WC, SAT TV, WI-FI ZDARMA, fénem, županem (pouze u pobytových balíčků), telefonem, balkón/terasa, s možností přistýlky.

 • Sport a zábava

  vnitřní vyhřívaný bazén, whirlpool, saunová zóna (finská, parní a infra, ochlazovací bazének, zážitkové sprchy, odpočívárny), fitness centrum, tenisové kurty, půjčovna horských kol, basketbalový koš, solárium, squash, minigolf, hřiště na kopanou, dětské hřiště, badminton, v okolí - vyjížďky na koních, bowling, čtyřkolky a buggy, snowtubingová dráha (200 m), lukostřelba, střelba z kuše, lanové aktivity, sněžné skútry, aquapark DUHA cca 2 km od hotelu.

 • Stravování

  polopenze - snídaně formou bufetu a večeře formou bufetu (polévky, hlavní chody, saláty, dezerty), možnost dokoupení obědů (výběr ze 2 menu). U pobytů se snídaní možnost dokoupení obědů a večeří. Bezlepková strava za poplatek 100 Kč/den, bezlaktózová strava za poplatek 150 Kč/den.

 • Doplňující informace

  parkování u hotelu vybavené kamerovým systémem - ZDARMA, možnost ubytování se psem za poplatek - 500 Kč/den, platba na recepci hotelu (nutno předem dohodnout s recepcí hotelu). Lázeňský poplatek - cca 40 Kč/osoba od 18 do 70 let/den - platí se při nástupu na recepci. Nástup na pobyt ani ukončení pobytu nesmí být v sobotu. Pobyt pro seniory - nástup na pobyt v neděli.

 • Slevy pro děti

  osoba na přistýlce - ceny naleznete na www.ckvt.cz (ceny za osoby na přistýlkách jsou pouze za ubytování a stravu, tzn. bez procedur).

 • Poznámka

  U pobytových balíčků je v případě požadavku na načasování procedur nutné kontaktovat recepci s předstihem minimálně 14 dní.
  Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 v den příjezdu. V případě pozdějšího příjezdu je nutné tuto skutečnost uvést u objednávky pobytu. V případě, že tak nebude učiněno a procedura nebude využita, nárok hosta na tuto proceduru zaniká.

 • Cena zahrnuje

  UBYTOVÁNÍ SE SNÍDANÍ: ubytování a snídani na vybraný počet nocí,
  JEDINEČNÝ POBYT: 2x ubytování, 2x polopenzi, wellness balíček (1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x perličková koupel (15 min.)),
  RELAXAČNÍ BALÍČEK VEGA 4: 3x ubytování, 3x polopenzi, 1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x rašelinový zábal zad (20 min.), 1x perličková koupel (15 min.)
  RELAXAČNÍ BALÍČEK VEGA 5: 4x ubytování, 4x polopenzi, 1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x rašelinový zábal zad (20 min.), 1x reflexní masáž plosek nohou (20 min.), 1x perličková koupel (15 min.)
  RELAXAČNÍ BALÍČEK VEGA 6: 5x ubytování, 5x polopenzi, 1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x relaxační masáž teplou svíčkou (20 min.), 1x regenerační zábal zad a šíje (20 min.), 1x perličková koupel (15 min.)
  POBYT PRO SENIORY: 5x ubytování, 5x plnou penzi (4x oběd), lázeňský balíček - výběr ze 3 programů se 4 procedurami.
  VŽDY: volný vstup do vnitřního vyhřívaného hotelového bazénu, whirlpool, saunová zóna (finská, parní a infra, ochlazovací bazének, zážitkové sprchy a odpočívárny), hotelové fitness.

 • Volitelné doplatky

  MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Hodnocení zákazníků

Interaktivní mapa oblasti

Východní Morava

Luhačovice

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje