Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare

Lázně KARLOVA STUDÁNKA

 • Kód produktu: CZ-0035K
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Česko, Severní Morava, Karlova Studánka Hotel na mapě
Typ zájezdu Lázně a wellness, Produkt CKVT
Doprava Vlastní
Stravování Polopenze, Snídaně
Ubytování Pokoj 1(+0) COMFORT / Pokoj 2(+1) COMFORT / Pokoj 2(+1) SUPERIOR / Apt. 2+1 Vila Eugen / Pokoj 2(+1) STANDARD / Apt. 4+1 Vila Eugen

Cena za 1 osobu od 1 700 Kč Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje


Popis hotelu a zájezdu.

 • Poloha

  známé lázně se nachází v centru obce Karlova Studánka.

 • Vybavení a služby

  restaurace, kavárna, společenská místnost, klubovna, čítárna, inhalátorium, balneoprovoz a rehabilitační tělocvičny.

 • Ubytování

  1 a 2lůžkové pokoje COMFORT a SUPERIOR v lázeňských léčebných domech (Slezský dům, Bezruč, Opava, Pošta, Lázeňská vila Vlasta), STANDARD (U Lesa) s koupelnou a WC, SAT TV, telefonem, s možností přistýlky. Pokoje SUPERIOR mají navíc lednici, varnou konvici, polštářky a přehoz na postel. V lázeňské vile Eugen (Evžen) 4* jsou k dispozici apartmány 2+1 (43-46 m2) - sprcha a WC, kuchyňka, obývací místnost s dvoulůžkem, 1lůžkový pokoj; mezonetové apartmány 4+1 (117-119 m2) - 2x sprcha a WC, kuchyňka, obývací místnost s jídelním stolem, po schodech přístup do 2 ložnic s manželskými postelemi, v jedné navíc rozkládací pohovka pro 1 osobu.

 • Sport a zábava

  bazén s teplou vodou 32-34 °C, řadou vodoléčebných metodik skrytých ve stěnách a na dně bazénu, resp. na podvodních lehátkách a lavicích, whirlpoolech, dále finská sauna, tepidárium a zajímavé netradiční ochlazovací metodiky, solná jeskyně, Vacu Well, Vibrosauna. 2 tenisové kurty, lyžařské vleky a běžecké tratě v místě i blízkém okolí, celoročně je k dispozici tělocvična a menší fitness, turistika, možnosti výletů nebo různých kulturních akcí. V případě nepříznivého počasí možnost zahrát si kulečník, ping-pong, šipky nebo si půjčit různé společenské hry.

 • Stravování

  snídaně, polopenze nebo plná penze formou bufetu (v případě nízké obsazenosti je oběd a večeře výběrem z menu).

 • Doplňující informace

  v případě zájmu o ubytování v konkrétním domě lze tento požadavek uvést jako přání klienta, recepce se snaží těmto požadavkům maximálně vyhovět. Lázeňský poplatek cca 21 Kč/os./den, platí se při nástupu na recepci. Parkování za poplatek 70 Kč/noc. Domácí zvíře na vyžádání za poplatek 150 Kč/noc. Možnost nástupu na pobyt DENNĚ.

 • Slevy pro děti

  REKREAČNÍ POBYT: ceny pro děti do 10 let naleznete na www.ckvt.cz.

 • Cena zahrnuje

  REKREAČNÍ POBYT: ubytování a snídani dle vybraného počtu nocí, POBYT PRO ZDRAVÍ: 6x ubytování, 6x polopenzi, léčebný balíček (1x solná jeskyně, 2x bazénový komplex 90 minut, 1x uhličitá koupel, 1x masáž klasická - 30 min., 1x zábal z minerálního bahna Saki - celá záda). HORSKÝ RELAX: 6x ubytování, 6x polopenzi, léčebný balíček (2x solná jeskyně, 2x bazénový komplex 90 min., 1x uhličitá koupel, 1x masáž s bylinným termoforem, 3x inhalace vincentkou, 1x zábal z včelího vosku, poukázka na nákup v lázeňském obchůdku v hodnotě 350 Kč.
  SILVESTROVSKÝ POBYT: 6x ubytování, 6x polopenzi, lázeňský balíček pro dospělé (1x voskový zábal, 1x přísadová koupel, 1x vstup do solné jeskyně), děti 1x vstup do solné jeskyně. Silvestrovský večer s bohatým rautem a živou hudbou. Parkovné zdarma.
  VŽDY: volný vstup do hotelového fitness.

 • Volitelné doplatky

  MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Hodnocení zákazníků

Interaktivní mapa oblasti

Severní Morava

Karlova Studánka

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje