Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare

Apartmány VYBRANÉ MALINSKA

 • Kód produktu: HR-01115
 • K pláži: 300-1000m
 • Pláž do 300 m:
 • Do centra: 1000-4000m
 • K moři: 300-1000m
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Chorvatsko, Ostrov Krk, Malinska Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt CKVT

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu.

 • Poloha

  soukromé apartmány v okolí města Malinska (Malinska, Porat, Vantacici, Sveti Vid).

 • Vybavení a služby

  v blízkosti - restaurace, kavárna, market.

 • Ubytování

  apartmány typ 2(+1) AP - jedna 2lůžková ložnice, denní místnost s možností přistýlky, apartmány typ 4(+1) AP - dvě 2lůžkové ložnice, denní místnost s možností přistýlky, apartmány typ 6(+1) AP - tři 2lůžkové ložnice, denní místnost s možností přistýlky, vždy sprcha a WC, SAT TV, vybavený kuchyň. kout, balkon nebo terasa. Možnost dokoupení klimatizace a přistýlka na pokoji jsou na vyžádání.

 • Sport a zábava

  vyžití dle místní nabídky.

 • Stravování

  vlastní.

 • Pláž

  oblázková, kamenitá, betonová plata, cca 300-1000 m.

 • Doplňující informace

  přihlašovací poplatek cca 4 EUR/os. - platí se jednorázově na místě. Cena zahrnuje jedno parkovací místo/apartmán.

 • Slevy pro děti

  dítě do 2 let bez nároku na lůžko - ZDARMA. Na ceny pro osobu na přistýlce se informujte v CK.

 • Výhody a benefity

  při zakoupení pobytu v termínu do 25.6. a od 27.8. na 7 nocí vám poskytneme mimořádnou slevu 15 %.

 • Cena zahrnuje

  ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1x týdně, závěrečný úklid, pobytovou taxu.

 • Volitelné doplatky

  Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, na vyžádání: klimatizace - 1290 Kč/apartmán/týden, pobyt se psem - 5 EUR/den - platba na místě. .

Hodnocení zákazníků

Jak pracujeme s recenzemi

Interaktivní mapa oblasti

Ostrov Krk

Malinska

Zemědělská a rybářská obec, přístav a oblíbené letovisko Malinska na severozápadním pobřeží ostrova Krku se nachází v širokém stejnojmenném zálivu (zaljev Malinska), 13 km severně od města Krku. Vyniká bohatou vegetací (borové lesy, zahrady, sady).

Ubytování v Malinské
turistický komplex Haludovo - Ribarsko Selov v Malinské, který svého času patřil po architektonické stránce k vynikajícím hotelovým stavbám na celém pobřeží, není v současné době v provozu. Přesto je však hotelová nabídka pestrá. Další možnosti hotelového ubytování nabízí sousední letovisko Njivice.

Koupání v Malinské
Malinska má pláže zčásti z drobných kamínků (doplněné uměle), zčásti je tvoří betonová plata na slunění s upravenými vstupy do vody. Borový les poskytuje ochranu před sluncem. Pláž Rupa byla vyznamenána tzv. Modrou vlajkou kvality.

Sport v Malinské
Sportovní rybolov, potápění, jízda na koni, kuželky, minigolf, tenisové kurty, jachting. V září Kvarnerská regata. Možnost pronájmu vodních skútrů. V okolí cyklistické trasy.

Zábava v Malinské
Diskokluby a diskoterasy. Každý rok festival lidových písní a tanců z ostrova Krku (první srpnová neděle), folklor ostrova se pokládá za obzvlášť pozoruhodný.
23. července fešta - lidová slavnost k svátku sv. Apolináře (Sveti Apolinar), patrona Malinské. Fešta Malinská noc (Malinkarska noć) koncem července.

