Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare

Rezidence ZERO5.ZERO5

 • Kód produktu: IT-001838
 • K pláži: 200m
 • Pláž do 200 m:
 • Do centra: 200m
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Itálie, Region Furlansko-Julské Benátsko, Lignano Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastní
Stravování Bez stravování
Ubytování Apt. 2+2 B4 / Apt. 3+2 B5 / Apt. 4+2 C1-6 / Apt. 4+2 C2-6 / Apt. 4+2 C3-6 / Apt. 4+2 C6 / Apt. 5+2 D1-7 / Apt. 5+2 D7

Cena za 1 osobu od 5 690 Kč Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu.

 • Poloha

  nová, v roce 2022 vybudovaná rezidence se nachází v části Lignano Sabbiadoro, nedaleko přístavu a psí pláže, 200 metrů od pláže a 200 metrů od centra letoviska.

 • Vybavení a služby

  1 nebo 2 parkovací místa pro každý apartmán ZDARMA, Wi-Fi připojení zdarma, výtah, prádelna (za poplatek), zahrada. V blízkosti bary, restaurace, obchody.

 • Ubytování

  Všechny apartmány mají k dispozici klimatizaci, TV, Wi-Fi připojení, bezpečnostní dveře, kuchyně apartmánů jsou vybaveny lednicí, myčkou, mikrovlnou troubou a kávovarem.
  APT. 2+2 B4 - v 1.,2. nebo 3.patře, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňský kout s indukční varnou deskou a myčkou, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou, terasa vybavena zahradním nábytkem, parkovací stání. 

  APT. 3+2 B5 - v 1.,2. nebo 3.patře, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňský kout s indukční varnou deskou a myčkou, ložnice s manželskou postelí a jednolůžkem, terasa vybavena zahradním nábytkem, parkovací stání. 
  APT. 4+2 C6 - v 1.,2. nebo 3.patře, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňský kout s indukční varnou deskou a myčkou, ložnice s manželskou postelí a ložnice se dvěma lůžky, 2 koupelny se sprchou, 3 terasy vybaveny zahradním nábytkem, parkovací stání.  
  APT. 4+2 C1-6 - v přízemí se soukromou zahrádkou, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňský kout s indukční varnou deskou a myčkou, ložnice s manželskou postelí a ložnice se dvěma lůžky, 2 koupelny se sprchou, 3 terasy vybaveny zahradním nábytkem, parkovací stání. 
  APT. 4+2 C2-6 - ve 4. nebo 5. patře s výhledem na moře, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňský kout s indukční varnou deskou a myčkou, ložnice s manželskou postelí a ložnice se dvěma lůžky, 2 koupelny se sprchou, 3 terasy vybaveny zahradním nábytkem, parkovací stání. 
  APT. 4+2 C3-6 - v 6.patře s výhledem na moře a lagunu, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňský kout s indukční varnou deskou a myčkou, ložnice s manželskou postelí a ložnice se dvěma lůžky, 2 koupelny se sprchou, 3 terasy vybaveny zahradním nábytkem, 2 parkovací stání. V 7. a posledním patře je k dispozici velká soukromá a vybavená terasa s krásným výhledem na moře a lagunu. 
  APT. 5+2 D7 - ve 4. nebo 5. patře s výhledem na moře a lagunu, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňský kout s indukční varnou deskou a myčkou, 2 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s 1 lůžkem, 3 koupelny (dvě se sprchou), 3 terasy vybaveny zahradním nábytkem, parkovací stání. 
  APT. 5+2 D1-7 - v 6. patře s výhledem na moře a lagunu, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňský kout s indukční varnou deskou a myčkou, 2 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s 1 lůžkem, 3 koupelny (dvě se sprchou), 3 terasy vybaveny zahradním nábytkem, 2 parkovací stání. V 7. a posledním patře je k dispozici velká soukromá a vybavená terasa s krásným výhledem na moře a lagunu. 

 • Sport a zábava

  vodní a plážové sporty, v blízkosti vodní park Aquasplash, plážový volejbal, lunapark, Zoo, dětský zábavný park.

 • Stravování

  vlastní.

 • Pláž

  písečná s pozvolným vstupem do moře, vzdálena cca 200 metrů, plážový servis v ceně. 

 • Doplňující informace

  cena nezahrnuje pobytovou taxu ve výši cca 1 EUR/os./noc splatnou v místě pobytu. Zvířata nejsou povolena.

 • Cena zahrnuje

  ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, ložní prádlo a ručníky, plážový servis (1 slunečník + 1 lehátko a 1 křeslo), závěrečný úklid (s výjimkou kuchyňského koutu).

 • Volitelné doplatky

  MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Interaktivní mapa oblasti

Region Furlansko-Julské Benátsko

Lignano

Italské město v provincii Udine. Je centrem poloostrova a skládá se z velkého množství hotelů, barů a prázdninových apartmánů. Hlavní nákupní třída vede od Viale Centrale přes pěší zónu až po Terrazzal al Mare ve špičce poloostrova. Písčité pláže jsou rozděleny do několika částí. Lignano se skládá ze 3 částí, Sabbiadoro, Pineta a Riviera. Ze všech těchto částí je dobrý přístup k plážím. Podél všech pláží je umístněné velké množství kaváren a barů. V letovisku Lignano je pro děti připraveno velké množství atrakcí. Děti se mohou vyřádit v aquaparku nebo v Junior parku se skákacími hrady.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje