Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare

Villaggio ALEX

 • Kód produktu: IT-001818
 • K pláži: 900m
 • Více než 500 m od pláže:
 • K moři: 900m
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Itálie, Region Furlansko-Julské Benátsko, Lignano Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastní
Stravování Bez stravování
Ubytování Apt. 4+2 C6 / Apt. 4+2 C1-6 / Apt. 5+2 D7 / Apt. 5+2 D1-7 / Apt. 5+2 D2-7 / Apt. 5+2 D3-7

Cena za 1 osobu od 2 690 Kč Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu.

 • Poloha

  vila se nachází v klidné a zelené části Lignano Pineta.

 • Vybavení a služby

  obchody, restaurace, Wi-Fi připojení zdarma, pizzerie, bary, parkovací místo v garáži ke každému apartmánu (max. výška 1,8 m). 

 • Ubytování

  Vždy: Wi-Fi, trezor, SAT-TV, parkování.
  Apt. 4+2 C-6: klimatizovaný třípokojový apartmán s 4-6 lůžky, na dvou podlažích, složený z přízemí: garáž. 1. patro: obývací
  pokoj s 1 rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, kuchyň, 2 dvoulůžkové ložnice, koupelna s oknem, balkon. 
  Apt. 4+2 C1-6: klimatizovaný třípokojový apartmán s 4-6 lůžky, jako C-6, ale se soukromou a oplocenou zahradou. 
  Apt. 5+2 D-7: klimatizovaný čtyřpokojový apartmán s 5-7 lůžky, na dvou podlažích, sestávající z přízemí: garáž. 1. patro: obývací pokoj s 1 rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, kuchyň, 2 dvoulůžkové ložnice, 1 jednolůžkový pokoj, koupelna s
  oknem, balkon, krb. 
  Apt. 5+2 D1-7: klimatizovaný čtyřpokojový apartmán s 5-7 lůžky, jako typ D-7, ale se soukromou a oplocenou zahradou. 
  Apt. 5+2 D2-7: dvoupodlažní apartmán, v přízemí se nachází garáž, v prvním patře obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyň, 2 dvoulůžkové ložnice, 1 jednolůžková ložnice, koupelna, balkón, ohniště. Částečně zrekonstruováno.  
  Apt. 5+2 D3-7: dvoupodlažní apartmán, v přízemí se nachází garáž, v prvním patře obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyň, 2 dvoulůžkové ložnice, 1 jednolůžková ložnice, koupelna, balkón, ohniště, oplocená zahrada. Částečně zrekonstruováno. 

 • Sport a zábava

  dle místní nabídky -  cyklistické stezky, možnost jízdy na kolečkových bruslích, jogging na plážové promenádě, vodní sporty, Golf Club Lignano.

 • Stravování

  vlastní.

 • Pláž

  písečná pláž s pozvolným vstupem do vody je vzdálena cca 900 m. Pláž má jemný zlatavý písek, pro děti k dispozici prolézačky, houpačky, klouzačky a další dětské atrakce.

 • Doplňující informace

  cena nezahrnuje pobytovou taxu dle místní vyhlášky cca 1 EUR/os./den - platí se na místě. Malá zvířata na vyžádání za poplatek 40 EUR/pobyt.

 • Cena zahrnuje

  ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, ložní prádlo a ručníky, plážový servis (1 slunečník + 1 lehátko a 1 křeslo), závěrečný úklid (s výjimkou kuchyňského koutu).

 • Volitelné doplatky

  MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání - nutno objednat předem: dětská postýlka: 5 EUR/noc, dětská židlička: 3 EUR/noc, dětský kočárek: 3 EUR/noc, v případě zájmu o výměnu: ložní prádlo: 11 EUR/ set a ručníky: 10 EUR/ set.

Interaktivní mapa oblasti

Region Furlansko-Julské Benátsko

Lignano

Italské město v provincii Udine. Je centrem poloostrova a skládá se z velkého množství hotelů, barů a prázdninových apartmánů. Hlavní nákupní třída vede od Viale Centrale přes pěší zónu až po Terrazzal al Mare ve špičce poloostrova. Písčité pláže jsou rozděleny do několika částí. Lignano se skládá ze 3 částí, Sabbiadoro, Pineta a Riviera. Ze všech těchto částí je dobrý přístup k plážím. Podél všech pláží je umístněné velké množství kaváren a barů. V letovisku Lignano je pro děti připraveno velké množství atrakcí. Děti se mohou vyřádit v aquaparku nebo v Junior parku se skákacími hrady.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje