Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare

Apartmány ANA

 • Kód produktu: HR-02171-3
 • K pláži: 100m
 • Pláž do 100 m:
 • Do centra: 8000m
 • K moři: 100m
Termín Vyberte termín Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Chorvatsko, Ostrov Korčula, Žrnovo-Uvala Rasohatica Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt CKVT, Skupina produktů 3
Doprava Vlastní
Stravování Bez stravování
Ubytování Studio 2+2 / Apt. 4(+2)

Cena za 1 osobu od 4 690 Kč Kalkulace

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Poloha

  vila Ana je umístěna v malebné zátoce Rasohatica, cca 4 km od obce Žrnovo a 8 km od města Korčula. Příjezd do zátoky je po polní cestě, označené šipkami. Jedná se o malou, velmi klidnou zátoku, ve které se nachází pouze pár letních domů místních obyvatel. Na zdejší oblázkové pláži je tak vždy spousta místa.

 • Vybavení a služby

  u největšího z apartmánů je k dispozici venkovní bazén s mořskou vodou. Přístup na bazén vede přes terasu hostů, kteří bydlí v tomto apartmánu. Hosté ostatních apartmánů mohou tak využívat bazén pouze po vzájemné dohodě. Pod vilou je k dispozici molo s možností uvázání vlastního člunu. Místo pro parkování je zajištěno cca 150 m od vily. Příjezd až k vile autem není možný.

 • Ubytování

  ve vile jsou k dispozici 2 apartmány. Typ Apt. 4(+2) - 2 dvoulůžkové ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem, kuchyní, grilem, sprcha, WC,  SAT TV, prostorná terasa. Typ studio 2+2 - místnost se 2 lůžky, s kuchyní a rozkládacím gaučem, sprcha, WC, terasa s grilem.

 • Stravování

  vlastní.

 • Pláž

  přímo pod vilou vlastní přírodní, betonová plata, cca 100 m od vily oblázková pláž, s pozvolným vstupem do moře, vhodná pro děti.

 • Doplňující informace

  do zátoky není přivedena elektřina ani vodovod a některé mobilní sítě jsou mimo dosah. Spotřebiče ve vile jsou tak napájeny solárními panely (napětí je omezeno) a kvalitní pitná voda je z místních zdrojů. Vaření a lednice fungují pomocí propan butanové láhve. Bez skrupulí si tak zde můžete připadat jako ,,moderní robinsoni'. Pobyt zde je vhodný pro všechny, kteří chtějí trávit dovolenou mimo veškerý ruch, obklopeni krásnou mediteranskou přírodou, bez technických vymožeností moderní doby.

 • Slevy pro děti

  dítě do 2 let bez nároku na lůžko - ZDARMA. Osoba na přistýlce v AP 4(+2) - ZDARMA.

 • Cena zahrnuje

  ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1x týdně, závěrečný úklid, pobytovou taxu.

 • Volitelné doplatky

  Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Interaktivní mapa oblasti

Ostrov Korčula

Žrnovo-Uvala Rasohatica

Vesnice Žrnovo leží na ostrově Korčula. Žrnovo je vesnice s přibližně 1 000 obyvateli. Je vzdálená 4 km od hlavního centra ostrova od obce Korčula. Vesnice je tvořena několika malými osadami a to Prvo Selo, Brdo, Kampuš, Postrana a spadají pod něj také zátoky Žrnovská Banja, Vrbovica, Medvinjak, které jsou dnes známými turistickými destinacemi se spoustou nových vil, apartmánů a restaurací.Žrnovo je zajímavé svou folklórní tradicí.

Památky
Hlavní atrakce vesnice jsou kostel sv. Roka, kostel sv. Vida ze 14. století a tvrz Baničević.

Spojení
Do Žrnova se dostanete trajektem do Korčuly a poté po asfaltové silnici do Žrnova.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje