Cestovní kancelář Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
79

Jezera-Lovišća na ostrově Murter: Národní park Kornati nadohled

Pokud máte rádi příjemný relax v poklidném letovisku uprostřed krásné přírody, můžeme Vám doporučit například dovolenou na ostrově Murter v severní Dalmácii v tamním letovisku Jezera. To se nachází ve stejnojmenné zátoce na jihovýchodním pobřeží ostrova a jeho součástí je i apartmánový komplex Holiday Village JEZERA - LOVIŠĆA***.

Tyto jednopatrové řadové pavilony ve svahu obklopené zelení Vám poskytnou klidné zázemí pro Váš spokojený odpočinek za velmi příznivou cenu - cena za 7denní pobyt pro dospělou osobu začíná již na pouhých 1490 Kč! Přikoupit si samozřejmě můžete i večeře nebo polopenzi. A to nejlákavější na závěr: kromě příjemného koupání a možnosti provozovat řady sportů ( včetně vodních sportů ) je především výhodná poloha letoviska: v blízkosti se totiž nachází NP Kornati, který tvoří 89 ostrovů a ostrůvků a jehož příroda Vás doslova uchvátí. A nejenom příroda. Na některých ostrovech a dokonce i v moři jsou navíc vidět i pozůstatky římských sídel. A na své si tu přijdou i jachtaři, pro něž jsou Kornati doslova rájem. Pro ty z Vás, kdo by se chtěli do parku vydat na člunu, máme dobrou zprávu: na vyžádání je možno v parku za poplatek rezervovat místo pro jeho uvázání.

 

 

 

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje