Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare

APARTMÁNY ANGELA E PORDENONE

 • Kód produktu: IT-001836
 • K pláži: 180m
 • Pláž do 200 m:
 • Do centra: 200m
 • Ideální rodinná dovolená
 • Zábava pro dospělé i děti po celý den
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Itálie, Region Veneto, Bibione Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastní
Stravování Bez stravování
Ubytování Apt. 2+2 B4 / Apt. 4+1 C5 / Apt. 4+2 C6 / Apt. 6+1 D7

Cena za 1 osobu od 1 990 Kč Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu.

 • Poloha

  apartmány se nachází v klidné části letoviska Bibione Lido del Sole jen 180 metrů od pláže a 200 metrů od centra.

 • Vybavení a služby

  výtah, 1 kryté parkovací místo pro každý apartmán ZDARMA. V blízkosti restaurace, bary, supermarkety, pizzerie, kavárny. 

 • Ubytování

  Všechny apartmány mají k dispozici klimatizaci, TV, trezor, kuchyně apartmánů jsou vybaveny lednicí, mikrovlnou troubou a kávovarem. 
  APT. 2+2 B4 - obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnice s manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelna, balkón. 
  APT. 4+1 C5 - obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro jednu osobu, ložnice s manželskou postelí, ložnice s 2 lůžky, kuchyňský kout, koupelna, prostorný balkón. 
  APT. 4+2 C6 - obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnice s manželskou postelí, ložnice s 2 lůžky nebo palandou, kuchyňský kout, koupelna, balkón. 
  APT. 6+1 D7 - obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro jednu osobu, ložnice s manželskou postelí, ložnice s 2 lůžky, ložnice s palandou, kuchyňský kout, koupelna, balkón. 

 • Sport a zábava

  vodní a plážové sporty. Sportovní vyžití v centru živého letoviska Bibione dle místní nabídky - minigolf, tenisové kurty, půjčovna tandemů, skútrů.

 • Stravování

  vlastní.

 • Pláž

  písečná pláž s pozvolným vstupem do moře 180 metrů, plážový servis v ceně 1x. Na pláži řada prolézaček a skluzavek, ideální pro děti.

 • Doplňující informace

  cena nezahrnuje ložní prádlo a ručníky, pobytovou taxu dle místní vyhlášky cca 1 EUR/os./den - platí se na místě. Malá zvířata na vyžádání za poplatek 40 EUR/pobyt.

 • Cena zahrnuje

  ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, plážový servis (1 slunečník + 1 lehátko a 1 křeslo), závěrečný úklid (s výjimkou kuchyňského koutu), Europarty (v letní sezóně): bezplatný zábavný večer pod širým nebem se špagetami, vínem, nealkoholickými nápoji, živou hudbou a dětskou animací.

 • Volitelné doplatky

  MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání - nutno objednat předem: dětská postýlka - 5 EUR/noc, dětská židlička: 3 EUR/noc, dětský kočárek: 3 EUR/noc, ložní prádlo: 11 EUR/ set a ručníky: 10 EUR/ set.

Interaktivní mapa oblasti

Region Veneto

Bibione

Přímořské letovisko v Itálii v regionu Benátsko, jedno z nejoblíbenějších mezi českými turisty. Má asi 2 000 stálých obyvatel, v létě se však jejich počet až zestonásobí. Bilione má 8 km dlouhou, mírně se do moře svažující pláž. Letovisko má 4 části, a to Ligo de Pini, Spiaggia, Ligo del Sole a Pineda. Za návštěvu určitě stojí romantická města Benáky s Veronou. Bibione se vyznačuje krásnými plážemi s pozvolným vstupem do moře, vynikající infrastrukturou a velkým množstvím zeleně v letovisku.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje