Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare

Apartmány MARINA GRANDE

 • Kód produktu: IT-001851
 • U pláže (do 50 m):
 • Do centra: 250m
 • Ideální rodinná dovolená
 • Zábava pro dospělé i děti po celý den
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Itálie, Region Veneto, Bibione Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastní
Stravování Bez stravování
Ubytování Apt. 2(+0) A2 / Apt. 3(+0) A3 / Apt. 3+2 B1-5 / Apt. 3+2 B5 / Apt. 3+2 C5 / Apt. 4+2 C1-6 / Apt. 4+2 C6 / Apt. 4+3 C1-7 / Apt. 5+2 C7 / Apt. 6+2 D8

Cena za 1 osobu od 2 190 Kč Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu.

 • Poloha

  apartmánový komplex se nachází přímo u pláže, v klidné a zalesněné oblasti letoviska Bibione Lido dei Pini, 250 metrů od centra města.

 • Vybavení a služby

  2 výtahy, parkovací místo pro každý apartmán ZDARMA.

 • Ubytování

  Všechny apartmány kromě typu C-6 mají k dispozici klimatizaci, TV, kuchyně apartmánů jsou vybaveny lednicí, mikrovlnou troubou a kávovarem.
  APT. 2+0 A2 - po kompletní rekonstrukci, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby a kuchyňským koutem, koupelna, balkón. 
  APT. 3+0 A3 - obývací pokoj se 2 rozkládacími pohovkami pro dvě osoby a kuchyňským koutem, koupelna, balkón. 
  APT. 3+2 B5 - obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby a kuchyňským koutem, ložnice se 3 lůžky, koupelna, balkón. 
  APT. 3+2 B1-5 - po kompletní rekonstrukci, na dvě podlaží, vybaven stejně jako typ B5.  
  APT. 3+2 C5 - obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnice s palandou a 1 lůžkem, koupelna, kuchyňský kout, koupelna, balkón, pračka (sejf není k dispozici). 
  APT. 4+2 C6 - obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňský kout, 2x ložnice se 2 lůžky, koupelna, balkón. 
  APT. 4+2 C1-6 - na jižní straně, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky, kuchyňský kout, koupelna, balkón. 
  APT. 5+2 C7 - obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňský kout, ložnice se 2 lůžky, ložnice se 3 lůžky, koupelna, balkón. 
  APT. 4+3 C1-7 - na dvě podlaží, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby a pro jednu osobu, 2 ložnice se 2 lůžky, kuchyňský kout, 2 koupelny, balkón. 
  APT. 6+2 D8 - na dvě podlaží, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, 2 ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky, 2 koupelny, prostorný balkón orientován na jih s výhledem na moře. 

 • Sport a zábava

  vodní a plážové sporty. Sportovní vyžití v centru živého letoviska Bibione dle místní nabídky.

 • Stravování

  vlastní.

 • Pláž

  písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, plážový servis v ceně 1x. Na pláži řada prolézaček a skluzavek, ideální pro děti.

 • Doplňující informace

  cena nezahrnuje pobytovou taxu ve výši cca 1 EUR/os./noc, splatnou v místě pobytu. Malá zvířata na vyžádání za poplatek 40 EUR/pobyt.

 • Cena zahrnuje

  ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, ložní prádlo a ručníky, plážový servis (1 slunečník + 1 lehátko a 1 křeslo), závěrečný úklid (s výjimkou kuchyňského koutu), Europarty (v letní sezóně): bezplatný zábavný večer pod širým nebem se špagetami, vínem, nealkoholickými nápoji, živou hudbou a dětskou animací.

 • Volitelné doplatky

  MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání - nutno objednat předem: dětská postýlka - 5 EUR/noc, dětská židlička: 3 EUR/noc, dětský kočárek: 3 EUR/noc, v případě zájmu o výměnu: ložní prádlo: 11 EUR/ set a ručníky: 10 EUR/ set.

Interaktivní mapa oblasti

Region Veneto

Bibione

Přímořské letovisko v Itálii v regionu Benátsko, jedno z nejoblíbenějších mezi českými turisty. Má asi 2 000 stálých obyvatel, v létě se však jejich počet až zestonásobí. Bilione má 8 km dlouhou, mírně se do moře svažující pláž. Letovisko má 4 části, a to Ligo de Pini, Spiaggia, Ligo del Sole a Pineda. Za návštěvu určitě stojí romantická města Benáky s Veronou. Bibione se vyznačuje krásnými plážemi s pozvolným vstupem do moře, vynikající infrastrukturou a velkým množstvím zeleně v letovisku.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje