Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare

APARTMÁNY ATOLLO

 • Kód produktu: IT-001837
 • K pláži: 100m
 • Pláž do 100 m:
 • Do centra: 50m
 • Ideální rodinná dovolená
 • Zábava pro dospělé i děti po celý den
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Itálie, Region Veneto, Bibione Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastní
Stravování Bez stravování
Ubytování Apt. 2+1 A3 / Apt. 2+2 A4 / Apt. 2+2 B4 / Apt. 2+2 B1-4 / Apt. 2+2 B2-4 / Apt. 4+2 C1-6 / Apt. 4+2 C2-6 / Apt. 4+2 C3-6 / Apt. 4+2 C6

Cena za 1 osobu od 2 190 Kč Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu.

 • Poloha

  apartmány jsou umístěny klidné části letoviska Bibione Lido dei Pini, v první řadě cca 100 metrů od pláže a 50 metrů od centra.

 • Vybavení a služby

  výtah, 1 kryté parkovací místo pro každý apartmán ZDARMA. V blízkosti restaurace, bary, supermarkety, pizzerie, kavárny. 

 • Ubytování

  Všechny apartmány mají k dispozici klimatizaci, TV, trezor, kuchyně apartmánů jsou vybaveny lednicí, mikrovlnou troubou a kávovarem.
  APT. 2+1 A3 - obývací pokoj se dvěma rozkládacíma pohovka, nebo jednou rozkládací pohovkou a jednou palandou, kuchyňský kout, koupelna, balkón. 
  APT. 2+2 A4 - obývací pokoj s 2x rozkládací pohovkou pro dvě osoby nebo jedna rozkládací pohovka pro dvě osoby a jedna palanda, kuchyňský kout, koupelna, balkón. 
  APT. 2+2 B4 - obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro jednu osobu, jedna palanda a ložnice s manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelna, balkón. 

  APT. 2+2 B1-4 - obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnice s manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelna, balkón. 
  APT. 2+2 B2-4 - umístěn v nejvyšším patře, rozdělen na dvě podlaží, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnice s manželskou postelí, kuchyňský kout, 2 koupelny, 2 balkóny. 
  APT. 4+2 C6 - obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnice s manželskou postelí, ložnice s palandou, kuchyňský kout, koupelna, balkón. 
  APT. 4+2 C1-6 - obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky, kuchyňský kout, koupelna, balkón. 
  APT. 4+2 C2-6 - obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky, kuchyňský kout, koupelna, balkón na jižní stranu. 
  APT. 4+2 C3-6 - rozdělen na dvě podlaží, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky, kuchyňský kout, dvě koupelny (pouze v jedné sprcha), balkón s výhledem na moře. 

 • Sport a zábava

  vodní a plážové sporty. Sportovní vyžití v centru živého letoviska Bibione dle místní nabídky - minigolf, tenisové kurty, půjčovna tandemů, skútrů.

 • Stravování

  vlastní.

 • Pláž

  písečná s pozvolným vstupem do moře, vzdálena 100 metrů, plážový servis v ceně. Pláž je vhodná pro děti - řada prolézaček, skluzavek, dětské atrakce. V blízkosti také psí pláž Pluto.

 • Doplňující informace

  v ceně není zahrnuta pobytová taxa ve výši cca 1 EUR/os./noc, která je splatná v místě pobytu. Malá zvířata na vyžádání za poplatek 40 EUR/pobyt.

 • Cena zahrnuje

  ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, ložní prádlo a ručníky, plážový servis (1 slunečník + 1 lehátko a 1 křeslo), závěrečný úklid (s výjimkou kuchyňského koutu), Europarty (v letní sezóně): bezplatný zábavný večer pod širým nebem se špagetami, vínem, nealkoholickými nápoji, živou hudbou a dětskou animací.

 • Volitelné doplatky

  MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání - nutno objednat předem: dětská postýlka - 5 EUR/noc, dětská židlička: 3 EUR/noc, dětský kočárek: 3 EUR/noc, v případě zájmu o výměnu: ložní prádlo: 11 EUR/ set a ručníky: 10 EUR/ set.

Interaktivní mapa oblasti

Region Veneto

Bibione

Přímořské letovisko v Itálii v regionu Benátsko, jedno z nejoblíbenějších mezi českými turisty. Má asi 2 000 stálých obyvatel, v létě se však jejich počet až zestonásobí. Bilione má 8 km dlouhou, mírně se do moře svažující pláž. Letovisko má 4 části, a to Ligo de Pini, Spiaggia, Ligo del Sole a Pineda. Za návštěvu určitě stojí romantická města Benáky s Veronou. Bibione se vyznačuje krásnými plážemi s pozvolným vstupem do moře, vynikající infrastrukturou a velkým množstvím zeleně v letovisku.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje