Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.cz

Hotel PALMA

 • Kód produktu: ME-0007P
 • Do centra: 200m
 • K moři: 5m
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Černá Hora, Kotorský záliv, Tivat Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt CKVT

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Poloha

  nově zrekonstruovaný hotel se nachází v bezprostřední blízkosti moře, cca 200 m od centra města Tivat.

 • Vybavení a služby

  restaurace, lobby bar, vyhlášená rybí restaurace s vinotékou, kongresový sál, TV místnost, směnárna, sejf, výtah, městské parkoviště.

 • Ubytování

  klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, telefonem, minibarem, SAT TV, WI-FI, některé s možností přistýlky. Rodinný pokoj 2(+3) lze obsadit max. 4 dospělými nebo 2 dospělými a 3 dětmi do 12 let. 

 • Sport a zábava

  lázeňské centrum - hydromasážní bazén, finská sauna, parní lázeň (za poplatek), relaxační salonek, masáže (za poplatek), moderní fitness.

 • Stravování

  snídaně formou bufetu, polopenze - snídaně a večeře formou bufetu, plná penze - snídaně, obědy a večeře formou bufetu.

 • Pláž

  oblázková, betonová plata, cca 5 m. Hotel má vlastní soukromou pláž.

 • Slevy pro děti

  dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA. Dítě do 12 let na přistýlce - sleva 50 %. Dítě 2 do 12 let na základním lůžku v období: do 11.7. a od 29.8. - sleva 30 %. Osoba od 12 let na přistýlce - sleva 10 %.

 • Cena zahrnuje

  ubytování, snídani na vybraný počet nocí, pobytovou taxu, přihlašovací poplatek.

 • Volitelné doplatky

  Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, polopenze - 2 190 Kč/os./týden, plné penze - 5 390 Kč/os./týden.

Interaktivní mapa oblasti

Kotorský záliv

Tivat

Tivat je přímořské město s přibližně 15 000 obyvateli leží v zálivu Boky Kotorské. Jedná se o velmi významné turistické letovisko s množstvím hotelů. V Tivatu se nachází mezinárodní letiště. Administrativní součástí občiny Tivat je osada a menší letovisko Donja Lastva, který má stejný ráz jako Tivat a svou výstavbou a plážemi s Tivatem postupně splývá.

Památky
Nejvýznamnější památkou Tivatu je kostel sv. Antonína, který pochází ze 14. století.. Ještě zde najdeme obranou věž s kopulí.

Koupání
V okolí města se nachází několik pláží. Nejhezčí pláže jsou u hotelu Palma a pláž Belane.

Sport
V Tivatu jsou ideální podmínky pro všechny druhy vodních sportů, například pro windsurfing, potápění.

Boka Kotorská

Doprava: AUTOBUSEM/LODÍ

Půldenní výlet do nejjižnějšího fjordu v Evropě je jedinečnou příležitostí ke zhlédnutí přírodních krás tohoto zálivu a zároveň seznámení se s jeho historií, architekturou a kulturou. Výlet zahrnuje vyhlídkovou jízdu autobusem a plavbu lodí zálivem. Ve starém rybářském městečku Perast, které je nejlépe zachovalým barokním místem na Jadranu, mají hosté příležitost podívat se do katedrály Sv. Nikoly a na ostrově Gospa od Škrpjela podívat se do stejnojmeného kostela ze 17. století. Na stěnách a stropě kostela se nachází 68 maleb mistra Tripa Kokolje, který je jedním z nejznámějších černohorských barokních malířů.

Po ukončení plavby lodí přichází na řadu procházka starým městem Kotor, které je jakož i záliv pod ochranou UNESCA. V Kotoru můžete navštívit katedrálu Sv. Tripuna z 12. st., Námořní muzeum, mnohé měšťácké domy, náměstí a vychutnat si atmosféru jedinečného středověkého města. Ti vytrvalejší mají možnost vystoupit na hradby Kotoru, které jsou 4,5 km dlouhé, do 20m vysoké a místy i 15m široké.

V ceně: jízda autobusem, jízda lodí, prohlídka katedrály Sv. Nikoly, Gospa od Škrpjela, města Kotoru, katedrály Sv. Tripuna, Námořnického muzea, průvodce. Cena k dispozici na místě u delegáta.

Boka Kotorská


Montenegro tour

Doprava: AUTOBUSEM

Každý Černohorec Vám poví: „Ten, který nebyl v Cetini, nebyl v Černé Hoře“! Proto si nenechte ujít jedinečnou příležitost podívat se do města, které má důležité místo v historii a kultuře Černé Hory. Máte zároveň možnost navštívit i historické památky: Cetinjský klášter, z kterého po celá stáletí vládli černohorští vladykové (králové). Dále palác krále Nikoly I, černohorského krále, který provdal své 4 dcery do evropských vládnoucích rodů. Dům Vlády, umělecké muzeum s rozsáhlou sbírkou maleb a historických ornamentů, ambasády, muzea atd.
Poté následuje projížďka kamennou částí, tzv. „kamenné moře“a návštěva Njeguša, nejznámější černohorské vesnice. Černohorská sága Petrovićů pochází z tohoto místa. Dnes jsou Njeguše místem kde se vyrábí černohorská gastronomická specialita – Njegušský pršut, sušená a uzená vepřová kýta.
Na tomto výletě máte možnost udělat si několik vzácných fotografií, protože se zastavíme na dvou nejhezčích černohorských vyhlídkách. Hosté mají možnost vidět z Brajićů celou Budvu, Bečići a Sv. Stefan. Z Njegušů uvidíte celou Boku Kotorskou.
Poslední zastávka výletu je město Kotor, které patří pod ochranu UNESCO. Budete mít příležitost navštívit katedrálu Sv. Tripuna, Námořní muzeum, podívat se na měšťanské domy, náměstí a vychutnat si úžasnou atmosféru středověkého města.

V ceně: jízda autobusem, prohlídka paláce Krále Nikoly, kláštera Sv. Petra Cetinjského, města kotor, katedrály Sv. Tripuna, Námořnického muzea, degustaci domácích specialit, průvodce. Cena k dispozici u delegáta v místě vašeho pobytu.

Klášter v Cetinje

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje