Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare

REZIDENCE DELLE TERME

 • Kód produktu: IT-001854
 • K pláži: 200m
 • Pláž do 200 m:
 • Do centra: 1000m
 • Ideální rodinná dovolená
 • Zábava pro dospělé i děti po celý den
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Itálie, Region Veneto, Bibione Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastní
Stravování Bez stravování
Ubytování Apt. 3+1 B1-4 / Apt. 2+2 B2-4 / Apt. 3+1 B4 / Apt. 4+1 C5 / Apt. 5+1 C1-6 / Apt. 5+1 C2-6 / Apt. 5+1 C3-6 / Apt. 5+1 C4-6 / Apt. 5+1 C5-6 / Apt. 5+1 C6

Cena za 1 osobu od 3 090 Kč Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu.

 • Poloha

  tento moderní komplex apartmánů, obklopen zelení, se nachází 300 metrů od písečné pláže, nedaleko centra Bibione. 

 • Vybavení a služby

  dvoupodlažní parkovací dům, 7 výtahů, 2 střešní terasy, 3 střešní bazény, oplocená zahrada, herní zóna, Wi-Fi připojení ZDARMA. 

 • Ubytování

  Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací, Wi-Fi připojením, TV,  kuchyňským koutem, koupelnou se sprchovým koutem, balkónem. 

  Apt. 3+1 B1-4: obývací část s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí a jednolůžkem, parkovací stání v garáži. 
  Apt. 2+2 B2-4: obývací část s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnice s manželskou postelí, parkovací stání v garáži.
  Apt. 3+1 B4: obývací část s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí a jednolůžkem, číslované parkovací stání.
  Apt. 5+1 C1-6: obývací část s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí a jednolůžkem, ložnice se 2 jednolůžky, 2 koupelny, číslované parkovací stání. 
  Apt. 5+1 C2-6: obývací část s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí a jednolůžkem, ložnice se 2 jednolůžky, 2 balkóny, garážové stání. 
  Apt. 5+1 C3-6: obývací část s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí a jednolůžkem, ložnice se 2 jednolůžky, 2 koupelny, garážové stání. 
  Apt. 5+1 C4-6: obývací část s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí a jednolůžkem, ložnice se 2 jednolůžky, 2 balkóny, terasa s lehátky, garážové stání. 
  Apt. 4+1 C5: v 6.patře s výhledem na moře, obývací část s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, ložnice oddělena posuvnými dveřmi od obývací části s rozkládacím dvoulůžkem, garážové stání. 
  Apt. 5+1 C5-6: obývací část s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, ložnice s palandou a jednolůžkem, 2 balkóny, číslované parkovací stání. 
  Apt. 5+1 C-6: obývací část s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí a jednolůžkem, ložnice se 2 jednolůžky, 2 balkóny, číslované parkovací stání. 

 • Sport a zábava

  možnost zapůjčení jízdního kola, vodní a plážové sporty, sportovní vyžití v letovisku Bibione dle místní nabídky - minigolf, tenisové kurty, půjčovny tandemů, skútrů a další. 

 • Stravování

  vlastní.

 • Pláž

  písečná pláž 300 metrů od ubytování, plážový servis v ceně. Pláž vhodná pro děti - řada prolézaček, skluzavek, dětských atrakcí. 

 • Doplňující informace

  cena nezahrnuje pobytovou taxu dle místní vyhlášky cca 1 EUR/os./den - platí se na místě.

 • Cena zahrnuje

  ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, ložní prádlo a ručníky, plážový servis (1 slunečník + 1 lehátko a 1 křeslo), závěrečný úklid (s výjimkou kuchyňského koutu).

 • Volitelné doplatky

  MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání - nutno objednat předem: dětská postýlka: 5 EUR/noc, dětská židlička: 3 EUR/noc, dětský kočárek: 3 EUR/noc, v případě zájmu o výměnu: ložní prádlo: 11 EUR/ set a ručníky: 10 EUR/ set.

Interaktivní mapa oblasti

Region Veneto

Bibione

Přímořské letovisko v Itálii v regionu Benátsko, jedno z nejoblíbenějších mezi českými turisty. Má asi 2 000 stálých obyvatel, v létě se však jejich počet až zestonásobí. Bilione má 8 km dlouhou, mírně se do moře svažující pláž. Letovisko má 4 části, a to Ligo de Pini, Spiaggia, Ligo del Sole a Pineda. Za návštěvu určitě stojí romantická města Benáky s Veronou. Bibione se vyznačuje krásnými plážemi s pozvolným vstupem do moře, vynikající infrastrukturou a velkým množstvím zeleně v letovisku.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje