Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare

APOLAFSI

 • Kód produktu: GR-0800AP
 • K pláži: cca 120m
 • Pláž do 200 m:
 • Do centra: cca 1000m
 • Letiště: cca 30km
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Řecko, Kefalonie, Lixouri Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Garance, Pobytové, Produkt Viamare

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu.

 • Proč právě sem

  • Přátelská rodinná atmosféra
  • Vyhlášená restaurace
  • Nedaleko od krásné pláže Lepeda

 • Poloha

  Hotel je obklopen olivovým sadem a je vzdálený od centra Lixouri asi 1 km. Dostanete se tam pohodlně po cestě lemované subtropickými rostlinami vedoucí podél moře. Vydáte-li se opačným směrem, dojdete ke krásné pláži Lepeda. Můžete se k ní dostat i podél moře. Pod hotelem je malá přírodní písečná pláž. V blízkém okolí jsou další divoké písečné pláže.

 • Vybavení a služby

  Hotelová restaurace je vyhlášena svojí výbornou tradiční řeckou kuchyní. Bar je otevřený po celý den. Hostům je k dispozici Wi-Fi, žehlička a žehlící prkno. U hotelového bazénu s barem můžete využívat slunečníky a lehátka zdarma. Je zde i malé dětské brouzdaliště.

 • Ubytování

  Dvoulůžková studia směřují k moři. Prostornější studia v hlavní budově mají dvě lůžka a možnost přistýlky. Tato větší studia mají výhled do dvora a zeleně. Všechna studia jsou vybavena sprchou, WC, balkónem a kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV/SAT, klimatizací, fénem a sejfem. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

 • Výběr konkrétního čísla pokoje

  • hlavní budova 1. patro: studio č. 8 s výhledem na protější budovu
  • vedlejší budova - přízemí: studio č. 33 se zastíněným výhledem na moře, 1. patro: studio č. 21 a 22 se zastíněným výhledem na moře
   Do poznámky Vaší objednávky nám prosím napište Vaše požadavky a preference a naši pracovníci Vás budou kontaktovat ohledně aktuálně volných pokojů.

  • Stravování

   Bez stravování. Rodinná restaurace s celodenním provozem je vyhlášená vynikající kuchyní. Doporučujeme připlatit si bohatou snídani podávanou formou bufetu. Obědy a večeře jsou servírované a vybírají se z jídelního lístku (platba na místě). Jídlo si můžete vychutnat v restauraci nebo na terase s okouzlujícím výhledem na moře.

  • Pláž

   Pod hotelem je malá přírodní písečná pláž. V blízkém okolí jsou další divoké písečné pláže. Asi 1 km od Apolafsi je krásná pláž Lepeda.

  • Vzdálenosti

   Malá pláž: cca 120 m
   Pláž Lepeda: cca 1 km
   Lixouri: cca 1 km

  • Shrnutí

   Největší předností jsou příjemná rodinná atmosféra a celodenní servis. Klidné prostředí občas naruší pořádání krátkodobých místních slavností (svateb a křtin), které mohou být i pro ostatní hosty hotelu velmi zajímavé.

  • Slevy pro děti

   DÍTĚ UBYTOVÁNÍ ZDARMA = 1 dítě má ubytování zcela ZDARMA, platí pouze letenku a transfer
   1 dítě do 18 let na přistýlce (3. lůžko) platí pouze 10 990 Kč (10/11 nocí). Počet míst je omezen. Platí na vybrané letecké termíny a do vyčerpání kapacit.

  • Poznámka

   Povinná pobytová taxa: 0,50 € za studio a noc. Poplatek je účtován za celý pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě.

  • Cena zahrnuje

   letenku Praha - Kefalonie - Praha včetně poplatků letecké dopravy, transfery v destinaci, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle popisu, služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare, VTT, Vítkovice Tours, Kovotour).

  • Volitelné doplatky

   cestovní pojištění vč. storna: od 65 Kč/osoba/den
   dítě do 2 let (0 - 1,99): 990 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

  • Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje

   17x (jaro) nebo 22x (podzim) ubytování, strava dle popisu, dopravu autokarem, lodní lístek do 4lůžkové kajuty na trajektu, jednosměrnou letenku včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, služby zástupce CK
   Dětské ceny a slevy na 3. lůžku se u kombinované dopravy neposkytují.

   Nástupní/výstupní místa: Brno, Jihlava, Plzeň, Praha, Olomouc, Ostrava

  • Volitelné doplatky u kombinovaných zájezdů

   cestovní pojištění vč. storna: 65 Kč/osoba/den
   lodní lístek do 2lůžkové kajuty na trajektu: 1500 Kč/osoba
   lodní lístek do 3lůžkové kajuty na trajektu: 1300 Kč/osoba

  Hodnocení zákazníků

  Jak pracujeme s recenzemi

  Interaktivní mapa oblasti

  Kefalonie

  Ostrov Kefalonie vás uchvátí rozmanitou krajinou, která připomíná pestrou mozaiku. Ostrovu dominuje pohoří Ainos. Jeho svahy plynule přecházejí v pohádkové písečné nebo oblázkové pláže, které s bílými vápencovými útvary vytvářejí snové barevné kontrasty. Exotická pláž Xi s červeným saharským pískem patří mezi nejkrásnější pláže Kefalonie, stejně jako pláž Myrtos, která se navíc řadí mezi top pláže celé Evropy. Na většině z nich najdete plážové bary a užijete si tu náramné slunění i koupání.
  Ve stínu olivových hájů se budete kochat bujnou subtropickou vegetací, prohlédnete si tu vzácné krápníkové jeskyně a mnoho dalších přírodních úkazů. Po koupání můžete navštívit tiché kláštery, v nichž dosud žijí mniši, i zbytky benátských hradů. Nejsevernější přístav ostrova, zachovalé městečko Fiskardo, na vás dýchne atmosférou starých časů. Doporučujeme i romantický výlet lodí třeba na sousední Ithaku nebo na oblíbený ostrov Zakynthos.

  Lixouri

  Zjistěte vše o kouzelném řeckém letovisku Lixouri

  • Cestu k pláži Lepeda lemují opuncie, agáve, oleandry i ibišky a v cíli na vás čeká červený saharský písek a tyrkysově modré moře.
  • Okolí je poseto plážemi. Okouzlí vás rudá Xi a za srdce chytne oblázková Myrtos, která se řadí mezi nejlepší pláže Evropy.
  • Spletitá síť uliček s obchody i romantickými zákoutími vás zavede až do srdce města s čtvercovým náměstím lemovaným platany.
  Srdcem města Lixouri, druhého největšího města v Kefalonii, je prostorné čtvercové náměstí lemované platany. Do centra vede spletitá síť uliček s obchody i romantickými zákoutími. Čilý městský cvrkot můžete pozorovat z místních kaváren, cukráren i taveren a široká třída podél pobřeží vás zláká k podvečerní procházce.
  Hlavními důvody, proč do Lixouri zamířit, jsou však moře a pláže. Cestu k pláži Lepeda lemují opuncie, agáve, něžné květy oleandrů i pestrobarevné ibišky. V cíli vás čeká nádherná podívaná na pláž s červeným saharským pískem a tyrkysově modrým mořem. Lepeda však není jedinou pláží s typickým zbarvením písku. Další objevíte cestou směrem na jih: Agios Ioannis, Megas Lakos, Kounopetra či Agios Nikolaos. Určitě nevynechejte ani pláž Xi, která je jednoznačně nejkrásnější v této oblasti.

  Počasí

  V Lixouri vládne typicky horké léto a stabilní teplé počasí. Můžete se proto téměř spolehnout na vysoké teploty a velkou dávku slunečních paprsků. Pouze vzácně se může objevit rychlá přeháňka, která však rychle odezní, a silnější nárazy větru zde také nehrozí.

  ••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

  Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatel. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit! Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

  Jste-li dobrodruzi a rádi si výlety organizujete "na vlastní pěst", objednejte si pronájem automobilu v destinaci ještě před odletem na dovolenou. Ceníky a kompletní informace naleznete ZDE.


  Odysseova Ithaka

  Přejezd autobusem do města Sami a odtud lodí na Ithaku, zde zastávka na koupání na pláži Gidaki, pokračování do hlavního města Vathi, kde je volný čas. Prohlídka vesničky Kioni s možností oběda. Poté plavba k pláži Filiatro, koupání. Návrat z Ithaky opět kombinovanou dopravou lodí a autobusem. Orientační cena výletu: 55€/osoba.

  Okruh ostrovem

  Návštěva kláštera Sv. Gerasima, poté ochutnávka místních vín v největším a tradičním vinařském závodě na ostrově, prohlídka jeskyně Melissani (vstupné: cca 7 €) a krápníkové jeskyně Drogarati (vstupné: cca 5 €), možnost oběda a koupání ve vesničce Agia Efimia, zastávka nad krásnou pláží Myrtos. Orientační cena výletu: 36€/osoba.
  jeskyně Melissani pláž Myrtos jeskyně Drogarati

  Za krásami severu Kefalonie

  Autobusový výlet za koupáním na jedné z nejkrásnějších pláží světa Myrtos, poté zastávka v kouzelném Assosu, zde je možnost oběda (není v ceně), poslední zastávka ve Fiskardu. Orientační cena výletu: 36€/osoba.

  Fiskardo Assos Assos

  Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


  Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

  Opište text z obrázku
  * Povinné údaje