Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.cz

ALEXATOS

 • Kód produktu: GR-0808AL
 • K pláži: 200m
 • Pláž do 200 m:
 • Do centra: 200m
 • Letiště: 45km
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Řecko, Kefalonie, Agia Efimia Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt Viamare
Doprava Letecky
Stravování Bez stravování
Ubytování Studio 2(+0) / Apartmán 2(+2) / Apartmán 2(+3)

Cena za 1 osobu od 24 390 Kč 26.790 Kč Sleva -9% Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Proč právě sem

  • Malé okouzlující pláže z bílých oblázků a průzračně čisté moře
  • Vynikající koupání
  • Příležitost pro potápění

 • Poloha

  Pěkná dobře udržovaná vilka má výbornou polohu. Stojí na klidném místě stranou od centra městečka Agia Efimia, kde naleznete taverny, restaurace, kavárny, bary, obchody. Blízko je jak na pláž, tak i do přístavu, kde si můžete pronajmout malý motorový člun (nepotřebujete licenci) a vyrazit na některou z okolních malých pláží. Můžete také využít služeb potápěčského střediska. Proslulá pláž Mirtos je z Agia Efimia vzdálena asi 10 km.

 • Vybavení a služby

  Ve vilce je recepce, obývací místnost, můžete zdarma využít pračky, sušičku a žehličku.

 • Ubytování

  Dobře vybavená studia a apartmány mají vždy kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí, rychlovarné konvice, kávovaru a ledničky), TV/SAT, klimatizaci (za příplatek), Wi-Fi, sejf, sprchu, WC, fén, balkón nebo terasu. K dispozici jsou dvoulůžková studia, čtyřlůžkové apartmány s dvoulůžkovou ložnicí a dvěma lůžky v obývací kuchyni, a také apartmány až pro pět osob, které mají dvě dvoulůžkové ložnice a další lůžko v obývací kuchyni. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

 • Sport a zábava

  Přímo v místě je škola potápění. V okolí je možnost plachtění na katamaránech nebo jízdy na koních.

 • Pláž

  Naleznete zde jiné typy pláží než v oblasti poloostrova Palliki. Pobřeží Kefalonie v blízkosti Agia Efimia je skalnaté, tvořené velmi efektními tabulovitými kvádry. Malé okouzlující pláže z bílých oblázků a průzračně čisté moře Vám poskytne vynikající koupání a příležitost pro potápění. Řada pláží na severovýchod od města je dostupná pouze čluny. Malé motorové čluny si můžete pronajmout v přístavu (nepotřebujete licenci)

 • Vzdálenosti

  od městské pláže: cca 200 m.
  od centra Agia Efimia: cca 200 m.

 • Informace o ubytování, web provozovatele

  2-5 lůžek
  bez stravování

 • Shrnutí

  Příjemné ubytování na kouzelném místě. Je dobré využít možnosti potápění a pronájmy člunů k prozkoumání okolního pobřeží. Pokud chcete poznat z Kefalonie více, doporučujeme pronajmout si auto s možností přistavení na letišti.

 • Slevy pro děti

  1 DÍTĚ UBYTOVÁNÍ ZDARMA = 1 dítě má ubytování zcela ZDARMA, platí pouze letenku a transfer
  1 dítě do 12 let na přistýlce (3. lůžko) platí pouze 8990 Kč (10/11 nocí). Počet míst je omezen. Platí na vybrané letecké termíny a do vyčerpání kapacit.

 • Poznámka

  V případě pronájmu auta s přistavením a odevzdáním na letišti se odečítá povinný příplatek za taxi. Taxi transfer je pro max. 4 osoby. V případě obsazenosti vily více jak 4 osobami je potřeba objednat 2x taxi transfer a cena za druhé taxi se dopočítá k ceně zájezdu.
  Na toto ubytovací zařízení se vztahují individuální podmínky při stornování nebo změně zájezdu.

 • Cena zahrnuje

  letenku Praha - Kefalonie - Praha včetně poplatků letecké dopravy, 10x nebo 11x ubytování, strava dle popisu, služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare, VTT, Vítkovice Tours, Kovotour)

 • Volitelné doplatky

  cestovní pojištění vč. storna: od 50 Kč/osoba/den
  dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

 • Ceny jsou kalkulovány

  k 20.9.2019

Interaktivní mapa oblasti

Kefalonie

Ostrov Kefalonie vás uchvátí rozmanitou krajinou, která připomíná pestrou mozaiku. Ostrovu dominuje pohoří Ainos. Jeho svahy plynule přecházejí v pohádkové písečné nebo oblázkové pláže, které s bílými vápencovými útvary vytvářejí snové barevné kontrasty. Exotická pláž Xi s červeným saharským pískem patří mezi nejkrásnější pláže Kefalonie, stejně jako pláž Myrtos, která se navíc řadí mezi top pláže celé Evropy. Na většině z nich najdete plážové bary a užijete si tu náramné slunění i koupání.
Ve stínu olivových hájů se budete kochat bujnou subtropickou vegetací, prohlédnete si tu vzácné krápníkové jeskyně a mnoho dalších přírodních úkazů. Po koupání můžete navštívit tiché kláštery, v nichž dosud žijí mniši, i zbytky benátských hradů. Nejsevernější přístav ostrova, zachovalé městečko Fiskardo, na vás dýchne atmosférou starých časů. Doporučujeme i romantický výlet lodí třeba na sousední Ithaku nebo na oblíbený ostrov Zakynthos.

Agia Efimia

Zjistěte vše o tomto populárním letovisku

 • Skalnaté pobřeží tvoří velmi efektní tabulovité kvádry a malé plážičky mezi nimi jsou pokryté dokonale bílými oblázky.
 • Moře je díky oblázkům neskutečně čisté. Pokud rádi šnorchlujete, strávíte s hlavou pod hladinou klidně celé hodiny.
 • Malý přístav odjakživa přitahuje jachtaře a rybáře, ale davy turistů se letovisku dodnes úspěšně vyhýbají.
Malebné městečko Agia Efimia najdete na východním pobřeží ostrova Kefalonia. Je plné květin a zeleně a svůj název dostalo po bílém kostelíku, který stojí nedaleko místního přístavu. Právě přístav je centrem všeho dění a tamní restaurace vás budou lákat na sklenku vína nebo speciality řecké kuchyně.
Skalnaté pobřeží tvoří velmi efektní tabulovité kvádry a malé plážičky mezi nimi jsou pokryté zářivě bílými oblázky. Pláže tu nebývají přeplněné turisty, takže si tu vychutnáte tu pravou dovolenkovou relaxaci. Další krásné pláže najdete směrem na severovýchod od města, jsou však většinou dostupné jen od moře a jediný způsob, jak se na ně dostat, je vypůjčit si motorový člun. Nejkrásnější pláž ostrova nese název Myrtos a dobrou zprávou je, že se nachází jen asi 10 km od Agia Efimia.

Počasí

Koupací sezóna začíná už v květnu a končí teprve v říjnu. Zaručeně nejtepleji je na Kefalonii v červnu, červenci a srpnu. Prázdninové měsíce jsou ve znamení teplot přesahujících 30 °C a voda v moři mívá v té době až 25 °C.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje