Vítkovice Tours, člen Travel Family - Jednička na Chorvatsko Realizace: MagicWare
Zavolejte nám

596 664 040

Napište nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.cz

Apartmány PUNTA

 • Kód produktu: HR-00381
 • K pláži: 50m
 • U pláže (do 50 m):
 • Do centra: 450m
 • K moři: 50m
Termín
( )
Termíny a ceny tohoto zájezdu
Destinace Chorvatsko, Ostrov Lošinj, Veli Lošinj Hotel na mapě
Typ zájezdu Dovolená u moře, Pobytové, Produkt CKVT, STORNO ZDARMA

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pro vybrané nástupní dny. Pro změnu pokračujte do kalkulace.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotelu a zájezdu

 • Proč právě sem

  Ubytovací zařízení je zapojeno do projektu chorvatské vlády Safe stay in Coratia, v rámci kterého je pro Vaši bezpečnou dovolenou garantováno dodržování přísných zdravotních a hygienických protokolů a standardů, více informací zde.

 • Poloha

  moderní apartmány na okraji letoviska Veli Lošinj.

 • Vybavení a služby

  v hotelu Punta - restaurace, aperitiv bar, směnárna, parkoviště ZDARMA.

 • Ubytování

  klimatizované apartmány typ AP 2(+1) a  AP 2(+2) - 2lůžková ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem pro 1 nebo 2 osoby, typ AP 3(+2) - 2lůžková ložnice, 1lůžková ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, typ AP 4(+2) - dvě 2lůžkové ložnice a denní místnost s rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, vždy vybavený kuchyňský kout, sprcha a WC, SAT TV, telefon, fén, WI-FI ZDARMA, balkon. Přistýlky v apartmánech jsou na vyžádání.

 • Sport a zábava

  venkovní bazén a vnitřní bazén s mořskou vodou, sauna, relax zóna, fitness (po dohodě s recepcí) whirlpool, wellness centrum, masáže, volejbal, tenisové kurty, půjčovna kol, dětské hřiště, dětská herna.

 • Stravování

  vlastní, možnost dokoupení snídaní a večeří formou bufetu.

 • Pláž

  oblázková, přírodní kamenitá cca 50 m, sprchy na pláži. Přístup na pláž po schodech.

 • Doplňující informace

  ZDARMA pro klienty - zapůjčení ručníku na pláž (1ks/os.), lehátka a slunečníky u bazénu (v omezeném množství). Pobytová taxa cca 1,3 EUR/os./den a přihlašovací poplatek 3,3 EUR/os./den - platí se na místě. Parkování v garáži za poplatek 8 EUR/den.

 • Slevy pro děti

  osoba na přistýlce do 18.6.a od 29.8. platí 3290 Kč/os./týden, 18.6.-29.8. platí 3990 Kč/os./týden.

 • Výhody a benefity

  V termínu pobytu do 17.6. a od 30.8. Vám u pobytů na 7 nocí poskytneme mimořádnou slevu 10%.

 • Cena zahrnuje

  ubytování, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1x týdně, závěrečný úklid,.

 • Volitelné doplatky

  Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, snídaně - 2690 Kč/os./týden, večeří: dítě do 3 let ZDARMA. dítě od 3 do 5 let 2190 Kč/os./týden, dítě od 5 do 12 let 2990 Kč/os./týden, dítě od 12 do 18 let 3190 Kč/os./týden, dospělá osoba 4390 Kč/os./týden.

Interaktivní mapa oblasti

Ostrov Lošinj

Veli Lošinj

VELI LOŠINJ
Městečko s přístavem, v jihovýchodní části ostrova Lošinj, 1 000 obyvatel, oblíbené menší letovisko, klimatické a léčebné lázně se starou tradicí, 4 km od městečka Mali Lošinj. Přestože se nazývá "Veli" (velký), je značně menší než Mali Lošinj. Veli Lošinj byl již koncem 19. stol. prohlášen klimatickým lázeňským místem.

Veli Lošinj vyniká mírným podnebím, vysokým počtem hodin slunečního svitu, bohatou středomořskou vegetací. Jeho poloha v mírné, zalesněné pahorkatině, jakož i rázovitá architektura s četnými parky a zahradami působí velmi malebným dojmem. Městečko je vyhledáváno pro zdejší klid.

Veli Lošinj je sídlem chorvatské nevládní organizace Modrý svět - Ústav pro výzkum a ochranu moře (Plavi svijet - Institut za istraživanje i zaštitu mora), založené v r. 1999, která si vytkla za cíl šířit informace a povědomí o zdejším životním prostředí, jakož i o jeho ekosystémech. Je zaměřena především na projekty týkající se populace delfínů v této lokalitě.

Koupání
Veli Lošinj má skalnaté pláže s upravenými plošinami na slunění a vstupy do vody: Punta (u hotelu Punta) a Zagrebačka (mezi mysem Punta Leva a zátokou Rovenska). Oblázková pláž je v sousední zátoce Rovenska.Pláž Punta byla vyznamenána tzv. Modrou vlajkou.Výlety
- Mali Lošinj - již přes 100 let patří pěší promenáda k nejoblíbenějším na Jadranu, 4 km
- Rovenska - rybářský přístav v sousední stejnojmenné zátoce (Revenska luka) východním směrem, který kdysi sloužil jako obchodní přístav pro plachetnice Velkého Lošinje.
- asi 45 minut chůze je vzdálen vyhlídkový vrch Kalvarija (234 m)
- hodinová vycházka příjemnou cestou ke kapli Sveti Ivan (nenáročný výstup, krásné výhledy na jižní část ostrova Lošinj) a kolem zátoky Krivica, případně i Balvanida (krásné koupání) zpět
- výlet člunem na nedaleké ostrůvky Male a Vele Orjule či Ilovik - všechny jihovýchodním směrem
- často navštěvovány jsou také vzdálenější a odlehlejší ostrůvky Palacol a Oruda (severovýchodním směrem) s pěkným koupáním. Na Palacolu jsou pozůsta tky byzantské pevnosti na ochranu Osoru ze 6.stol.

Můžeme Vám pomoci s Vaší dovolenou?


Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře z www.ckvt.cz vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů společností Travel Family, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Opište text z obrázku
* Povinné údaje