Kultura v Malinské
15.6. - 15.9. akce festivalu Kulturní léto v Malinské (Kulturno ljeto u Malinskoj), hudební a pěvecká vystoupení. Lze navštívit starý františkánký klášter v části zv. Porat (etnofrafická sbírka, lis na olivy, hlaholské památky atd.

Výlety z Malinské
- promenádní přímořská cesta (lungo mare) zvaná Rajská cesta(Rajski put) z Malinské do Njivice 7 km
- Omišalj 14 km
- Krk 15 km
- Dobrinj 10 km
- Výlet lodí do Beli na ostrově Cres nabízejí místní agentury za cca 130 kun
- Trajektový přístav Valbiska pro výlety na ostrov Cres (příp. i Lošinj) - 12 km

••• OBECNÉ INFORMACE K VÝLETŮM •••

Výlety pořádá místní cestovní kancelář, TRAVEL FAMILY je pouze jejich zprostředkovatelem a nenese žádnou odpovědnost za případné změny a eventuelní reklamace při nedodržení příslušných služeb. Program a ceny výletů se mohou během sezóny měnit! Aktuální nabídka výletů vč. platných cen bude představena po příjezdu do destinace. Uskutečnění výletů je závislé na zájmu účastníků, na místních, ale i na klimatických podmínkách a ne vždy se uskuteční v plném rozsahu. TRAVEL FAMILY v žádném případě nemůže garantovat uskutečnění nabízených výletů.

Upozornění: Ve svém vlastním zájmu nekupujte výlety na pláži, nemáte záruku vrácení peněz pokud se výlet neuskuteční.


JESKYNĚ BISERUJKA

Jeskyně Bisurejka je jednou z 27 zpřístupněných jeskyní Chorvatska a jediná v oblasti. Nevyniká svou délkou, ale především svou krápníkovou výzdobou. Své jméno dostala podle legendy, která praví, že v jeskyni byl ukryt poklad pirátů včetně perel. Podle toho dostala jeskyně své jméno, „biser“ v chorvatšině znamená perla. Tato menší, ale o to půvabná jeskyně se nachází asi 400 metrů od městečka Rudine nad Slivanjskou zátokou na severovýchodním pobřeží ostrova. Vchod do jeskyně byl kdysi jen díra v zemi. První návštěvníci jeskyně, odvážní badatelé, postupně rozšiřovali její úzké chodbičky, čímž umožnili vstup dalším návštěvníkům. Po zavedení elektrického osvětlení zájem turistů vzrostl. Krása stalagmitů, stalaktitů a jiných vápencových útvarů vynikla naplno. Jeskyně je dlouhá 110 metrů a leží nízko pod zemským povrchem. Její vnitřní teplota se během roku nemění, pohybuje se okolo 15 stupňů Celsia. Voda, která se podílí na vytváření krápníků, pochází výhradně z dešťových srážek. Chodníky vedoucí přes jeskyni jsou upravené a zabezpečené zábradlím. Prohlídka trvá cca 20 minut. Přístup v sezóně je denně.

Doprava: VLASTNÍ NÁRODNÍ PARK PLITVICKÁ JEZERA

Celodenní výlet klimatizovaným autobusem do nejstaršího, největšího a nejnavštěvovanějšího národního parku Chorvatska. Plitvická jezera, která byly roku 1979 zapsány na seznam UNESCO, tvoří na 92 vodopádů a 16 kaskádovitě položených jezer s průzračně čistou vodou. Během návštěvy se projdete po upravených stezkách okolo jezer a vodopádů a projedete se lodí po největším jezeru Kozjak. Zde si vzpomeneme na film Poklad na Stříbrném jezeře a Karla Maye. Okolí jezer je pokryto hlubokými lesy, porostlé desítkami endemitských rostlin a obýváno mnoha živočichy včetně medvěda. Cena výletu zahrnuje vstupné, jízdu vláčkem, plavbu přes jezero a oběd.

Doprava: AUTOBUSEM


Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje