Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.cz

Apartmány HOLIDAY PARK ZELENA PUNTA

 • Kód produktu: HR-02791
 • K pláži: 150m
 • Pláž do 200 m:
 • Do centra: 1000m
 • K moři: 150m
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Chorvatsko, Ostrov Ugljan, Kukljica Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Produkt CKVT
Doprava Vlastní
Stravování Bez stravování
Ubytování Apt. 2+1 A / Apt. 2+2(+1) C / Apt. 2+2 B

Cena za 1 osobu od 3 003 Kč 4.290 Kč Sleva -30% Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Poloha

  turistické středisko na zalesněném poloostrůvku, cca 1 km od Kukljice na ostrově Ugljan, v blízkosti Národního parku Kornati.

 • Vybavení a služby

  v areálu - restaurace, plážová restaurace, aperitiv bar, sejf, TV místnost, taneční terasa, parkoviště.

 • Ubytování

  klimatizované apartmány - typ apt.2+1 cca 32 m2 - jedna 2lůžková ložnice, denní místnost s jídelnou a rozkládacím gaučem, typ apt.2+2 B cca 40-45 m2 a a pt.2+2(+1) C cca 50 m2 - jedna 2lůžková ložnice a denní místnost se 2 lůžky (rozkládací gauč), jídelna, vždy vybavený kuchyň. kout (mikrovlnná trouba), sprcha a WC, SAT TV, telefon, sejf, balkon nebo terasa. Typ C2+2 AP je prostornější než 1/2 B2+2 AP. 

 • Sport a zábava

  tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, hřiště pro míčové hry, vodní sporty dle místní nabídky, půjčovna jízdních kol.

 • Stravování

  vlastní, s možností dokoupení snídaní, nebo večeří , polopenze (snídaně a večeře formou bufetu).

 • Pláž

  přírodní, oblázkovo-písčitá, cca 150 m, sprchy na pláži. 

 • Doplňující informace

  parkování ZDARMA.

 • Slevy pro děti

  Dítě do 12 let na přistýlce v apartmánu C2+3 AP - ZDARMA.

 • Cena zahrnuje

  7x ubytování, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, 1x týdně výměnu ložního prádla a ručníků, závěrečný úklid.

 • Volitelné doplatky

  MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, snídaní - do 7 let ZDARMA, 7-12 let -1290 Kč/os./týden, od 12 let - 1690 Kč/os./týden, večeří 2-7 let - ZDARMA Kč/os./týden, 7-12 let - 2390 Kč/os./týden, osoby od 12 let - 3190 Kč/os./týden, polopenze - 2-7 let - ZDARMA, 7-12 let - 2890 Kč/os./týden, osoby od 12 let - 4790 Kč/os./týden. NA VYŽÁDÁNÍ: malý pes (do 7 kg - 15 EUR/den) - platba na místě.

Interaktivní mapa oblasti

Ostrov Ugljan

Kukljica

Letovisko Kukljica je malý přístav na jihovýchodním pobřeží ostrova Ugljanu, 8 km jihovýchodně od obce Preko, správního centra ostrova. Oblíbené a živé letovisko Kukljica leží u silnice procházející celým ostrovem a pokračující na ostrov Pašman. Kukljica je největší letovisko na Ugljanu.

Ubytování
Kukljica nabízí ubytování v hotelových apartmánech a jednodušších bungalovech v turistickém komplexu Zelena Punta. Asi třetinu ubytovací kapacity letoviska poskytují soukromé apartmány. Ubytovací komplex Zelena punta je na zalesněném poloostrůvku Zaglav na okraji obce. Bungalovy a apartmány jsou rozloženy stupňovitě v kopci.

Koupání
Koupat se lze po celém břehu poloostrova Zaglav (turistický areál Zelena punta), kde skalnatý břeh je částečně vybetonován a místy přerušen oblázky. Nejpěknější pláže lemované borovým porostem jsou na jihozápadním pobřeží ostrova:
V. Sabuša - břeh je betonový, dno z jemného písku a má velmi pozvolný spád vhodný pro děti každého věku. Pravý okraj tvoří skalnaté plotny a je lemován betonovou cestou pro pěší.
M. Sabuša a Jelenica mají skalnaté břehy a písčité dno. Jsou vyhrazeny pro naturisty.
Všechny tři pláže jsou přístupné člunem nebo pěšky z hlavní silnice nad obcí směrem na Ždrelac (Pašman) a cesty jsou dobře označeny. Na V. Sabušu vede pěkná vybetonovaná cesta pro pěší (asi 10 min.) vhodná i pro kola.

Sport
Kukljica má dobré podmínky pro jachting, windsurfing, potápění (potápěčské centrum), podmořský rybolov, minigolf, stolní tenis, tenis, plážový volejbal. Kurty na tenis a minigolf jsou v areálu Zelena punta.

Zábava
Disko, diskoterasa. V sezóně hraje každý večer v areálu Zelena punta živá hudba. Po celou sezónu probíhají různé zábavní akce.

Kultura
Mariánské procesí patří mezi nejbarvitější, koná se 5. srpna. Procesí směřuje z Kukljice na jihovýchod ostrova, ke kapličce v zálivu Ždrelac, kde je již přes 500 let chována vzácná relikvie, památný obraz Panny Marie Sněžné (Gospa od Sniga). Procesí na mnoha desítkách plavidel - člunů, loděk i rybářských bárek, bohatě ozdobených, vyrazí po ránu z Kukljice za zvuku hudby a zpěvů. Mnozí účastníci jsou oblečeni v krásných lidových krojích, které jsou jinak jen výjimečně k vidění. U kapličky, vzdálené od Kukljice 1 nám. míli, slouží kněží slavnou pobožnost a pak se za stálého vyzvánění přenese mariánský obraz na nejkrásnější loď a putuje po moři do Kukljice, kde je v kostele vystaven až do 8. září. Pak se stejnou cestou vrací na své domovské místo. Každoroční tradice cestování trvá již 500 let.

Výlety
- Ždrelac 1 km, možno v procházce pokračovat na ostrov Pašman do vesnice Ždrelac, kde je možné koupání
Zadar 8 km do obce Preko a 1/2 hod. trajektem.
- Preko na Ugljanu 8 km
- Sv. Mihovil - pevnost ve výšce 265 m nad Prekem odkud jsou nádherné výhledy po celé severní Dalmácii a ostrovech. Za dobré viditelnosti je možné vidět oblasti od Velebitu až po Kornati. Někdy lze údajně spatřit i Itálii. Přístup je po úzké silnici z Preka asi 3 km.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje