TRAVEL FAMILY s.r.o. - Vítkovice Tours Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.cz

Villaggio AZZURRO

 • Kód produktu: IT-00023
 • K moři: 600m
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Itálie, Region Veneto, Bibione Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Produkt CKVT

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Poloha

  rozsáhlý komplex jednopatrových a dvoupatrových vilek.

 • Vybavení a služby

  restaurace, bary, pizzerie.

 • Ubytování

  typ 1/B3+2 AP - (cca 30m2) jedna 3lůžková ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem - vhodným pro jednu dospělou osobu nebo 2 děti do 12 let, typ 1/A4+2 AP - jedna 2lůžková ložnice, jedna ložnice s patrovou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, denní místnost s rozkládacím gaučem - vhodným pro jednu dospělou osobu nebo 2 děti do 12 let, vždy vybavený kuchyň. kout, lednice, sprcha a WC, fén, SAT TV, balkon nebo terasa, klimatizace na vyžádání a za poplatek.

 • Sport a zábava

  dva venkovní bazény, dva dětské bazény, vodní sporty, tenisové kurty, minigolf, cyklostezky, hřiště pro plážový volejbal.

 • Stravování

  vlastní.

 • Pláž

  písčitá, cca 600 m, vhodná pro děti, dětské atrakce, houpačky, prolézačky

 • Doplňující informace

  na pláž jezdí plážový bus. Cena nezahrnuje poplatek za pobytovou taxu dle místní vyhlášky, ručníky, ložní prádlo (možno pronajmout za cca 7 EUR/os.), závěrečný úklid apartmánu (neplatí se, provedou-li jej hosté sami, v opačném případě za poplatek (cca 50 EUR), vratnou kauci 100 EUR/ apartmán, která slouží na případnou úhradu poškozeného vybavení - platí se na místě. Pobyt s malým psem na vyžádání možný - 30 EUR/týden. Doplatek za klimatizaci - 35 EUR/týden. V termínu do 25.6. a od 3.9. v ceně plážový servis: 1x slunečník, 1x lehátko, 1x křeslo/apartmán, v termínu 25.6.-3.9. za poplatek 57 EUR/ týden.

 • Slevy pro děti

  Dítě na přistýlce do 12 let - zdarma. Osoba na přistýlce - zdarma.

 • Poznámka

  pobytová taxa dle místní vyhlášky cca 0,5 EUR/os./den - platí se na místě, ručníky a ložní prádlo (lze pronajmout 7 EUR/os.), závěrečný úklid apartmánů hosté provádějí sami, možnost dokoupení na místě za poplatek - cca 50 EUR, vratnou kauci 100 EUR/apartmán. Pobyt s malým psem na vyžádání možný - 30 EUR/týden. Doplatek za klimatizaci - 35 EUR/týden. V termínu do 23.6. a od 1.9. v ceně plážový servis: 1x slunečník, 1x lehátko, 1x křeslo/ apartmán, v termínu 23.6.-1.9. za poplatek cca 57 EUR/týden.

 • Cena zahrnuje

  ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení.

 • Volitelné doplatky

  MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, na vyžádání - malý pes (30 EUR/týden), klimatizace (35 EUR/týden) - platba na místě.

Interaktivní mapa oblasti

Region Veneto

Bibione

Přímořské letovisko v Itálii v regionu Benátsko, jedno z nejoblíbenějších mezi českými turisty. Má asi 2 000 stálých obyvatel, v létě se však jejich počet až zestonásobí. Bilione má 8 km dlouhou, mírně se do moře svažující pláž. Letovisko má 4 části, a to Ligo de Pini, Spiaggia, Ligo del Sole a Pineda. Za návštěvu určitě stojí romantická města Benáky s Veronou. Bibione se vyznačuje krásnými plážemi s pozvolným vstupem do moře, vynikající infrastrukturou a velkým množstvím zeleně v letovisku.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje