TRAVEL FAMILY s.r.o. - Vítkovice Tours Realizace: MagicWare

Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: info@ckvt.cz

WEB: www.ckvt.cz

Rezidence LAGUNA GRANDE

 • Kód produktu: IT-00199
 • K moři: 50m
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Itálie, Region Veneto, Bibione Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Produkt CKVT

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Poloha

  Apartmány jsou umístěny v bezprostřední blízkosti moře, v živém letovisku Bibione.

 • Vybavení a služby

  v blízkosti restaurace, bary, supermarkety, pizzerie, kavárny, Luna park Adriatico.

 • Ubytování

  Komplex u moře s centrální polohou. Kompletně zrekonstruované apartmány s televizí a vyhrazeným parkovacím stáním, klimatizace.
  1/3 AP A: jednopokojový apartmán s obývacím pokojem, kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou s lůžkem pro dvě osoby a s rozkládacím křeslem s lůžkem pro jednu osobu, koupelnou s oknem a se sprchovým koutem, obyvatelnou terasou.
  1/3+2 AP B:  jednopokojový apartmán s obývacím pokojem, kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou s lůžkem pro dvě osoby a s rozkládacím křeslem s lůžkem pro jednu osobu, koupelnou s oknem a se sprchovým koutem, obyvatelnou terasou. Apartmán je možno obsadit 4 dospělými, nebo 3 dospělými a 2 dětmi na přistýlce.

 • Stravování

  vlastní.

 • Pláž

  písčitá, cca 50 m, s pozvolným vstupem do moře. Sprchy a WC na pláži, slunečníky a lehátka do 23.6. a od 8. září ZDARMA.

 • Sport a zábava

  cyklistika, jízda na kolečkových bruslích a další sportovní využití dle místní nabídky.

 • Slevy pro děti

  Osoba na přistýlce - zdarma. Dítě na přistýlce do 11 let - ZDARMA.

 • Poznámka

  cena nezahrnuje pobytovou taxu dle místní vyhlášky cca 0,5 EUR/os./den - platí se na místě, ložní prádlo (lze pronajmout za 8 EUR/os.), ručníky (8 EUR/os.), dětská postýlka (21 EUR/týden). Závěrečný úklid apartmánů hosté provádějí sami, možnost dokoupení na místě za poplatek - 1/3 AP A - 35 EUR/pobyt, 1/3+2 AP B 45 EUR/pobyt. Povinná vratná kauce 100 EUR/ apartmán (u osob mladších 26 let - 300 EUR). Pobyt s malým psem na vyžádání možný - 40 EUR/týden. Plážový servis do 23.6. a od 8. září - ZDARMA.

 • Cena zahrnuje

  ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení.

 • Volitelné doplatky

  MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, na vyžádání - malý pes (40 EUR/týden) - platba na místě.

Interaktivní mapa oblasti

Region Veneto

Bibione

Popis

Přímořské letovisko v Itálii v regionu Benátsko, jedno z nejoblíbenějších mezi českými turisty. Má asi 2 000 stálých obyvatel, v létě se však jejich počet až zestonásobí. Bilione má 8 km dlouhou, mírně se do moře svažující pláž. Letovisko má 4 části, a to Ligo de Pini, Spiaggia, Ligo del Sole a Pineda. Za návštěvu určitě stojí romantická města Benáky s Veronou. Bibione se vyznačuje krásnými plážemi s pozvolným vstupem do moře, vynikající infrastrukturou a velkým množstvím zeleně v letovisku.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Vítkovice tours, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

* Povinné údaje